162 Shares 9043 views

Reflektory LED własnymi rękami. LED świateł mijania

Co sny kierowca posiadający samochód był wygodny, wygodny i niepowtarzalny. Tuning zewnętrzny – to nie jest tylko jednym ze sposobów wyrażania siebie, to również ciekawe do zrobienia, które będą podkreślać godność każdego pojazdu. Na przykład, aby dokonać strojenia LED reflektory z rękami na moc do każdego kierowcy. Minimalny koszt – maksymalny efekt!

Tuning Reflektory – metody realizacji

Tuning – zmiana ta, zmiany w konstrukcji samochodu z myślą, aby podświetlić go lub poprawić kilka szczegółów. To może być wewnętrzny (udoskonalenie silnika, kabina) i na zewnątrz (zderzaki transformacji, zawiesin ciała).

Finalizacja reflektory na maszynach – bardzo popularny rodzaj tuningu. natychmiast zmiany i spojrzeć z samochodu – Po tym wszystkim, należy zmienić formę światła lub optyki.

Istnieje wiele sposobów, aby zawrzeć urządzeń optycznych. Można zainstalować Xenon lub lamp LED w reflektorach, zmiany lub podkreślać kształt optyką, dzięki czemu konkretny „rzęsek”. Ale „Angel Eyes” – optyka pierścień LED – są w stanie zrobić, aby splash!

Jaki sposób wybrać – kwestia każdego kierowcy. Czy instalacja standardowych reflektorów zakupione lub rewizja – samochód w każdym przypadku będzie przyciągnąć uwagę innych. Aby poradzić sobie z tym można rodzaju pracy absolutnie każdy właściciel samochodu. Jest to świetny sposób, aby podkreślić swoją indywidualność, a także zaoszczędzić na wycieczkę do auto show.

strojenie LED

Ostatnio bardzo popularne jest zastosowanie lamp LED na realizację urządzeń optycznych samochodu. Większość nowych samochodów jechać z fabryki z gotowych LED reflektory. Może to być związane nie tylko atrakcyjność tych małych żarówek, ale ich niski koszt. Diody LED produkują własnych rąk jest znacznie tańsze niż kupienie gotowego zestawu.

Zalety strojenia LED

 • Wysoka skuteczność świetlna. Żarówki tak blisko do światła dziennego.
 • Wysoka odporność na drgania z powodu braku nakalyvaniya wątku.
 • Dłuższa żywotność (do dziesięciu lat i powyżej przy użyciu lampy nie więcej niż dwanaście godzin dziennie).
 • Szeroki zakres promieniowania.
 • Natychmiastowy start. Korzystanie z lampy LED nie trzeba czekać na ich rozgrzać i światło staje się jaśniejsze – zdarza się natychmiast.
 • Diody LED są odporne na ekstremalne temperatury. Doskonałe zachowanie przy wysokich jak i niskich cenach.
 • Bezpieczne i przyjazne dla środowiska (bez rtęci i promieniowanie ultrafioletowe).
 • Estetyczne. Wielkość jednej lampy pozwala na eksperymentowanie z formą urządzeń optycznych.
 • Stosunkowo niska cena jednej diody LED.

Dlatego diody są tak atrakcyjne dla fanów tuningu. Lampy są wykorzystywane nie tylko do dalszego rozwoju i projektowaniu reflektorów, ale także do oświetlania wnętrza, deski rozdzielczej, kół podwozia.

Światła LED zrobić własnymi rękami

Kup optyka LED do samochodu nie będzie żadnych problemów. Rynek produktów motoryzacyjnych prezentuje szeroką gamę modeli dla każdego smaku i budżetu. Jednak te światła są również wykonane własnymi rękami.

Umożliwiają nie tylko dziennej LED światła do jazdy, ale również Światła przeciwmgielne, kierunkowskazy, światła postojowe i światła tylne.

