198 Shares 5539 views

Teatr „Stary Dom” (Nowosybirsk): występy

Nowosybirsk Teatr „Stary Dom” – jeden z symboli miasta. Pomimo nazwy, nie chce przekazać nieaktualne. Śmiało idzie z duchem czasu, oferując swoją publiczność najbardziej nowoczesne produkcje, ale nie zapomnij o klasykę.

Teatr „Stary Dom”

Nowosybirsk i jego mieszkańców otrzymał nowy teatr 1 października 1933. W odpowiedzi na dyrektywy z kapitału dla ustanowienia twórczych zespołów w Nowosybirsku stworzony kołchozów i państwowych wędrownego teatru. To było w dniu 1 października początkowych próbach, a przez 15 liczba planowanych i pierwsze wrażenia. Jednak teatr nie miał niezależność i pracował jako oddział jeszcze starszego Theater – Nowosybirsk „Red Torch”. Jednakże, jeśli główny teatr dał występy w mieście, jego młodszy brat, i była mobilna, która zwiedziliśmy okolicę.

Początkowo firma była niewielka – tylko 15 osób, młodzież i amatorskie trupy „Red Torch”. Na początku II wojny światowej zmusił twórców podróżować więcej, ale nie tylko w swoim rodzinnym regionie. Nowosybirsk teatr prawie pełny zespół udał się na front, gdzie koncertował i występy dla żołnierzy. W '42 roku teatr staje Nowosybirsku Regional dramatyczny i 67 otrzymuje oddzielny budynek, który znajduje się tak daleko.

W trudnych warunkach dla teatru w 1991 roku zespół otrzymał nową nazwę – teatru „starym domu”. Nowosybirsk i jej mieszkańcy mogli zobaczyć na scenie i klasyki oraz utwory współczesnych autorów.

Teatr dziś

W 2008 roku teatr jest zawarte w liście rekordzistów regionu Nowosybirsku jak większość objazdowej trupy. I to nie przypadek – wielu festiwalach Teatr jest zapraszany do „starego domu”. Nowosybirsk z powodu swojej firmy na rozprawie na widowni teatru nie tylko w Rosji, ale także w Niemczech, Japonii i Polsce.

W uzupełnieniu do wielostronnego repertuaru, scena z „Old House” – miejsce kursach mistrzowskich i lekcjach czołowych filmowcom platformę dla odmiennej orientacji festiwali i miejscu z publicznością w miłości ze sztuką.

W 2003 roku teatr przeszedł globalnej renowacji. Oprócz ogólnej konserwacji, zmian i urządzeń technicznych. Na scenie, nowe oświetlenie i nagłośnienie, a także nowych miejsc oraz systemu klimatyzacji w auli, w holu – wygodne krzesła czekać na grę, w kasie – elektroniczna tablica wyników, aby wybrać lokalizacje i odkryć repertuar, jak i teatralny plakat. Nowosybirsk do tej pory tylko kilka teatrów z podobnym wyposażeniem.

knacks

Oprócz ogólnego i ważne, po przebudowie w 2003 roku teatr przygotował dla gości przyjemne rzeczy i niespodzianek. Tak więc, w holu wisiały ze zdjęciami trupy aktorów, wśród nich wisi lustro z napisem „Happy widza.” Spójrz na niego i być częścią zespołu kreatywnego teatru.

Również w hali po remoncie, nowe wygodne fotele z tapicerką w kolorze niebieskim aksamitnej tkaniny. Ale jedno miejsce jest inny – to jest podpisany, jako szczęśliwy, ubrany w czerwone płótno i oferuje lepszy widok na scenę. Znajduje się na stronie reżysera podczas prób i biegnie i ocenia jego tworzenia.

Więc na tylnej powierzchni oparcia i autografy byli czołowi dyrektorzy teatru, a także jego słynne goście. Najciekawsze jest to, że cena biletu do szczęśliwego miejsca nie różni się od swoich sąsiadów, a każdy może dostać go przez przypadek. Na szczęście zwykle czekamy na cały pokój i holu personelu. On też przekazał zniżkę na następnej grze oraz możliwość odebrać rzeczy z szafy kolejki. Drobiazg, ale ładne.

kreatywny zespół

Niedawno, w teatrze nastąpiły zmiany personalne – miejsce naczelnego dyrektora przyszedł młody, śmiałe i jasne Galina Pyanova. Jest to nie tylko aktorka i reżyser, była założycielką teatru Culture Shock „Karczoch”. Ta unikalna mieszanka gatunków i stylów projektów eksperymentalnych i niezależnych teatralnych i artystycznych. Jako reżyser umieścić następujące spektakle w teatrze – „Strzelają konie, prawda?” „Letow”, „The Snow Maiden. Laboratorium „i inne.

Wprowadzone na scenę i zaproszeni twórcy takich jak Siergiej Fedotov przedstawiane z Nowosybirska z Perm mają dwa występy na dziełach Martina Makdonaha. Semen Aleksandrovsky z Petersburga na scenie występy specjalnie napisany zaawansowania zleconego przez lokalny Academic sam o nim. Są w repertuarze i pracy zagranicznych kolegów. Tak, pod kierunkiem włoskiego reżysera Antonio Latell umieścić wiele godzin przedstawień opartych na twórczości Ibsena i Eurypidesa.

Teatr „Stary Dom” (Nowosybirsk) – plakat i współczesny repertuar

Dziś w repertuarze znajdują się zarówno dla dorosłych i występy dla dzieci. Dla dorosłej publiczności dać klasyki – Gogol „Wieczory na farmie w pobliżu Dikanka” Czechowa „Wiśniowy sad” Camus „Nieporozumienie”. Ale gra Ivan Vyrypaeva, Aleksandra Korovkina, Martina Makdonaha – sztuki współczesnej, która jest również pełen lokalnej teatralnego plakatu.

Nowosybirsk kilka lat temu można było zobaczyć na scenie teatru i komedii o nazwie występów widowiskowe, a dziś plakat jest pełen nowych form i oryginalnego gatunku. Tu i umieścić filozoficzną i dokumentalne dramaty i komedie obyczajowa, a commedia dell'arte i więcej.

Dla dzieci umieścić Puszkina „The Tale of the Dead Księżniczka i Siedmiu rycerzy” i spektaklu na podstawie baśni Dzhanni Rodari. Są występy i współczesnych autorów – „Walizka nastrój” Anny Bolshovoy i „Mała Księżniczka” Wiktor Olszański. A dla najmłodszych widzów – "Jack Frost" i "The Day urodziny Kot Leopold".

Jak znaleźć?

Gdzie jest teatr „stary dom”? Nowosybirsk miasto dość duże, ale teatr jest w nim bardzo dobrze – w pobliżu dworca autobusowego i stacji metra, pomiędzy dwoma stronami i niemal w centrum miasta, przy ul. Bolszewickiej, 45. Najwygodniej dojechać metrem, ponieważ stacja znajduje się bardzo blisko do stacji „rzeki”.

Transportu lądowego wybiera następny przystanek autobusowy „Rzeka Station”. Również tutaj jest to wygodne, aby dojść do samochodu osobowego – w ostatnich latach znacznie rozszerzona parking i znaleźć miejsce, nie jest trudne.