802 Shares 7275 views

Sauna w Moskwie dla dwojga: adresy, numery telefonów, opinie

Spędzić czas w saunie – świetny sposób na emeryturę i odpocząć, jeden z najlepszych sposobów, aby odpocząć od codziennego zgiełku, stresu i problemów. Jest to również świetny sposób, aby poprawić swoje zdrowie. Szczególnie dobre wakacje z moim chłopakiem. Dlatego wielu saun w Moskwie oferuje szeroki wachlarz usług dla dwóch osób. Teraz przyjrzymy się najbardziej popularne.


Restauracja z ciekawą nazwą – „Chałwa”

W tym sauny fińskie i rosyjskie oferują łaźnie parowe. Koszt dla dwóch osób – 1400 rubli za godzinę. Dodatkowo można zamówić miotły, masaż, różne akcesoria do kąpieli i olejków aromatycznych. W „przepołowić” znajduje się duży basen w beczce dębowej.

Goście mogą korzystać z kuchni kaukaskiej. Dla najbardziej komfortowy pobyt w saunie jest wyposażony w telewizję satelitarną, karaoke, klimatyzacją.

Posiada również kabinę na podczerwień. Wszyscy miłośnicy WC wiedzieć o swoich dobroczynnych właściwości. Jest sala bankietowa.

Sauna „Chałwa” znajduje się przy ul. Bolshaya Spasskaya 8. Ci, którzy byli tutaj, w lewo bardzo pozytywne opinie. Dlatego możemy założyć, że „pasta” – jest to dobra sauna. Wstępnie zarezerwować miejsce. Nagrywanie – zadzwoń 74956800178.

„Calypso” – to idealne miejsce na relaks

Ten garnitur sauna w Moskwie dla dwojga. To może trwać maksymalnie dziesięć osób. Łaźnia przeznaczony dla sześciu gości. W „Calypso” jest oferowana w saunie fińskiej i rosyjskim stylu. Ponadto, możliwe jest dodatkowo skorzystać z masażu, kąpieli obsługujący, miotły. Posiada oświetlenie i ogrzewanie w basenie. To sprawia, że atmosfera bardziej romantyczny.

Istnieje również wybór dań kuchni europejskiej i rosyjskiej, a także bar. Miłośnicy mogą wycofać się w salonie. W obecności dwóch. Relaksujące wakacje uzupełnieniem z telewizją satelitarną, fajki, rosyjski bilard. Na terenie saunie znajduje się strzeżony parking.

Kompleks ten znajduje się pod adresem: ul. Trifonovskaya 15. Najwygodniejszym sposobem, aby dostać w metrze. Następny przystanek – "Dostoevskaya" i "Marina Grove". Telefon – + 7495723-01-95.

Zadowolić gości przyjemną atmosferę oraz system zniżek dla regularnych lub częstych wizyt. Ceny różnią się okresowo. Dlatego też, w czasie wizyty to lepiej wyjaśnić administracji. Stali klienci mówią o wygodny i przyjemny pobyt tutaj.

„Na polach dolnych”

Co znajduje się sauna i jacuzzi dla dwóch osób w Moskwie? Na przykład, „na dole Fields”. Jest to popularna restauracja. Całkowita pojemność siedem sauny i łaźni parowej – cztery. Goście oczekują kabinę na podczerwień.

Dodatkowe usługi uczyni Państwa pobyt bardziej komfortowe. Należą do masażu i kąpieli miotły i innych materiałów eksploatacyjnych.

Goście mogą również korzystać z kuchni kaukaskiej i europejskich. Wspaniałe wieści oferuje dobrze znany kucharz.

Istnieje mnóstwo dodatkowej rozrywki: Amerykańska bilard, telewizję satelitarną, klimatyzację, fajki i karaoke.

Jest to nie tylko sauna w Moskwie dla dwojga. Można spędzić romantyczny wieczór lub urodziny lub inne uroczystości. Ci, którym udało się przyjść tu mówić o wspaniałej atmosferze i przyjemnych cenach.

Jest to instytucja, pod następującym adresem: ul. Dolna Fields, 29. Wszelkie informacje o saunach, zadzwoń (985) 8 5215241.

„Mała Syrenka” – ciekawa instytucja dla reszty

Możemy słusznie powiedzieć, że jest to elita sauna. To może pomieścić do trzydziestu ludzi, a parowy – do dziesięciu. Standardowe fińska i rosyjska łaźnia parowa. Dodatkowo można skorzystać z masażu, kąpieli asystenta, i, oczywiście, miotły. Jest tam basen z oświetleniem i gejzer.

