637 Shares 2639 views

Jak dostać się z Adler do Abchazji na własną rękę?

Abchazja – doskonałym miejscem wypoczynku dla turystów: subtropikalny klimat, wspaniałą infrastrukturę i atrakcyjnych cenach. Jest dość problematyczne dostać bezpośrednio z miejsca swojego zamieszkania. W zasadzie mamy do czynienia w kilku etapach. Po pierwsze, trzeba dostać się z domu do pewnego miasta, a następnie dokonać zmian.


Droga do Adler

Optymalnym rozwiązaniem jest często dostać się do Adler początkowo, a następnie dostać się do Abchazji. Wybrany przez szansa przeszczepu Adler miejsce. Jak dostać się z Adler do Abchazji? Pitsunda jest najbliższa osada do niego. Dystans – tylko 20 km wzdłuż wybrzeża, a kapitał, Sukhum – zaledwie 126 km.

Po otrzymaniu tej informacji, wielu podróżnych zastanawiasz się, jak dostać się z Adler do Abchazji. Początkowo należy uzyskać od domu do Adler. Aby się tam dostać tylko samolotem lub pociągiem. Najszybszym sposobem – to samolot. Wielu turystów w tym samym czasie zatrzymuje koszt takiej przyjemności. Cena za podróż w jedną stronę będzie nie jeden tysiąc rubli.

Pociąg w tej sytuacji byłby bardziej ekonomiczny tryb transportu. Dotyczy to w szczególności przewóz drugiej klasy. Jeśli wolisz podróżować bardziej komfortowo, w przedziale, to najlepiej wybrać się samolotem. Koszt będzie się nieco różnić, ale czas podróży zostanie zmniejszona o kilka razy.

Z lotniska Adler do granicy abchaskiego

Po przybyciu na pytanie, w jaki sposób dostać się z Adler lotnisku w Abchazji. Masa opcji. Droga można dojechać taksówką, autobusem lub mikrobusem. Pociągiem można podróżować pociągiem lub pociągiem. Morze turystów wziąć katamaranem.

Jeszcze na etapie planowania podróży dla przyszłych turystów zajmują się jak dostać się z Adler do Abchazji. Odpowiedź zależy od rodzaju transportu i rekreacji. Czas podróży może wahać się od kilku minut do 5 godzin.

Konkretnie dociekliwy umysły turystów niepokojące pytanie z Adler do Abchazji, aby przejść na transport i jak chodzić? Tak, na granicy z Abchazją i można dojść na piechotę. To zajmie tylko pół godziny, ponieważ odległość – około 8 km. Wycieczka na transport będzie szybciej. Czas podróży – 10-15 minut.

Do przekroczenia granicy nie jest konieczne, aby uzyskać paszport. dosyć rosyjski paszport.

Przed Abchazja Adler taksówki

Pierwszy tryb transportu wybór dla turystów, którzy chcą zrozumieć, w jaki sposób dostać się z lotniska Adler w Abchazji, taksówki.

To zabierze Cię do granicy. Zabawa koszt waha się od 200 do 400 rubli. To wszystko zależy od początkowego punktu wyjścia, a klient zdolność do negocjacji. Po przekroczeniu granicy będą musiały przenieść do innych pojazdów. Taksówka do miasta Sukhum będzie kosztować 1500 rubli.

Jeśli jednak przy podejmowaniu decyzji o tym, jak dostać się z Adler do Abchazji, istnieje chęć do wdrożenia go z maksymalnym komfortem, to lepiej, aby dostać się bezpośrednio do miejsca przeznaczenia. Przejazd do miasta Gagra może być 2700 rubli. Przed Sukhum podróż będzie kosztować 3500 rubli.

