512 Shares 6745 views

Gediminas Taranda: biografia i życie osobiste (zdjęcia)

Czczony Artysta Rosji, Gediminas Leonovich Tarand, urodzony 26 lutego 1961 roku w chwalebnej miasta Kaliningrad. Gediminas matka (z panieńskim nazwiskiem Solovyov) urodził się z Kozaka, a jego ojciec – Leonas Tarand – pułkownika pochodzenia litewskiego.

Biografia Gediminas

Po kilku latach małżeństwa, ojciec i matka rozwiedli, po którym kobieta z dziećmi wróciła do Woroneża. Nawet w jego dzieciństwo i młodość Gediminas poważnie lubiący zapasach, kajakarstwo, piłka nożna i judo. Jednocześnie, jego matka pracowała w Woroneżu, w teatrze opery i baletu, więc młody człowiek udał się do wszystkich przedstawień. Niewątpliwie to miało znaczący wpływ na Giedymina, zmieniając go w 1974 roku, po zakończeniu 8 klasie, idzie do Woroneża Szkoły Baletowej, a następnie dwa lata później, po długim i ciężkim treningu – w Baletu w Moskwie. Następnie dystrybucja młodych Giedymina wchodzi do Teatru Bolszoj, gdzie po raz pierwszy pojawia się w sztuce „Don Kichota”. Nawiasem mówiąc, zadebiutował Tarand nie do końca udane: oprócz bycia aktorem zbyt późno, aby wyjść na scenę (ze względu na fakt, że zapomniałem zdjąć skarpetki wełniane), więc jest to więc również spadły.

Jednak, być może, od tego momentu i rozpoczął oszałamiającą karierę Giedymina. Potem, w latach 80., Bolszoj poszedł dalej, aby zobaczyć bardziej utalentowany artysta niż do samego baletu.

Występy „Raymonda” i „The Golden Age” zostały opracowane specjalnie dla młodego aktora Jurij Grigorowicz. W 1984 Gediminas Tarand pierwszy przyszedł na wycieczkę za granicę – to zdarzyło się w Meksyku. Konsekwencje tej podróży nie były najbardziej udany – był zakaz opuszczania kraju przez 4 lata, a w 1993 roku, a w ogóle zwolniony z Teatru Bolszoj.

W rok po tym Giedymina tworzy słynne „Imperial Rosyjski balet”, w towarzystwie, które składa się z 40 osób, aw repertuarze – 15 wspaniałe produkcje. Na początku XXI wieku (2004) przyjętej przez pracowników Tarand Mossovet teatrze jako aktor.

życie osobiste

Na pierwszy rzut oka, Gediminas osobiste życie nie było tak łatwe. Tak, dość długi czas dla nich została ustalona tytuł „Master philanderer rosyjskiego baletu”, a wszystko to z powodu licznych powieściach. Po raz pierwszy ożenił się w wieku 19 lat, jednak i pierwsze i drugie małżeństwo nie było długotrwałe.

Obecnie Gediminas Tarand Żona Anastasia Drigo. Z nią spotkał, gdy Anastazja przyszła bardzo młody, by wejść do studia choreograficzne. Jednakże, pierwszy szef pracowni nie chciał wziąć dziewczynę do baletu, powołując się na jego młody wiek. Niemniej jednak, Anastasia akceptowane, a nawet wtedy szef „Imperial Russian Ballet” zwrócił uwagę na staranne młodej baletnicy, którzy regularnie przestrzegać wszystkich instrukcji nauczyciela, słucha z zapartym tchem, jego każde słowo. W tym czasie miała tylko 17 lat, a on był – 41.

romans

Historia Gediminas i Anastasia bardzo romantyczny. Wszystko zaczęło się podczas trasy francuskiej. Zaprosić podłogi w pierwszym terminie, Tarand noc rzucając kamyki w jej okno i świcie, spotkali się w dawnej wieży rycerskiej. Potem, wczesnym rankiem, Giedymina i uczynił jej ofertę.

Anastasia Gediminas poniżej 22 lat, ale to nie ma wpływu na ich związku. Jakiś czas później, w 2004 roku, młoda para urodziła córkę Deymante (tłumaczone z litewskiego jej imię oznacza „perła”). Tarand doted w małej księżniczki, co więcej, mówi, że jego ojciec ma nic lepszego narodziny swojej córki. Mówi się, że Deymante już w tak młodym wieku interesuje się baletem, ona szczęśliwie oglądając kreskówki zamiast występów z udziałem Papieża. Wiele teraz przewidzieć dziewczyna baleriny karierę – mały Deymante ogromną elastyczność i tworzyw sztucznych. Wszystkie te same geny – wielka moc!

Gediminas Tarand, którego biografia nie jest tak proste jak się wydaje na pierwszy rzut oka, ma jeszcze jedną córkę z małżeństwa cywilnego z TV „kanał” Marina Baranova. Elizabeth jest obecnie studiuje w Szkole Baletowej i już udało się zwycięzcą wielu nagród.

"Ballet Imperial" …

Pomysł stworzenia wielki personel, którego sława osiągnęła obecnie w skali globalnej, doszła do Giedymina po młody tancerz został zwolniony z Teatru Bolszoj. Ten balet został stworzony na cześć najbardziej znanych tancerzy na świecie, i jest dedykowany do prawdziwego „Cesarz” i „król” na dużej scenie. Gediminas Tarand, w celu powstrzymania teatru, został zmuszony do prowadzenia działalności handlowej – stworzył serię produktów kosmetycznych do pielęgnacji stóp. Jednak w tej dziedzinie osiągnął taki sukces jak w balecie.

… i inne kariery

Ponadto teatr Taranda nieco opanowane i kariera aktorska. Tak więc, wziął udział w filmie „Yunost Bambi”, musical „Bureau Happiness” i zagrała z Innoy Churikovoy a nawet grać w hokeja na olimpiadzie w Turynie.

Ponadto, słynny tancerz brał udział w popularnych telewizyjnych projektów na dużą skalę – „King of the Ring” i „Ice Age”. W tym ostatnim Gediminas Tarand i Irina Słucka (jego partnerem był 2-krotnie mistrzem świata rysunku łyżwach) zachwyciła publiczność swoim niesamowitym umiejętności i kwalifikacji zawodowych.

epilog

Teatr Bolszoj jest nierozerwalnie związana z taką samą nazwą jak Gediminas Tarand. Balet jako trend w tej dziedzinie, to trudno sobie wyobrazić bez tej osoby, a „Imperial rosyjski balet” – jeszcze bardziej. Warto oddać hołd słynnej tancerki – udało mu się zachować i wzmocnić jedność i integralność rosyjskiej szkoły baletowej tradycji, która przez lata przekazywane z pokolenia na pokolenie. Oczywiście, nazwa zbiorowa mówi sama za siebie. Teatr jest obecna nie tylko gwiazdy rosyjskiego baletu, ale także znanych tancerzy z innych krajów. A wszystko to prowadzi Gediminas Tarand. Zdjęcia zgłoszone do uwagi, pozwalają nam oszacować geniusz i kunszt znanych osobistości.

Osoba ta dokonała nieoceniony wkład w historii rosyjskiego baletu i wszystkich sztuk w ogóle. Gediminas Tarand – to świetny tancerz, który udał się do swej chwały mocno i pewnie, pomimo trudności i przeszkód napotkanych po drodze.