755 Shares 1634 views

Restauracja na wesela, Petersburg. restauracje Petersburgu. Wesele na 20 osób – Restauracja

Cała para chce ich ślubu było tak dobre, jak to możliwe. Do tego musimy wziąć pod uwagę wiele małych rzeczy, ale nadal bardzo ważny jest wybór instytucji, która będzie gospodarzem sam bankiet. W tym artykule zajmiemy się w ogóle nadaje się do tego wydarzenia restauracji w Petersburg.


Co jest ważne, aby pamiętać?

Przede wszystkim trzeba powiedzieć kilka słów na temat tego, co bardzo miejsce wesela powinny być prawidłowo i mądrze regulować. Jakie kryteria będą bardzo ważne w tym przypadku?

  1. Najpierw musimy się upewnić, że lokalizacja pokoju był wygodny dla wszystkich gości. Rozważyć tu wszystko, czego potrzebujesz: pobliski izolację samochodu, widok z okien restauracji, i tak dalej ..
  2. Dziś jest to bardzo ważne jest następujący punkt: miejsca parkingowe. Jeśli ślub jest dość duży, konieczne jest, aby znaleźć restaurację, gdzie goście będą w stanie pomieścić wszystkich swoich pojazdów.
  3. Ważne jest również, aby utrzymać styl ślubny, restauracja musi być dobrany w odpowiednim stylu.
  4. Wybierając miejsce na wesela powinny również pomyśleć o kulinarnych preferencji większości użytkowników. Najlepiej, jeśli kuchnia restauracji jest tradycyjna, będzie odwoływać się do wielu osób uczestniczyło.
  5. I, oczywiście, ważne miejsca i sama atmosfera. Kiedy młoda para są wygodne i przytulne w tej restauracji, więc jest tutaj i to jest niezbędne do zorganizowania przyjęcia weselnego (w tym przypadku konieczne jest określenie maksymalnej liczby osób może skorzystać z tej instytucji).

Trochę Włoch

Tak, staramy się doskonałą restaurację na wesela (St. Petersburg). Jeśli tak ważną uroczystość zakłada istnienie czerwonej skali kolorów, to dlaczego nie wybrać wielką restauracji Arcobaleno – Hotel Restaurant? Niezwykłe wnętrze w kolorze czerwonym dokładnie jak większość zaproszonych gości. Ale nadal atrakcją restauracji jest uważany za wyjątkowy, i bez względu na to, co nie lubią jedzenie. Kucharz następnie umiejętnie łączy pozornie niekompatybilnych gusta. Kaczka z pigwy pod ciepłym sosem czekoladowym, gruszka sałatka z buraków i musem bursztynowego kuskus – nie jest to pełna lista najciekawszych, oryginalne, i, oczywiście, pyszne potrawy. Jeśli chodzi o pokój, gotów jest pomieścić około 70 osób.

Trochę luksusu

Staramy się dalsze restauracja na wesela. Petersburg – miasto tak wyjątkowy, że tutaj można znaleźć restaurację dla wszystkich gustów. Tak więc dla tych, którzy wolą luksusową restaurację „Chaliapin” pasują idealnie. Jednak tutaj nie możemy znaleźć chłód bogate wnętrze, luksus tu umiejętnie połączone z przyjemnym i ciepłym domowa atmosfera. Hall jest gotowy pomieścić do 60 osób. Kiedy to administracja kładzie chętnie idzie na spotkanie z organizatorami i organizuje stołów i dekoracji na korytarzu młodego niedostatku bez problemów. Ponadto, instytucja jest gotowa, aby zapewnić nie tylko koncerty, ale zdjęcia i wideo. A co najważniejsze – nie może nawet podpisać, administrację sam zaprosić rejestratora pracowników. Inne bonusy: transportowe gości, parking strzeżony, możliwość after-party, itd. Tak więc, wybór tej restauracji jako głównym miejscu uroczystości, młodzi paradą ogromne ilości czasu na organizację różnych małych rzeczy …

Noble przeszłość

Kolejna doskonała restauracja na wesela (Petersburg) – „Komarovo”. Ten inteligentny miejsce, które nie pozostawi obojętnym żadnego z zaproszonych gości. Wykwintne meble, wyciszony światło, luksus aksamit, książki, muzyka na żywo – wszystko to przypomina zgromadzeń arystokratów ubiegłego wieku. Menu nie imponują jej odmiany, ale tutaj skupia się tradycyjne dania kuchni rosyjskiej i umiejętnie dostosowany do nowoczesnej kuchni.

