88 Shares 8604 views

Perła i gratulacje z perłą ślubu

Ślub jest poważną sprawą, wszyscy się z tym zgadzają. Żyć przez wiele lat obok siebie – nie jest to dostępne dla wszystkich, cierpliwość, wzajemne zrozumienie i wiele więcej – wszystko to musi być obecne!


Wszystko w naszym życiu łączy się ze sobą: nie za nic, że jedna z rocznic ślubu nazywa się perłami. Od czasów starożytnych perły zostały uznane za symbol bogactwa, noszone przez królowe i najbardziej znane kobiety na świecie. Trzydzieści lat to długi czas, podczas których były wszystkie: radości, łzy, uśmiechy, zwycięstwa i porażki. Pary, które przeszły w ten sposób razem, słusznie zasługują na perłę rocznicy.

Perły zawsze były związane z weselem. Jego delikatny odcień nie może być lepiej połączony z białą suknią ślubną i symbolem czystości – zasłoną. W wielu krajach zwyczajowo było dawać perły jako symbol miłości, perła biżuteria stała się rodzinną dziedzią, która przeszła od matki do córki.

Jak gratulujemy perłowej ślubu? Luksusowo, jak sam symbol. Jest bardzo piękna tradycja świętowania perłowej ślubu. Małżonkowie powinni iść do jakiegokolwiek cieku wodnego lub fontanny i rzucać perłą tego dnia, możesz życzyć sobie, trzymając się za ręce. Para powinna powiedzieć sobie słowa miłości, pamiętać o ich ślubie, pogratulować sobie nawzajem – to są najbardziej romantyczne gratulacje z perłą ślubu. Lepiej jest prowadzić ten rytu o wczesnych godzinach porannych, aby cieszyć się wraz z przebudzeniem natury, chodzić do swoich ulubionych miejsc. Możesz wrócić do innego starożytnego obrządku. Małżonkowie muszą iść do lustra, spójrz na to w tym samym czasie i powiedz sobie nawzajem najważniejsze słowa. Nasi przodkowie wierzyli, że takie działanie wzmocni zmysły, a bardziej mistycznie połączy więcej kochających serc.

Inna tradycja w dniu perły rocznicowej – do służby. Para modliła się za siebie i swoją rodzinę, postawiła świeczki i otrzymała gratulacje na perły ślubne od księdza.

Śmieszne gratulacje z perłowym ślubem mogą być przeprowadzone przez komiczną ceremonię, to rozśmieszy małżonków i zaproszonych gości. Weź kilka rzeczy, które są w każdym domu, to są młotki, kołki toczne, śrubokręty, miotła, wiadro i inne artykuły gospodarstwa domowego. Istotą obrządku jest to, że człowiek przyjmuje przedmioty kobiece i vice versa, po czym każdy powinien pokazać swoje umiejętności.

Niezależnie od tradycji, jest jedna bardzo ważna. W dniu perły jubileuszowej mąż i żona muszą wymienić białe perły, ta wymiana symbolizuje wymianę pierścieni w dniu małżeństwa. Możesz zamówić biżuterię z perełkami: pierścionki, wisiorki, kolczyki lub kluczowy łańcuch i dać je Twoim bliskim.

Jeśli potrzebujesz wygłaszać gratulacje dla ślubu perłowego dla twoich rodziców, spróbuj zająć się niespodzianką: przykryj stół ulubionymi potrawami, kup szampana i prezentem, zapraszaj krewnych najbliżej rodziny, którzy będą mogli wyrazić swoje gratulacje z perłowym ślubem i zorganizować prawdziwe święto. Rodzice z kolei mogą zrobić przyjemny i dobry uczynek dla swoich dzieci. 30 urodziny małżeństwa rodzice, przyjmując gratulacje z perłowego wesela, przekazują symbol ich miłości swoim dzieciom i ich drugiej połowie. Transfer ten można przeprowadzić w prostych słowach lub w formie prezentu.

Perła, podobnie jak inna rocznica, symbolizuje siłę i uczucia. Wiele nowoczesnych par nie może żyć razem przez rok, nie wspominając już o dziesięciu, dwudziestu, trzydziestu i sześćdziesięciu, rocznicowej rocznicy diamentów. Doceniać i chronić się nawzajem, uczyć się od rodziców, aby przezwyciężyć wszystkie trudności w parze i przekazać to doświadczenie swoim własnym dzieciom. Gwarancją szczęśliwego małżonka jest zaufanie i miłość, dbałość i szczerość, miłość i miłość.