266 Shares 8105 views

Lek „Efferalgan” (świece dla dzieci). instrukcja

Lek „Efferalgan” (świece dla dzieci) Instrukcja opisuje jako środek przeciwbólowy-przeciwgorączkowych. Lek ma działanie przeciwgorączkowe i przeciwbólowe. Mechanizm działania leku opiera się głównie na jego wpływ na ośrodki termoregulacji i bólu. Lek ma niewielkie działanie przeciwzapalne.


Świece „Efferalgan” dla dzieci (reakcje rodzicielskie wskazania tego) są szybkim sposobem. Czopki są również – bardzo wygodną formą dawkowania.

Lek „Efferalgan” (świece dla dzieci) oświadczenie, że reakcje zaleca SARS, zakażenia dzieciństwa, grypa, po szczepieniu. Lek jest wskazany do zakaźnych i zapalnych schorzeń, złożonego ze wzrostem temperatury. Medycyna „Efferalgan” (dla dzieci) świece instrukcje są zalecane dla łagodnego do umiarkowanego, w tym zespołem bólowym nerwobóle, bóle mięśni, ból zęba, ból głowy. Przepisać leki i wyeliminować ból zranienia lub oparzenia.

Medycyna „Efferalgan” (dla dzieci) świece instrukcja pozwala używać tylko doodbytniczo. Czopek jest zwolniony z opakowania, a dziecko jest wprowadzana do odbytnicy. Korzystnie, lek stosuje się po spontanicznej wydzieliny lub lewatywy.

Czopki są wykorzystywane zgodnie z wiekiem dziecka. Tak więc, dla dzieci od jednego do pięciu miesięcy zaleca czopki 80 mg, dla dzieci w wieku od sześciu miesięcy do 1,5 lat – 150 mg, a pacjentom z czterech do dziesięciu lat jest przepisywany czopki 300 mg.

Z reguły podaje się w pojedynczej czopków nie więcej niż cztery razy (przerwa między dawkami – około czterech do sześciu godzin).

Traktowanie Średnia prowadzi się przez trzy dni, stosując środek jako środek przeciwgorączkowy leku w ciągu pięciu dni, gdy są stosowane jako środek przeciwbólowy.

Lek „dzieci Efferalgan” (świece) pouczenie nie dopuszcza do stosowania w ciężkiej niewydolności nerek i wątroby, choroby krwi, krwawienie lub zapalenie odbytnicy (niedawno przeniesiono w zestawie). Wyznaczyć leku w przypadku nadwrażliwości na paracetamol. Lek nie jest wykorzystywane do biegunki.

Starannie przepisane leki z zespołem Gilberta, w chorobach nerek lub wątroby w stopniu umiarkowanym lub łagodnym.

Przydzielony do leku „Efferalgan” (świece dla dzieci) Podsumowanie zawiera informacje o tym, kiedy go używać prawdopodobieństwo wystąpienia reakcji alergicznych. Obejmują one w szczególności obejmować obrzęk naczynioruchowy, pokrzywka, wysypka.

Lek może również wywołać wymioty lub nudności. Długotrwałe stosowanie leku w dużych dawkach, co prowadzi do efektu hepatotoksycznego, podrażnienia błony śluzowej odbytnicy.

W niektórych przypadkach może wystąpić leukopenia, niedokrwistość, nefrotoksyczność i małopłytkowość.

W zalecanych dawkach i wykonywania zaleceń lekarza preparat dobrze tolerowane. Jednakże, w przypadku negatywnego zjawiska należy natychmiast skonsultować się ze specjalistą.

Zastosowanie więcej niż pięć dni nie jest zalecane. Jeśli konieczne przedłużenie leczenia należy skonsultować się ze specjalistą. Podczas stosowania leku przez okres dłuższy niż siedem dni (na podstawie recepty lekarskiej) powinna być systematyczna ocena stanu wątroby i funkcje krwi obwodowej.

Obecny w leku paracetamol jest w stanie zakłócić wskaźniki kwasu moczowego i glukozy w osoczu.

W przypadku przedawkowania istnieje zwiększone pocenie się, nudności, bóle brzucha, wymioty, blanszowanie skóry. Po dzień lub dwa, istnieją oznaki zmian w wątrobie. Poważne przypadki charakteryzują niewydolność wątroby, śpiączka, encefalopatia gepatonekroz.