775 Shares 4975 views

Jak zainstalować Internet przez Bluetooth?

Jak skonfigurować internet w telefonie przez Bluetooth? Wiem, że wiele osób chce, aby to zrobić, więc jeśli przyszedł do tej strony, uważają, że masz wszystko gotowe. Tak, będę mówić o tym, jak połączyć się z Internetem za pośrednictwem Bluetooth za pomocą komputera stacjonarnego i telefon komórkowy firmy Sony Ericsson Spółki, co, oczywiście, obsługuje technologię Bluetooth.


Dzięki temu urządzeniu duża liczba aplikacji Java, z których większość musi być podłączony do Internetu. Ponadto, nie będzie miał problemów, jeśli telefon jest uruchomiony na platformie Android. Internet poprzez Bluetooth jest skonfigurowane w podobny sposób.

Na początek mogę podłączyć adapter Bluetooth do portu w komputerze i zainstalować niezbędne sterowniki dla niego. Gdy komputer rozpoznaje urządzenie, można rozpocząć konfigurowanie z Internetu za pośrednictwem technologii Bluetooth. Konieczne jest, aby upewnić się, że linia dzierżawiona zapewnia dostęp do Internetu dla urządzenia mobilnego, a jednocześnie nie wydawać pieniędzy na GPRS ruchu.

Pierwszą rzeczą, jaką mogę zrobić, to zainstalować pakiet Java 2 SDK 1.4.2. Moim następnym krokiem jest instalacja specjalnego pakietu dla telefonu Sony Ericsson. W moim przypadku, w czasie instalacji, nadal miał dobry emulator java przeznaczony do większości modeli Sony Ericsson. On jest w stanie uruchomić wszystkie rodzaje aplikacji, które współpracują z systemami plików, Internetu, Bluetooth, aparat fotograficzny, a także z większością gier, w tym 3D.

Jak będzie nasza internetowa przez Bluetooth? To bardzo proste. Możemy uruchomić aplikację Java, który będzie używany do uzyskania dostępu do Internetu za pośrednictwem połączenia Bluetooth bez nadprzyrodzonej technologii. Jedynym problemem jest to, że rodzimy oprogramowanie może odmówić pracy z tej metody dostępu do Internetu. Ale będziemy naprawić.

Po zakończeniu instalacji całego oprogramowania została zakończona pomyślnie, należy ponownie uruchomić komputer. Następnie wywołać menu Start, przejdź do Programów, otwórz kartę Sony Ericsson, gdzie możemy wybrać J2ME SDK, a tam już uruchomienie ConnectionProxy. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, znajdziesz w obrazie obraz telefonie. Zanim to jednak trzeba będzie potwierdzić uprawnienie do podłączenia go do komputera. Czasami zdarza się, że telefon nie chce ciebie w miksie. W tym przypadku, należy sprawdzić blyutuza połączenia i eksploatacji.

Kiedy wszystko jest w porządku Wielka ponownie wywołać menu Start, gdzie w zakładce programu i Sony Ericsson będzie potrzeba, aby uruchomić przeglądarkę i J2ME SDK do urządzeń. Po lewej stronie zobaczysz listę wszystkich aplikacji, które są dostępne w telefonie. Mam zainstalowaną Operę Mini. Prawym ramieniem nazywam menu kontekstowe i wybierz polecenie Uruchom. Po tym, patrzę na mój telefon i zobaczyłem uruchomił przeglądarkę mobilną.

Wszystko, co można teraz bezpiecznie odwiedzić jakichkolwiek stron, a jednak z mojego konta mobile odstaje pojedynczego grosza. Jak widać, Internet poprzez Bluetooth może zrobić każdy. Nie zajmie dużo czasu, ponieważ wszystkie kroki są proste i jasne. A co najważniejsze – to jest to, co można zaoszczędzić znaczną ilość pieniędzy.