875 Shares 6423 views

Teatru Dramatycznego (Niżny Tagil): Historia i plakat

Niżny Tagil Teatr Dramatyczny im. DN Mamin-Sibiryak ma bogatą historię i silna tradycja, że zatrudnia wielu utalentowanych aktorów, którzy są stale zachęcających występy widzów. Teatru Dramatycznego (Niżny Tagil) tworzy spektakle dla widzów w każdym wieku, a aktorzy wykonują także dramatycznych i komediowych ról.


Historia teatru

Jednym z najbardziej ukochany w wielu miejscach na terenie miasta jest Teatr Dramatyczny (Niżny Tagil). Historia miasta jest ściśle spleciona z historią teatru. Tak, to powstała w 1862 roku, współpracując z fabryki Demidov. Warto zauważyć, że teatr pracował przed i po rewolucji, a podczas Wielkiej Wojny Ojczyźnianej tutaj przeprowadzono ewakuację występy teatrów agencje sami aktorzy udali się do przodu.

Już w 1946 roku, Teatr Dramatu (Niżny Tagil), przedstawił widzom nową produkcję, a w 1954 roku instytucja przeniosła się do nowego budynku. W trakcie swojej pracy w teatrze i aktorzy sami otrzymali wiele nagród. W ostatnich latach, trupy często idzie na wycieczkę w sąsiednich republikach.

Teatru Dramatycznego (Niżny Tagil) jest niesamowite piękno budynku. Obraz z jego obrazie widać poniżej. Ponieważ budynek został wzniesiony w latach sowieckich, jest ozdobiony zabytkowymi rzeźb i kolumn, które są typowe dla tego czasu.

"Tartuffe"

Nowe produkcje są również często pokazuje na scenie Schauspielhaus (Niżny Tagil). „Tartuffe” – jeden z ostatnich premier tego roku. Nowa komedia muzyczna inscenizacji wszystkich kanonów pracy.

Spektakl Zhana Batista Moliere publiczność jest kierowany przez Rinat Fazleyev. Inscenizacja opowiada o utalentowanego młodzieńca, który zręcznie manipuluje ludźmi, aby uzyskać korzyści. Ta historia jest zawsze istotne, ponieważ nawet dziś wielu ludzi chce uzyskać korzyści z innymi za darmo. Spektakl składa się z wielu aktorów teatru, w tym Y. Sysoev, Krawczenko, T. Isayeva i innych.

Zauważ, że Schauspielhaus (Niżny Tagil) ustala wyższe ceny za spektakli premierowych. Tak, ceny wahają się od 350 do 500 rubli.

„Generalny Inspektor”

Innym nieśmiertelne dzieło rosyjskiego pisarza Nikolya Gogolya. Inscenizacja jest teatr dla więcej niż 7 lat. Powstało Valeriem Pashninym. Teatru Dramatycznego (Niżny Tagil) mówi w sztuce nie chodzi o dawnych zwyczajach, a także o nas samych. Bez względu na to, ile lat minęło i nadal przechodzą, Rosja, jej obywatele i urzędnicy nie ulegnie zmianie. Despotyczny przywództwo, przekupstwo i niemoralność – to jest to, co pokazuje nam komedia, która bawi i sprawia nam dużo myśleć.

Spektakl z udziałem znanych aktorów AI Bulygin V. Sargin, E. Makarova i in.

Inne produkcje

Repertuar Teatru Dramatycznego (Niżny Tagil) jest bardzo zróżnicowana. Więc tutaj można zobaczyć nie tylko klasyczne, ale również nowoczesnych wnętrzach.

„Kolacja z głupca” – komedia z francuskiego pisarza Francisa Webera, który napisał scenariusz do wszystkich ulubionych filmów „Toy” oraz „The Tall Blondyn z One czarny but”. Że istnieje tylko główny bohater hobby – zbieranie głupców. Jeśli lekkim francuskiego humoru do swoich potrzeb, to stwierdzenie jest dla Ciebie.

Inscenizacja Valery Pashnina „Bardzo żonaty taksówkarz”, na pewno przypadnie do gustu wszystkim, którzy lubią nowoczesne komedii domowej. To historia o tym, jak dwie kobiety w jedną noc straciły mężów, którzy pracują jako taksówkarze. Później okazuje się, że nie wszystkie zbiegi okoliczności, wyglądają tak samo i obie nazywane Dzhon Smit. Uwierz mi, poszukiwanie zaginionych byłoby niezwykle zabawny.

Spektakl „Trzy piękności” – komedia Valentine Krasnogorova, który pokazuje nam trzy panie w średnim wieku, który, podobnie jak wszystkie marzenia o szczęściu. Pomimo swojego wieku, chcą kochać i chcą dostać mężów. Ta historia nie jest o nostalgii, ale o tej nadziei, która może zdziałać cuda.

Niżny Tagil Playhouse nie tworzy tylko komedię, ale dramat. Melodramat Rinat Fazleeva „Drzewa umierają stojąc” opowiada historię małżeństwa i ich shiftless wnuka. Mąż, chcąc chronić swoją żonę z doświadczeń wielu lat pisała do nas w imieniu tyrana, który opisuje szczęśliwe życie. Co jest w sklepie oszustwa, pokaż Sargın V. V. Meschagin, EV Sysoev, i wiele innych.

Spektakl „Dzikie szczęście” została stworzona na podstawie twórczości D. Mamin-Sibiryak. Opowieść o kupca, który po raz pierwszy spadł długów brata, a potem nieoczekiwane bogactwo. Ale czy to rzeczywiście szczęście, albo po prostu brakuje jej widoczności można zobaczyć podczas przeglądania.

Spektakle dla dzieci

Jeśli spojrzeć na plakat teatralny, staje się jasne, że zakład nie zapomina o dzieciach. Tak, szczególnie dla młodych widzów w teatrze umieścić muzyczną bajkę „The Bremy”, „Czarnoksiężnik z krainy Oz” i „Opowieść o carze Sałtanie”. ulubione historie dla dzieci można znaleźć w przetwórstwo i oszałamiający występ aktorów teatralnych autora. Występy wizyta może być w każdą niedzielę o 12:00.

Nowy Rok wydajność dzieci

Teatr Dramatyczny nie odbiega od tradycji i święto Nowego Roku prezenty dla dzieci i dorosłych, bajkę „The Magic lampa Alladyna”. Program oczekuje publiczność nie tylko wydajność, ale także spotkanie z ks mróz i śnieg Maiden, jak również prezentów.

Wydajność jest umieścić Czczony Artysta Rosji I. Bulygin będzie wyposażone Zina D., T. krawędzie i wielu innych aktorów teatru.

Co zaskakujące, wszystkie bilety na świąt noworocznych są już sprzedane. Tak więc, jeśli chcesz, aby zadowolić swoich dzieci, można wybrać jedną z pozostałych produkcjach dziecięcych.