Rentowność podróży będzie zależała od liczby osób w samochodzie. Wycieczka do firmy będzie ekonomicznie opłacalne. To będzie najbardziej komfortowe opcja podróży. Nadal muszą przejść kontrolę paszportową i kolejka nie został odwołany. W przypadku zmiany samochodu na terytorium Rosji i abchaskiego mają dwukrotnie brudząc z bagażem. I przekroczyć granicę z nich nie jest bardzo wygodne.

Przed Abchazji autobusem

Jeśli podróż taksówką reszta nie może sobie na to pozwolić, a następnie przyjść na ratunek autobusu. Jest to najbardziej niesamowite formy transportu. Wszystkie autobusy przejść tylko do granicy, która znajduje się w miejscowości zabawy. Po przejściu kontroli granicznej i paszport na przychody turystycznych są taksówki i autobusy Abchazji.

Taksówki i autobusy odjeżdżają z dworca i przejść przez terminal w Adler. Jeśli nie ma przeszkody na trasie drogi zajmie nie więcej niż 20 minut. To nie jest dużo dłuższy niż taksówki. To właśnie cena jest kilkakrotnie niższa. Będzie to około 30 rubli.

Ate docelowy jest miasto Sukhum, na terytorium Abchazji na potrzeby płacenia za taksówkę do 200 rubli. Czas podróż zajmie około półtorej godziny. W związku z powyższym, w Gagra i Nowego Atosa można dotrzeć szybciej i taniej.

Innym Niewątpliwą zaletą takiego transportu będzie, że końcowy przystanek „Psou” położony jest w bezpośrednim sąsiedztwie punktu kontrolnego. To właśnie tam, że straż graniczna przeprowadzenia inspekcji i dokumentów kontrolnych.

Fani mogą skorzystać z drogi nr 40. Jest taxi sezonowy. Jeśli długie przejazdy autobusowe do przystanku autobusowego, można użyć trasy №№ 125C, 173 i 117. Autobusy powinny być wybierane pod numerami 125 i 173. kursują one miasto bez względu na porę roku.

Czas przejść kontrolę graniczną należy poświęcić dużo. Wraz z kolejkowania i wszystkich procedur kontroli może potrwać około 40 minut. Czas liczony jest od obu stron.

Przed Abchazji pociągiem

Jeżeli szyna niczym więcej niż turysta zdziwiony tym, jak dostać się na w / e Adler do Abchazji. Można korzystać ze wszystkich ten sam autobus, taksówka, autobus lub jazdy z Adler do Abchazji pociągiem. Częstotliwość pociągów zależy od pory roku. W okresie letnim kursują one częściej niż w jakimkolwiek innym momencie roku.

Można wsiąść do pociągu codziennie o 05.24 czasu moskiewskiego. numer pociągu – 306m. Jest możliwe, aby dostać się do stolicy Suchumi. Czas przejazdu wyniesie około 5 godzin. Początkowo punkt odjazdu pociągu jest Moskwa.

Jeśli chcesz siedzieć w pociągu i może być w stolicy Rosji, albo bezpośrednio po południu. Czas podróży z Moskwy wynosi 40 godzin. To wystarczająco długo. Dlatego szybciej lecieć do Adler w samolocie, a następnie pociągiem.

Koszt podróży z Adler w wagonach drugiej klasy składa się 645 rubli. Jest to bardzo tani i wygodny, ponieważ pociąg powinien być na trasie przez cały rok.

W okresie letnim, aby pomóc z tym problemem, w jaki sposób dostać się z Adler do Abchazji mógłby trenować numer 479A. Punktem wyjścia w tym przypadku – Petersburgu. Ale lądowanie na nim – 03.23 i podróż wszystkie te same – 5 godzin.

Przejście kontroli granicznej w tym samym czasie niezbędnym. W ciągu godziny w miejscowości Wesołych straży granicznej będzie przejść do skontrolowania składu i turystycznych dokumentów. Na terytorium Abchazji, stacja Gantiadi, proces ten odbędzie się o wiele szybciej – w ciągu zaledwie pół godziny.