Goście mogą korzystać z kuchni europejskiej.

Sauna znajduje się w samym centrum miasta – na ulicy. Łytwyn, Szary, 10. Tutaj, luksusowy i ciepła atmosfera i doskonały personel. Istnieją dwa salony. Ponadto, istnieje podium na striptiz, telewizję satelitarną, fajki i karaoke. Ma amerykański dla fanów bilarda.

Tutaj jest bardzo ładne wnętrze. Ściany są malowane ręcznie w stylu antycznym. To daje możliwość poczuć się jak bogów starożytnej Grecji i Rzymie. Wszyscy, którzy odwiedzili tutaj, aby podzielić się swoimi pozytywnymi doświadczeniami.

Telefon sauna – +7 (495) 7072678.

„Flamingo” – zakład, który zapewnia zniżki pary

Co sauny w Moskwie tanie? Przez dwa odpowiednim miejscu zwanym „Flamingo”.

W tej saunie oferują system zniżek, jak również wykonywania różnych czynności. Cena dla par między 9: 00-16: 00 to 1000 rubli za godzinę. Sauna dla maksymalnie 6 osób. Jeżeli liczba użytkowników przekracza tę wartość, trzeba będzie zapłacić za każdą dodatkową osobę.

Facetem – fiński. Dodatkowe usługi – towarzyszące, do kąpieli i masażu miotły. Jest też basen z jacuzzi.

Duży wybór potraw z różnych kuchni: Dom, Europa. Jest to również bogaty asortyment owoców morza w menu prezentowanego. W barze można wypić chłodne piwo.

Ta sauna posiada dwa salony, sala bankietowa, pokój dzienny, karaoke, Szisza, telewizja satelitarna.

Restauracja znajduje się w Sewastopolu Avenue, 28. Czy potrzebujesz niedrogiego sauny? Następnie należy zwrócić uwagę na to. Ci, którzy odwiedzili tutaj mówić o dobrych warunkach i przystępnych cenach.

„Wyspa”

Jest to kompleks saun. Dla dwóch osób są zaproszeni do spróbowania z sauny „Tete-a-Tete”. W dni powszednie, system zniżek. Koszt dla dwóch osób wynosi 1000 rubli za godzinę. Piękny sauny dla dwóch osób, cena za wizytę, jak widać dostępne. W ogóle, przeznaczony dla czterech osób, a sam pokój parowy – na dwa. Rodzaj łaźni parowej – fiński. Jest tam basen, wanna.

Sauna jest urządzony w stylu hi-tech. Jest piękny salon, prysznic, który można się wodą z wiadra, kina domowego, telewizję satelitarną, bar z domowej kuchni i krzesło do masażu. Ponadto, znajduje się łóżko do masażu oraz solarium turbo pionowy – dwa kawałki.

Sauny na ul. Ostrovityanova, 32 / a. Na terenie znajduje się parking. Każdy, kto jest tutaj został mówić o dobrych warunkach i piękne wnętrza. Telefon sauna – +7 (495) 3326009.

„faceci” club

Skuteczne działanie w dni powszednie w pewnych okresach – 800 rubli za godzinę. Zwykła cena wynosi 1300 rubli za godzinę. Sauna może pomieścić sześć osób, a łaźnia parowa – tylko cztery. Odwiedzającym oferowane rosyjskich i łaźnie fińskie.

Istnieją miotły i innych materiałów eksploatacyjnych do kąpieli, olejki pachnące. Jest też salon i dodatkowy sala bankietowa, tenis stołowy i wiele innych. Jest też basen z filtracji, ogrzewania i oświetlenia. Zwiedzający mogą przekąska kuchni rosyjskiej, i wypić piwo w barze. Terytorium posiada parking strzeżony.

W ostatnim czasie otworzyliśmy nowe obiekty: jeden duży dziesięć osób, mały dla sześciu osób oraz basen dla ośmiu osób. Tu można odpocząć razem zaznaczyć ważne wydarzenie w sali bankietowej, odpocząć od codziennych problemów i zawirowań, oglądać mecze sportowe. Ten sauny dla dwóch osób w Moskwie działa całodobowo. Zaplanować to na pewno spodoba się odwiedzającym. Jest to instytucja, pod następującym adresem: ul. 3-ta Poczta, 65. Regularne goście mówią o czystość i komfort tego kompleksu. Instytucje telefonu – + 7916703-38-86.

