726 Shares 1400 views

Jak zrobić grupę „VKontakte” bardziej popularny? Kilka praktycznych porad

Praktycznie cała Runet wirtualne życie jest teraz wokół jej największych sieci społecznej – „VKontakte”. Narzędzia, które dostarcza zasób, pozwalają na kilka sekund, aby grupy lub społeczności poświęconej dowolnym temacie, szybko tworzyć i publikować posty, dołączając do nich różne załączniki (muzyka, filmy, rysunki), do komunikowania się z członkami i abonentów … Jednak prawie przed każdym właściciela taka społeczność, prędzej czy później pojawia się pytanie, jak sprawić, by grupa „VKontakte” popularne.


Przede wszystkim należy ocenić pomysł grupy. Aby naprawdę przyciągnąć uwagę publiczności, musi być oryginalne i ciekawe. Każdego dnia liczba publiczności wciąż rośnie, ale większość z nich to tylko anonimowa klony siebie. Utwórz kolejną mini-blog z aforyzmów wielkich ludzi lub „waniliowym” cytat nie ma sensu – jesteś po prostu tracić czas.

Jak zrobić grupę „VKontakte” popularne, żeby nie spędzić go finansowo? Aby zminimalizować konieczność inwestowania środków pieniężnych, to lepiej skupić się na tworzeniu treści, a nie tylko ślepo kopiować ulubione materiały z innymi grupami. W tym przypadku, istnieje szansa, że ludzie widzą coś nowego, przyczyni się do naturalnego rozwoju grupy. Nawet jeśli strona jest dedykowana do konkretnego sklepu internetowego lub produktu, można łatwo „rozcieńczyć” sponsorowanych posty z ciekawych faktów, twórczej wideo i podobnych materiałów związanych z tematem. Jednakże, biorąc pod uwagę wysoki poziom konkurencji jest prawdopodobne, aby zakładać, że w pewnym momencie o reklamie jeszcze myśleć.

Gdzie powinienem reklamować swoją społeczność? Jest to kolejny problem, który staje się niezwykle ważne dla każdego, kto szuka sposobów, aby grupa „VKontakte” popularne. Najbardziej prosty wariant – jest, oczywiście, reklama za pośrednictwem przyjaciół. Jeśli publikujesz naprawdę ciekawe materiały, można liczyć na efekt „pantoflowa”, gdy znajomi dołączyć do społeczności, a nawet o tym rozmawiać z innymi ludźmi. Te z kolei chcą udostępnić link z przyjaciółmi, i tak dalej, aż do sieci. Metoda ta nie wymaga żadnych inwestycji pieniężnej, lecz polegają na wysokiej wydajności i nie warto.

Wiele z dużą grupą publiczną i zaoferować swoim abonentom możliwość reklamowania swojej ceny. To jest – kolejny sposób na grupę „VKontakte” popularne. „Cena Emisyjna” w tym przypadku może wynosić od 100-200 do kilku tysięcy. To zależy od tego, co do zasady, liczby abonentów w grupie, w której reklama, a także statystyki (liczba niepowtarzalnych widoków dziennie) zostaną umieszczone. Po wybraniu grupy, aby umieszczać płatne reklamy jest zwrócenie szczególnej uwagi na statystykach, ponieważ abonenci często są „martwe” (zakupiony) – najprawdopodobniej, osoby te nigdy nie zobaczy swoją ofertę.

Ale co, jeśli pieniądze na płatne reklamy nie jest? Wiele społeczności praktykują tzw „vzaimoreposty”. W tym przypadku, wiadomość wysłana w grupie zostanie umieszczony w drugiej. A ty, co z kolei będzie musiał podzielić się z rejestru abonentów od ściany innej społeczności. Co do zasady, „vzaimoreposty” zgadzam grupy Administratorzy z równej liczby abonentów – w takiej sytuacji, wymiany będzie równy i korzystne dla obu stron.

Innym sekretem jak stworzyć popularną grupę „VKontakte” Jak dla znacznika. Innowacja ta pojawiła się niedawno, ale jest już aktywnie wykorzystywana przez tysiące użytkowników. Aby włączyć dowolne słowo wewnątrz znacznika, wystarczy umieścić go przed znakiem #. Symbole te mogą być wykorzystywane zarówno w mediach i w opisie społeczności. Co to daje? Na przykład, jeśli grupa nazywana jest „Music”, a w opisie użyto #rock lub #punk tagi, użytkowników, którzy wpisać w Skale wyszukiwania tekstu i Punk, zobaczyć, oprócz społeczności z odpowiednimi nazwami i twoje. Stosowanie tych znaczników jest w wiadomościach będzie dać ludziom możliwość znalezienia odpowiednich wpisów w ogólnym wyszukiwania.

Jakich sztuczek, jak zrobić grupę „VKontakte” popularny używasz?