369 Shares 9408 views

Proroctwo Wiaczesława – chłopca wysłanego przez Boga

W naszych trudnych czasach ludzie chcą zyskać na sobie ufność. Dlatego też słuchają słów widzących, którzy mogą patrzeć w przyszłość. Proroctwo Wiaczesława, chłopca, który żył zaledwie dziesięć lat, od wielu lat interesuje się bardzo dużym zainteresowaniem. Chłopiec rozmawiał bardzo dziecinnymi rzeczami. Został poinformowany o ostatnich chwilach i losach ludu. Spróbujmy zrozumieć, czy chłopak ma rację.


O Wiaczesław Krasheninnikov

Chłopiec urodził się w 1982 roku w wojskowej rodzinie. Jego matka była gospodynią domową, brała udział w wychowywaniu dzieci. Wiaczesław od małego wieku był chory na raka krwi. Nie poszedłem do przedszkola. Ale byłem w szkole. Należy zauważyć, że nauczyciele nie zauważyli nic niezwykłego u dziecka. Nauczyciel klasy powiedział, że był przeciętny, ale wyróżniał się życzliwością między innymi. O chłopcu mówi się dużo matki. Robi wiele, aby przekazać swoje słowa światu. Kobieta jest pewna, że Pan posłał chłopca na ziemię, aby ostrzec narody przed okropnymi czasami, że wszyscy będą zmuszeni do trudnego wyboru. Chłopiec, jak mówią, widział choroby ludzi, wiedział jak się uzdrowić. Jednak ważne było, aby opowiadał o swoich wizjach, aby pomóc wierzącym uciec przed siłami diabła, które w jego opinii wkrótce wkrótce wyłożyłyby swoje przebiegłe sieci na całą planetę.

Prophecies chłopca Wiaczesław

O młodym seercie zastrzelono kilka filmów, książki zostały napisane. Postawa wobec niej jest niejasna. Ludzie są zaskoczeni i przestraszeni swoimi myślami. Niektóre – bezkompromisowe, inne – głęboka, mądrość i czystość. Faktem jest, że proroctwo Wiaczesława (chłopca) jest takie, że świat jest bliski upadku. Tylko nieliczne zostaną zbawione. Ale stają przed trudnymi, prawie niemożliwymi testami. Chłopiec powiedział światu, że ludzie będą opętani przez diabła. On sam pojawi się na świecie, oświadcząc się posłańcem Pana. Czy ten człowiek zdradziecki i przebiegły. Tworzy tak silne pole wokół niego, że ludzie uwierzą mu. Proroctwo Wiaczesława (chłopca) dotyczące tej osoby jest bardzo figuralne. Powiedział, że posłaniec diabła powie światu, że przeniósł górę. Ludzie przyjdą do tej społeczności, poczują to, a nikt nie zrozumie, że przed nim nie jest fizyczne ciało, ale iluzja. Wszyscy będą zahipnotyzowani, tylko wierzący zostaną zbawieni.

Prophecies wiaczesława o ostatnich czasach

Matka chłopca jest pewna, że to, co powiedział, jest już spełnione. Wszystko zaczęło się od otrzymania kuponów przez ludność krajów postradzieckich. To diaboliczny kawałek papieru. Ale to tylko pierwszy test, pokusa. Czasy nadejdą, jak mówi ostatni proroctwo chłopca Wiaczesław, a wszyscy na świecie otrzymają te same paszporty. Nazwał je "atrakcyjnymi kartami papieru". Kiedy ktoś ją przyjmuje, na czoło lub nadgarstek prawej ręki zostanie umieszczony diaboliczny znak "666". Zrób to w tajemnicy. Ludzie nie zrozumieją, co dokładnie się stało. Kiedy duża część ludności świata staje się "stemplowana" ("zmartwiona" – powiedział chłopiec), ten znak pojawi się na ciele. Ludzie początkowo będą nieśmiały, ukryć szóstki. Ale wtedy zobaczy, że inni nie boją się czegokolwiek i przestają zwracać uwagę na znak. To ostatni raz. Wszyscy są kuszeni przez korzyści, jakie przysługują posiadaczom paszportu, i oddają duszę.

Co się stanie z dysydentami?

Nie wszyscy ludzie ulegnie diabłu. Wierzący usilnie starają się uciec przed nieodpartym losem "zbezczeszczonych". Będą twardsi od innych. Nie będą sprzedawane towary. Wierzący są głodni. Krewni, którzy otrzymali pieczęć, początkowo pomogą im, dzielą się jedzeniem. Ale nie jeden kawałek może zjeść prawosławie. Nie wpuszczaj ich do gardła diabolicznego jedzenia lub wybuchaj z powrotem. A ponieważ jest ich bardzo niewiele, będzie ich polować. Na drogach słupki zostaną wykonane i zmuszone do zapieczętowania przez tych, którzy go nie mają. Jak mówi proroctwo Wiaczesława, chłopca Pana, musisz wyjechać z miast i żyć naturalną gospodarką . Wtedy władze nie dotrą do ludzi. Po pewnym czasie Pan objąłby wierne dzieci. Przez resztę będą niewidoczne. Wystarczy przygotować. Konieczne jest zebranie metalu i tkanin. Nic nie można uzyskać.

O carze rosyjskim

Inny młodzieniec przewidział, że Pomazany Jeden z Boga wróci do tronu w Rosji. Daty, których nie zadzwonił. A moja mama nie myślała, żeby zapytać. Przecież chłopiec żył w czasach radzieckich, kiedy nikt nie myślał o takich rzeczach. Król przyjdzie w obliczu zwykłej osoby. Rozumie, że jego odpowiedzialność jest wielka. Czasami nawet szalone myśli błyszczą mi w głowie: czy mogę panować. Ale natychmiast je wyrzuć. Dlatego uważając się za prostą, zwyczajną osobę. Jak mówią prorocy młodego Wiaczesława Krasheninnikowa, drży, dałoby się spać, będzie dla niego trudne. Trzeba będzie podjąć straszliwe decyzje dotyczące zdrajców. Lecz Pan nie opuści tej osoby. Sam przez to, sprawy państwowe zostaną podjęte. Wielu ludzi pomoże tym wybranym w celu przywrócenia kraju, aby znowu było świetne. I świat będzie musiał ich chronić przed siłami diabła. Takie rzeczy opowiadały światu małemu chłopcu – chłopcu Wiaczesławowi. I wierzyć, czy nie, do proroka – zadecydować o sobie.