„Zavalinka” – wielki sauny na relaks

Ta sauna w Moskwie dla dwojga. Cena za godzinę – 3000 rubli. Dla par działających specjalną ofertę – 2.000 rubli za godzinę. Jest to elitarna restauracja i bardzo popularne. Znajduje się przy ul. Strefa 12.

Ogólnie rzecz biorąc, dom jest przeznaczony dla 20 osób, oraz łaźnia parowa – do 10 oferuje gościom rosyjską łaźnię parową na drewnie, w razie potrzeby, za pomocą aromaterapii. Dodatkowo można użyć miotły i usług towarzyszących, jak i terapeuty masażu.

Są dwa baseny i cztery salony. Różnorodne dodatkowe rozrywki: Szisza, podium na striptiz, masaż krzesło, nadawanie różnorodnych kanałów telewizji satelitarnej.

Duży wybór dań rosyjskich, kaukaskich i europejskiej kuchni. W restauracji goście mogą skosztować pysznych dań z grilla na węgiel. Ale goście mogą tu przyjść i ze swoim jedzeniem i piciem.

Nowy pokój domek jest całkowicie chroniony. To samo odnosi się do parkingu. Są też odkryte baseny. Różne rodzaje proparok zmaksymalizują odpocząć. Najlepszy czas, aby odwiedzić rezerwat. Telefon do rezerwacji – +7 (495) 4888653. Podczas wakacji, odwiedzający spodziewać niespodzianek. Wszyscy, którzy odwiedzili tutaj zostawić pozytywne opinie. Goście mówią, że po wizycie w ich pozostawia wiele pozytywnych wrażeń.

„Pierce” – popularny klub sauna z różnych usług

Co można odwiedzić saunę w Moskwie tanie? W przypadku dwóch, na przykład, jest korzystne, „pier”.

Jest to bardzo dobrze znany klub sauna, który znajduje się przy ul. Ozernoi 42. Sauna dla dwóch tutaj kosztuje 1200 rubli za godzinę. Całkowita zdolność instytucji do 8 osób, oraz łaźnia parowa – 4. Standardowy fińska i rosyjska łaźnia parowa. Duża lista usług dodatkowych: Hay, miotły dębu i innych materiałów, masaż, olejów aromatycznych kąpieli opiekuna.

Jest tam basen z jacuzzi i prysznicem z hydromasażem. jeden salon. Standardowe wyposazenie: sala bankietowa, Wi-Fi, Spa-procedur, klimatyzacja. Obszar posiada strzeżony parking. Ta sauna w Moskwie za dwa dania kuchni rosyjskiej i europejskiej. Również tutaj można wypić drinka w barze. Ale tu można przyjść i posiłku.

W tej saunie, można spędzić romantyczny wieczór, lub inne ważne wydarzenia. Instytucja jest wszystko, co potrzebne do komfortowego i relaksującego pobytu.

Jest jedna rzecz, która odróżnia go od reszty saunie – łaźni parowej w sianie. Wykorzystuje uzdrowienie kamienie, aw jacuzzi dodać różnych opłat zioła i sól z Morza Martwego. Istnieje cały program dla właściwego faceta i zintegrowane masaże dla najlepszego efektu.

Ta sauna w Moskwie dla dwojga z basenem rodzinna i komfortu. Jeśli szukasz miejsca na pobyt, a następnie spojrzeć na to miejsce, telefon komórkowy – 74,957,867,569. Oto, jak wszyscy. Przyjemny i pozytywny personel będzie spełniać wszystkie życzenia użytkownika i dokonać jego pobyt w komfortowych i niezapomniany. Będąc tu raz, będziemy chcieli, aby na pewno wrócę. Byli mówić o przyjemnej i niepowtarzalnej atmosferze.

Wreszcie, mała

Teraz, gdy wiesz, jakie są sauny dla dwóch osób, cena zależy od instytucji i usług. Jak widać, istnieje wiele ciekawych miejsc, które można odwiedzić oba razem z ukochaną osobą i dużym hałaśliwym towarzystwie. Instytucje oferują usługi dla różnych kosztów. Mamy nadzieję, że informacje zawarte w tym artykule pomogła wybrać dobrą restaurację na relaks.