658 Shares 2808 views

Jak gotować czekolady. pomocnych wskazówek

Kakao – napój pochodzi ze szczęśliwego dzieciństwa. Filiżanka aromatycznej napój na śniadanie zmienił nastrój na cały dzień. Jego smak i ciemny kolor złoty wywołuje uczucie radości. Taki płyn wymagane deser pyszne ciasto lub waniliowy bułkę, ale aby stworzyć magiczną nektar stał się prawdziwym wydarzeniem w domu.


Jak gotować kakao nie wie wszystkiego, ale brać udział w przygotowaniu było interesujące. Wszakże w rzeczywistości, przygotowuje kawę, ale tylko dla dzieci. Samo zrozumienie, że ten napój taki jak dorośli tylko zwanych kakao, spowodowane dumy. Proces związany z cudownej receptury, jak gotować kakao może być porównywana z okazji artystka zaczyna pisać nowy obraz. W internecie jest wspaniałym śnieżnobiałe mleko i kakao – baza farby, która determinuje wszystko w tym obrazie. Rola szczoteczki wykonuje łyżkę, która pomaga spełniać napój musujące kryształy cukru. A potem przychodzi tajemnicy i mieszania uzyskuje kakao, które podziękować jego wynajem smak.

Ludzkość od wieków wykorzystuje tę magię, nieporównywalny do picia. Jak gotować kakao, zwany przez starożytnych Azteków. Ich płodne, pieszczone słońcem ziemia była drzewem, który dał światu wspaniałą nektar i delikatność zarazem.

Jak gotować kakao, znany początkowo tylko do nich, a obecnie znany starożytnym przepisie kakao i sól. Jednak ten napój nie jest jak nowoczesne.

„Brązowy złoto” Kakao dla mieszkańców Afryki i Ameryki Południowej była i nadal jest. Starożytnych Azteków wierzyli, że kakao owoce uprawiane w ogrodzie, i został przedstawiony im za ciężką pracę i dobry charakter. W dawnych czasach kakao był używany jako wymiany walut.

Warto zauważyć, że drzewo, na którym rosną wspaniałe owoce małej wysokości, z długimi, błyszczące, lekko wydłużone jasnozielonych liściach. Kwitnienia drzew pokryte są żółte kwiaty, które rosną bezpośrednio z pnia. Kiedy dojrzałe owoce są jak małe melonów, z wyraźnymi płatami.

Długość płodu około 30 centymetrów. Ważną zaletą tego zamorskiego delikatności, które owocuje przez cały rok drzewa. Najcenniejszym jest wewnątrz owocem jest 25-50 nasion kakaowca, ekstrakcja oni nie mają tak silny smak, jak w produkcie końcowym.

Jak gotować ziarno kakaowe, jest znana każdemu mieszkańcowi Ameryki Południowej. Zebrane owoce suszone na słońcu, a następnie smażone w głębokim tłuszczu odpowiednio wolne od góry odrywanie i mielenia.

Istnieje wiele przepisów na jak gotować kakao, ale mam bardzo szczególny, Znam go od dawna i użytkowania. Ma tajne – w gotowym napoju filmu bez pianki, a tam bita kołpak powietrzny. Który podzielił jego tajemnicy. Zagotowania wody i dodać cukier, z których każdy ma swoją własną szybkość cukru, dodać kakao ubij ubić mieszaninę. Sekret tego, bita mieszaniny dodać gorącą śmietanę lub tłuszczu gorące mleko. Sukces z ludzi blisko ciebie jest gwarantowana!

Jak gotować czekolada z kakao? Szczerze mówiąc, to trudno, ale jeśli chcesz i może obsługiwać, zwłaszcza jeśli połowa dzieci będą pomagać w przygotowaniu.

Mam bardzo prosty przepis, jak gotować czekolada kakao z dodatkiem wanilii. Ale raz ostrzegam, czekolada powrocie do domu nie jest tak jak w sklepie. To będzie jeszcze smaczniejsze bo gotowane to sam.

W procesie wytwarzania czekolady należy przestrzegać podstawowych zasad: zmieszać dokładnie wymieszać i cieszyć się proces. Więc zaczynamy: szary mleko na małym ogniu i dodać cukier i wanilię, upewniając się nie spalił. Tomim ogrzewać przez 15 minut, następnie dodano stopione masło, uprzednio w łaźni wodnej i mieszaninę kakao i mleka w proszku mieszanki. Pozostałe dodatki do gustu. Wszystko byłoby właściwe, a orzechy i rodzynki.

Natura dała nam bezcenne lekarstwo na zły humor – zjadł kawałek czekolady z kakao i owoców egzotycznych jak zastrzyk energii słońca w Ameryce Południowej i wypić filiżankę kakao – dwukrotnie zabawy!