Jeśli punktu wakacje lub wycieczkę wybranego Nowy Atos Gudauta, Gagra, podczas krótkiego parkowania, krótki czas trwania, można opuścić pociąg. Jest to dość wygodne, ale warto pamiętać, że cała długość linii kolejowych mają jednolite zasady. Zakup biletów powinny przeprowadzać co najmniej 45 dni przed planowanym wyjazdem. W przeciwnym razie po prostu nie może być.

Podróżny nie należy zapominać o istnieniu bagażem. Po tym wszystkim, aby przeszczep walizek problematyczne. Jeśli to możliwe, lepiej jest kupić bilet na bezpośredni pociąg z Woroneża, Moskwie i Petersburgu. W tym przypadku będzie to przejść bezpośrednio do miasta Suchumi, a nie mają do przeprowadzenia przeszczepu.

Przed Abchazji Adler pociągiem

Fani transportu kolejowego będą mieć niepowtarzalną okazję do zdobycia z: Adler do Abchazji na własną rękę może być w pociągu. Dwa pociągi kursują DAILY trasę między Adler i Abchazji. Ten rodzaj transportu trochę droższe niż autobus, ale nadal tańsze niż taksówki.

Niewątpliwą zaletą podróży będzie koszt fiskalny i wspaniała sceneria za oknem. Po drodze jest wiele przystanków. można przystąpić do odpoczynku w:

  • Bagrypshe;
  • Gagrypshe;
  • Gechripshe;
  • Tsandripsh
  • Chygrypshe.

Opuścić pociąg na granicy nie trzeba. straż graniczna będzie w pociągu elektrycznego i sprawdzić dokumenty. Zrobili to dwukrotnie: po raz pierwszy – po stronie rosyjskiej, a następnie – po stronie abchaskiego.

Pociągi odjeżdżają ze stacji w Adler w 07-47 i 14-21. Dostęp do miasta Gagra sukces nie wcześniej niż 2 godziny i zapłacić im 140 rubli za bilet.

Jeśli miejsce docelowe było miasto Sukhum, trzeba będzie zapłacić 200 rubli. Ale pociąg do Suchumi nie osiągnie, więc najlepiej, aby skorzystać z pociągu z Moskwy. numer pociągu – 75C.

Przed Abchazji samochodem

Uzyskaj noc z Adler do Abchazji nie jest tak proste, jak w dzień. Bezpośrednio z listy dostępnej transportu usuwane są autobusy i taksówki. Pociągi mają również poczekać do rana. Ale taksówki i samochody prywatne są zawsze do usług turystycznych.

Dlatego w ostatnich latach, wielu woli korzystać z własnych pojazdów. To nie ogranicza ruchów. Aby przezwyciężyć taki mały segment ścieżki nie będzie trudne.

Przed wyjazdem, turyści czytać odcinek drogi między Adler i Abchazji. Samochodem można uczyć się od doświadczonych podróżników. Zaprawiony podróżnych chętnie dzielą się z trasą.

Na całej trasie istnieje wiele wskazówek. Dlatego też, nawet bez ich udziału można dotrzeć bez żadnych problemów. Przejść przez kontrolę paszportową, też nie będzie trudne. Długie kolejki obserwowano jedynie w szczycie sezonu – w lipcu i sierpniu.

Za oknem, cała trasa zachwyci oczy powierzchnię wody i wybrzeżach. Rozpocznie reszta jest po drodze. Czas powtarzania w przypadku braku zatorów i innych problemów na drodze, będzie nie więcej niż dwie i pół godziny być.

Jeśli Twój własny samochód nie mógł nabyć z jakiegokolwiek powodu, wówczas pomoc może dotrzeć do różnych miejsc, aby znaleźć towarzyszy podróży. Można znaleźć turystów podróżujących na tej samej trasie. W celu zmniejszenia kosztów podróży, dzięki czemu można korzystać z usługi, nawet jeśli masz własny samochód. Podróż zapłacić za benzynę, a czas w towarzystwie będzie latać szybciej.

