148 Shares 2635 views

Jaki rodzaj soku brzozowego spirytusowych próbowałeś?

„Płakał brzoza” i dał nam delikatny sok, jak woda źródlana orzeźwiający w upalny dzień. Od czasów starożytnych, ludzie idą do „łzy brzoza”, które zostały uznane za przydatne, a nawet ożywiającym, aby pozbyć się wielu dolegliwości. Najpopularniejsze napoje z soku brzozowym, które w końcu jakoś zapomniałem. Jest teraz rzadko zdarza się znaleźć osobę, która zna i używa starych receptur. I zastanawiam się, czy brzoza sok jest przydatna? I czy to jest dobry smak?


Piękna i wykorzystanie drewna …

Brzoza – drewno rosyjskim. Ile pieśni i wiersze dedykowane do tego piękna z rozprzestrzeniania gałęzie i cienkie, jak krucha dziewczyna, tułowia. Nic dziwnego, że jej tak kochać i chwalić. Oprócz urody, brzoza daje nam zdrowie, każdej wiosny, pływające jasny sok, bogate w witaminy i inne składniki odżywcze. Można ją pić i po prostu tak: smakuje jak świeże wody źródlanej z lekką słodyczą. Nasi przodkowie wiedzieli, jak uczynić go jeszcze zdrowsze i smaczniejsze, tworząc napoje Sok z brzozy.

Berry i mięta napój brzoza

Jagody – popularny składnik takie napoje zdrowotne. Na przykład, dobry moczopędny jest sok z dojrzałych wlew jarzębina brzozy. Otrzymuj dopływ energii, a także wzbogacić organizm w witaminy C, kwasy organiczne można, miska do picia soku z żurawiny brzozy. Chcesz poprawić trawienie? Dodaj miętę. 150 gramów trawy wlać 100 gramów soku i zaparzać przez kilka godzin, a następnie dodać cukier do smaku i cytrynę. Napój ten pomaga pozbyć się nudności i zawroty głowy.

Odświeżanie brzoza kvass

Wielu ludzi jak do warzenia, ale nie wiedzą, że można użyć Oskoła za co. Przepisy napój ten jest inny. To jedna z najprostszych. Litr soku musi być podgrzewana do 35-40 stopni, i dodać około 15 g drożdży, kilka rodzynki i skórkę z cytryny do smaku. Następnie słój szczelnie pokrywką i pozostawić do zaparzenia na 1,5-2 tygodnie. W rezultacie będziemy mieli pyszne gazowany napój. Przed użyciem, to lepiej do ostygnięcia.

napoje alkoholowe z soku brzozowego

Wydaje się, istnieje nawet napoje alkoholowe z soku brzozowym. Oczywiście, nie są one tak dobre, ale niewątpliwie smaczne. Przygotujemy kubek. Aby to zrobić, litr białego (najlepiej suchej mieszanki) wina z tej samej ilości soku z brzozy, dodać pół szklanki cukru i dobrze wymieszać. Postawić drinka w lodówce na kilka godzin. Gdy myśli koktajlu dostarczanego przez dodanie pół szklanki wermutu, 4 łyżki nalewki złote wiskery i 500 ml wody gazowanej, wymieszać i mieszać. Taka brzoza puchar byłby idealnym uzupełnieniem letnich kolacji w przyrodzie. Jeden napój alkoholowy przygotowany w beczkach, podkreślając soku bez dodatku cukru. Nazwano to „berezovitsa” i był częstym „gościem” Rosyjska uczta.

Korzystanie z brzozy w każdym łyku

Napoje z soku brzozowym (takie jak napoje alkoholowe i bezalkoholowe) może domagać się suszonych owoców, ziół i owoców. Każdy przepis ma cząstkę dobrego ciała. Sok z brzozy stymuluje nerki, łagodzi ból związany z reumatyzm i zapalenie stawów ma korzystny wpływ na czynność płuc, stosuje się jako płyn do opryszczki, dna i pomocy w innych chorób. Skorzystać z możliwości, które daje charakter, przechodząc do „łzy brzoza” i gotować zdrowe i smaczne napoje.