Do pracy potrzebne:

 • Diod i rezystorów (rozmiar i kolor według uznania kierowcy).
 • taśmą izolacyjną.
 • Lutownica.
 • Uszczelniacz.
 • Wiertła do metalu.
 • Drut, marker, farba.

kolejność wykonywania

Przed uruchomieniem reflektor zdemontowane z miejsca zatrudnienia. Delikatnie ciepło z suszarki i usuwania starego uszczelnienia. Reflektory muszą być pomalowane w kolorze czarnym matowym, że diody LED nie są zbyt ślepy. Marker do oznaczania miejsc w organizmie, a otwory, które zostaną wstawione diody. Diody LED są podłączone do rezystorów – będą one zaoszczędzić wypalenia przewodów i zwarcie. Włącz lampę w zwykłym miejscu przy pomocy drutu. Po zakończeniu operacji diod badanego reflektor można wypełnić szczeliwem i cofnięty.

Zamiast diody można kupić gotowe lampy LED lub głowę. Kosztują nieco droższe niż zwykle, ale także dostarczają mniej kłopotów. Aby LED światła przeciwmgielne własnymi rękami, musimy głowicy LED, a dla światła mijania lampy nadaje. Procedura wytwarzania PTF jest identyczny z poprzednim. Jedyna różnica – przypadek. Odpowiednie dla wszystkich obecnych od protivotumanok i innych urządzeń.

Diody LED na co – robić „Angel Eyes” własnymi rękami

Po premierze samochodu marki „BMW” jest bardzo popularne są tak zwane „Angel Eyes” – diody LED pierścienia. Ten typ strojenia nadaje się do wszystkich samochodów, których optyka jest okrągła. VAZ, jak nikt inny, mają skłonność do takich zmian.

W celu uczynienia ich własne „Angel Eyes”, następujące „składniki” potrzebne:

 • pałeczki z tworzywa sztucznego (na przykład, jak w przypadku żaluzji).
 • Uszczelniacz.
 • Diody LED – 8 szt.
 • Rezystory – 4 szt. (Przy szybkości jednej do dwóch rezystora diody LED).
 • Cyny.
 • Szczypce.

Patyczki trzeba zmiękczyć. Odbywa się to albo w piecu albo we wrzącej wodzie. Miękkie kije otaczać wokół cyny. Dla wygody korzystania z szczypce. Porady lekko ścięte, aby móc włożyć diody. Dla nich też trzeba wywiercić otwory w końcach patyków. Diody LED są połączone z rezystorami i określa w otrzymanym sygnale. W jednym otworem – dwie diody. Wokół pierścienia wycięte małe nacięcia do diody świecą jaśniej. Nacięcia powinny być wykonane do głębokości 1/3 laski w odstępie pół centymetra. Następnie ostrożnie zdemontować reflektor i dodaje do niego otrzymany pierścień przed sprawdzić swoją pracę. Następnie zamyka się i układ optyczny zamontowany z powrotem. Dobrze, reflektory LED są wykonane własnymi rękami! Jakiś czas wolny i minimum materiałów wykorzysta optyka w pełnym wymiarze czasu do odparcia.

Alternatywne optyka od dealera samochodowego

Ci, którzy nie chcą „przeszkadza” z reflektorami dał się gotowe zestawy optyki można kupić w sklepach. Światła, różne formy, w celu, jakości i ceny, absolutnie spełniać żadnych sterowników. Na przykład, dobry LED światła dzienne będą kosztować około 2000 rubli za parę. Są droższe modele, tam jest trochę tańsze. Popularna niemiecka marka Hella. Wysokiej jakości diody LED w konstrukcji modułowej pasuje niemal do każdego samochodu. To prawda, że koszt ten wysoki optycznego – od 3300 rubli. Więc jeśli masz kilka dodatkowych tysięcy, proszę.

Wybór światła powinien być bardzo ostrożny – rynek i „roi” podróbki. Szczególną uwagę należy zwrócić na mieszkania i szkła optyki.

Kilka słów ostatni

optyka samochodów – jest to jeden z jej głównych składników. Należy zawsze być w dobrym stanie i sprawnie wykonywać swoją pracę. Odpowiednio dobrane i zainstalowane optykę – główne zadanie kierowcy.

Na remont starych światła, a zatem zaktualizować wygląd samochodu pomoże strojenie LED. Diody LED produkują własne ręce nie będzie trudne nawet souped kierowca. Wymagane materiały można kupić w każdym sklepie specjalistycznym i będą kosztować kilka razy tańsze niż zakup nowej lampy. Ponadto, produkcja lamp z ich rąk – jest to świetny sposób, aby podkreślić swoją indywidualność.