Przejście granicy w swoim samochodzie

Podczas podróży samochodem, nie zapomnij o dokumentach. Ich obecność jest testowany obowiązkowo na przejściu granicznym. Kierowca musi mieć paszport i prawo jazdy. Dokumenty dotyczące pojazdu w tym samym czasie też nie powinny być ignorowane.

Kierowca z kontroli granicznej musi przedstawić tytuł. Jest to dość mało, jeśli samochód jest w swojej własności. Jeżeli kontrola jest wykonywana przez pełnomocnika, konieczne jest posiadanie pełnomocnictwa z prawem do podróżowania za granicę.

Ale ta podróż to jeden punkt ujemny. polityka OC na terytorium Abchazji nie będzie działać. I ubezpieczenia na terytorium Abchazji nie będą wydawane. Dlatego podczas podróży powinien być bardzo ostrożny.

Przy przekraczaniu granicy samochodem na terytorium Rosji, aby wszyscy pasażerowie muszą wyjść i produkować dokumenty do wglądu. Kierowca, ale dokumenty muszą być przedstawione do kontroli tułowia. Dostać z bagażem nie jest konieczne. Po tym, każdy może usiąść w samochodzie i kontynuować jazdę.

Na terytorium Abchazji czeku jest nieco inaczej. Pasażerowie zostawić samochód nie jest konieczne. Powinny one być obecne tylko przy kontroli dokumentów i pozostawia tylko kabinę kierowcy.

W przypadku jakichkolwiek pytań, a następnie przekroczenie granicy trwa kilka minut.

Przed Abchazji na katamaranie

W lecie, aby uzyskać od Adlera do Abchazji morzem może być bardzo ekscytujące. Reszta natomiast rozpoczyna się w drodze. Taka okazja zaprezentuje szybki katamaran. Recenzje takiego transportu tylko pozytywne.

W liczb parzystych do obsługi klienta – katamaran „Sochi-2”. Czas podróży to będzie co najmniej godzinę. Cena za takiego transportu – 500 rubli. Dzieci w wieku od 3 do 12 lat przejdzie do 250 rubli. Jeśli dziecko nie posiada trzy lata, podróż będzie wolny dla niego. Płacisz za podróż może być ósmy urząd dokach miasta Adler. Adres koja – Oświecenie Ulitsa, 3 ..

Katamaran przechodzi tylko raz dziennie. Adler zostawia rano o godzinie 9:30 i zwraca się o godzinie 19:00. Ten rodzaj transportu jest bardzo popularny, więc dbać o bilety wcześniej, tym lepiej.

I wreszcie,

Ostatecznie, jeśli ktoś z odwiedzających zdziwienie na pytanie, w jaki sposób dostać się z Adler do Abchazji, z powyższych opcji, można wybrać najbardziej odpowiednie. Najważniejszą rzeczą – aby dowiedzieć się, co chcę dostać od podróży.

Jeśli chcesz, w taki sposób, aby spędzić czas w zaciszu, wybór powinien spaść na taksówką lub własnym samochodem. Ale to nie jest najlepsze opcje budżetowe. Pociąg i pociąg będzie mniej wygodne, ale to jest bardzo tanie.

autobusy i taksówki, a nawet wraz z bagażem, to trudno nazwać wygodne, ale będzie to opcja budżet. Podróżując przez katamaran będzie najbardziej przyjemny i niezapomniany wybór. Po spacerze nad morzem zawsze przynosi tylko pozytywne wspomnienia.

Najważniejszą rzeczą dla wszystkich wybranych pojazdow – nie zapomnij zadbać o bilety i nie wychodzić z domu w dobrym nastroju. Mimo wszystko, jeśli patrzymy na świat pozytywnie, nawet najbardziej nieatrakcyjne na pierwszy rzut oka taksówki może przynieść dużo żywych emocji. Bon voyage!