197 Shares 1497 views

Lek „Kapilar”. Instrukcje użytkowania

Lek „Kapilar” służy do ochrony komórek i poprawić działanie kapilarne. Podstawą środków użytych składników roślinnych (flawonoidy modrzewia syberyjskiego). Lek nie jest lekarstwem. „Kapilar” – suplement diety. Preparaty, które z reguły podaje się w skojarzeniu z innymi lekami.


Aktywne składniki dodatku „KAPILAR” mają działanie przeciwzapalne, leki przeciwhistaminowe, antyutleniacze, anty-wpływ. Lek pomaga zmniejszyć lepkość krwi, przywrócić mikrokrążenie, zmniejszają powstawanie zakrzepu. Narzędzie również udział w regulacji metabolizmu cholesterolu normalizacji.

W kombinowanej terapii lekiem „KAPILAR” instrukcje użytkowania zaleca arytmii serca, nadciśnienie, choroby tętnic wieńcowych.

Dostępne środki w postaci żelu i pelety.

„Kapilar” żel jest w stanie przeniknąć w głąb skóry, w tym samym tonik, przeciwutleniacz, działanie bakteriobójcze. Lek ma również kapillyaroprotektornoy i właściwości zmniejszające przekrwienie. Żel zwiększa prześwit w naczyniach krwionośnych, objętość przepływu w przewodzie. Przy użyciu środka mikrokrążenie w tkankach żywności i poprawy. Lek „Kapilar” pomaga wyeliminować toksyny z organizmu.

Ze względu na właściwości są częścią składników, tabletka jest przewidziany (w ramach terapii skojarzonej), zaburzeń rytmu serca, choroby tętnic wieńcowych, niewydolności serca, dusznicy bolesnej. Skuteczność opiera się na poprawie odżywianie komórek, jak również zwiększenie objętości krwi kapilarnej.

Oznacza „KAPILAR” instrukcję stosowania zalecanej w nadciśnieniu, aby zmniejszyć prawdopodobieństwo nawrotu, udar mózgu, zapalenie oskrzeli, zapalenie płuc, udar mózgu. Efekt terapeutyczny leku jest związane z poprawą procesów metabolicznych i odpływie z dotkniętych narządów toksyn.

Za pomocą środka do przepływu ostrej choroby układu oddechowego zmniejsza obrzęki w oskrzelach oraz zwiększenie objętości skokowej płuc.

Lek „Kapilar” instrukcja obsługi zaleca dla migreny i bóle głowy wywołany przez skurcz naczyń.

Tabletki podaje się w różnych patologii oczu (sklerotyczne, zapalne i dystroficznego). Oznacza „KAPILAR”, aby przyspieszyć resorpcję krwotoków.

Zalecany jest do zapobiegania chorobom na tle palenie, lub wpływu innych substancji toksycznych. Użyj narzędzi i spowolnić proces starzenia się.

„Kapilar” Instrukcja Tabletki zaleca, aby zmniejszyć zmęczenie, poprawić efektywność i rekonstrukcji immunologicznej po przewlekłej chorobie.

Żel w połączeniu z innymi lekami zalecanymi do stłuczenia, zmęczenie i zmęczenie mięśni nóg, żylaki i niewydolność, siniaki, drgawki. Środek zalecany obrzęk lub uczucie ciężkości w nogach, napięcie mięśni i innych urazów tkanek miękkich, wywołało naruszenie integralności skóry.

Żel „Kapilar” skutecznie zmniejsza intensywność bólu w nerwobóle, zapalenie mięśni, stawów zmian.

Lek „Kapilar” jest przeciwwskazany w przypadku nadwrażliwości.

Żel nie zaleca się stosować do uszkodzonych obszarów wypryskowe powierzchni, otwarte rany i śluzowych.

Jako środek ostrożności „KAPILAR” tabletki przepisane przez jeden lub dwa kawałki trzy razy dziennie. Czas trwania kursu – trzy tygodnie. kursy powtarzania może być po siedem lub dziesięć dni przerwy.

Żel stosuje się w niewielkiej ilości światła i tarcie ruchy masujące.

Przy stosowaniu „KAPILAR” oznacza w dawkowaniu jest zalecane, aby zainstalować oddzielnie.

Aby poprawić stan układu sercowo-naczyniowego, a zwłaszcza naczyń wieńcowych zalecany lek „Cardio Kapilar z koenzym Q10”. Zalecana dawka – trzy razy dziennie na tablecie. Czas trwania kursu – miesiąc.

Przed zastosowaniem leku „KAPILAR” zaleca się konsultację z lekarzem.