Dla miłośników przyrody

Jeśli para – „dzieci natury” zamiast asfaltu, są dokładnie takie jak restauracja daczy – restauracja na wesela (St. Petersburg) i inne miłe tożsamości. Tutaj wybór dostępny do kilku pokoi (jeden dla VIP-osób), znajduje się kącik dla dzieci, tak zwana „Szafa dla dzieci”, gdzie dzieci mogą chodzić idealnie bez zakłócania dorosłych odpoczynku, jest letni taras, który jest nazywany Veran-da. Tradycyjna kuchnia, oprócz Służy gotowane bezpośrednio na ruszcie. Posiada własną cukiernię. Hall jest gotowy pomieścić do 60 osób, którzy będą tu bardzo wygodne i przytulne.

o szczęściu

Co jest najważniejsze dla młodej pary, która postanowiła związać swoje stosunki od małżeństwa? Oczywiście, majątek rodziny. Dlatego, doskonała restauracja na uroczystość ślubu – „Island of Happiness”. Jest to piękna restauracja, której goście będą cieszyć się jego przytulną atmosferę i wyśmienitą kuchnię. Organizatorzy docenią również cennik i możliwość zrobić wszystko „pod klucz” tutaj na miejscu. Również istnieje kilka pokoi, które są gotowe do pomieścić od 20 do 150 osób, oferuje dania kuchni europejskiej. Jedynym minusem: trochę niewygodne, aby dostać się do miejsca uroczystości, ale to wszystko jest kompensowany spetsrazvozkoy restauracja.

światło

Kolejna świetna restauracja na wesele – „Oasis”. Ten zakład posiada kilka sal bankietowych, które są gotowe pomieścić do 120 osób. To miejsce jest smaczne karmione i dobrze służył. Do dyspozycji Gości jest duże i jasne pokoje, piękne dekoracje, wyśmienite dania kuchni europejskiej. Organizatorzy za osobę będzie musiał zapłacić około 1200 rubli, które nie jest tak dużo. Wystrój sali mogą być wykonane do smaku i koloru – administracja jest gotowa do spełnienia życzenia młodych. Interesującą cechą: na każdy gość uczta weselna może rozważyć własne menu, biorąc pod uwagę preferencje kulinarne bliskich. I jako mały bonus – wszyscy nowożeńcy restauracja administracja prezentuje ładne drobne upominki.

Połączenie absurdalny

Patrząc przez najlepszych restauracji na wesele w Petersburgu, warto również zwrócić uwagę na instytucję „Summer Palace”, który znajduje się w Peterhof. Goście tutaj zadziwi architekturę luksusowy pałac, sprytnie połączone z osiągnięciami Trzeciego Tysiąclecia. Wystarczy kilka kliknięć na pilocie zdalnego sterowania – przyciski i pokój zamienia się w bajkowym zamku, gdzie panna młoda czuje się jak księżniczka, a pana młodego – książę. Menu jest bardzo zróżnicowane, szef fachowo wybrał najlepsze dania ze wszystkich kuchni świata. Goście z pewnością docenią najwyższą jakość usług.

muzyka na żywo

Warto również zobaczyć sal koncertowych (St. Petersburg). Recenzje umożliwić odwiedzającym zidentyfikować trzy najpiękniejsze i najbardziej odpowiednie miejsce na wesela :. „Donika”, „Fiodora Dostojewskiego” i „Empire” W pierwszym przypadku, wnętrze jest zaprojektowane w ścisłej stylu klasycznym. Druga restauracja zachwyci włoskie wnętrze umiejętnie łączy z rosyjskim duchu restauracji (sali mądrze podzielone na obszary tematyczne). „Imperium” restauracja zachwyci nawet królewskiego luksusu i dekoracji pomieszczeń. Kuchnia we wszystkich wersjach Europejskiej, jedzenie – smaczne. Proszę pracowników, którzy doskonale wyszkolony i praktycznie niewidoczne. Administracja instytucja jest gotowa pomóc w organizacji różnych szczegółów. I, oczywiście, głównym punktem trzech restauracji, oferując swoje usługi na weselu – profesjonalny muzyką na żywo.

nieco Georgia

Patrząc przez budżet restauracji w Petersburg, należy również zwrócić uwagę na instytucję „Batumi”, gdzie można wziąć ślub bez żadnych problemów. Osobliwością tego miejsca – gruziński gościnność w nowoczesnej sztuki projektowania. kanapy czarne winylowe, białe obrusy, designerskie żyrandole i czarne i białe ściany – wszystko to zachwyci gości, którzy będą oczekiwać od instytucji z takiej nazwy na coś bardziej tradycyjnego. Istnieje też osobna sala dla 20 osób, która jest całkowicie odizolowany. Zadziwia również kuchnia, w której umiejętnie łączy autentyczne potrawy gruzińskie i nowoczesnej kuchni europejskiej. Napój karta wypełniona pyszne gruzińskich win i prawdziwej lemoniady. Proszę również o cenę politykę restauracji, która jest bardzo przystępne.

orientalne nuty

Jeśli planujesz wesele na 20 osób, restauracja „1001 nocy” – to idealne miejsce, gdzie można spędzić najważniejszą uroczystość. Przede wszystkim goście będą cieszyć się lokalizację samej restauracji. Blisko Plac Pałacowy z Ermitażu i Sztabu Generalnego, najpiękniejszej panoramie Newą. Hale sama instytucja trafi wschodnią piękno i blask. Wszystko tu jest zaprojektowany w stylu określonym: przyciemnione światło, przyjemne spokojna muzyka, szum fontanny. instytucja wnętrze wykonane w stonowanej kolorystyce, z naciskiem na jasnych orientalnymi wzorami, które utworzone w ręce najlepszych rzemieślników Uzbekistanu. Okna zdobią piękne witraże, na podłodze – mozaiki. Jest to wspaniałe miejsce do organizacji ceremonii. Ponadto organizatorzy nawet nie trzeba udekorować pokój – każdy jest tak miły, uroczysty i wspaniały.