635 Shares 5925 views

Egipt – jak to jest robić w domu i opinie

Szczęśliwa rodzina i wierny mąż kochający jest cenionym marzeniem każdej kobiety. Niestety, we współczesnym świecie liczba zmian ulega ciągłym zmianom, aw konsekwencji ze względu na niewiążącą cudzołóstwo, są silne sojusze. Ta smutna statystyka rozwodu stała się plagą naszego społeczeństwa, dlatego kobiety ze wszystkich sił mają tendencję do utrzymywania miłości do wybranego. Często w toku są rytuały magii czarno-białej, pozwalające zachować zainteresowanie partnerem. Jeśli wielu ludzi słyszało o miłości miłosnej i przywiązaniu seksualnym, słowo "euguet" wyda się najbardziej nieznanym kobietom. To nasz dzisiejszy artykuł poświęcony temu rytuałowi.


Egipt – co to jest?

O tym rytuale magowie mówią swoim klientom nie zawsze. I to nie jest zaskakujące, ponieważ odnosi się do najmniejszej magii i przybył do nas z Francji. Jest tam, jak się wydaje, rytuał został zastosowany po raz pierwszy i był dość rozpowszechniony.

Więc słyszałeś tajemnicze słowo "euguet". Co to jest? Możesz powiedzieć, że euguet jest seksualnie wiążący, w wyniku czego twój partner będzie chciał tylko ciebie, a intymne kontakty z innymi kobietami zawiodą lub przestają interesować twojego mężczyzny w ogóle. Wielu magów nazywa to rytuał rodzajem szczerości wobec wierności. Przecież twoja połowa o każdej porze dnia i nocy doświadczy nam silnego seksualnego pragnienia, ale nie będziesz w stanie zastąpić się innym przedmiotem pożądania. Często kobiety robią grób, gdy ich mąż jest stale w podróży służbowej lub otoczony liczne piękno w pracy.

Różnice Egilu z innych obrzędów

Kobiety, które zwracają się do magików, aby powiązać człowieka ze sobą, mają kilka opcji do rytuałów:

 • Wiążące seksualnie;
 • Miłość zaklęcie;
 • Eugwheel.

Nie zaindeksowani ludzie nie rozumieją zbyt wiele różnic między tymi rytuałami, ale postaramy się wyjaśnić wam różnice między tymi magicznymi czynami.

Wiążące seksualnie zwykle odbywa się w celu rozgrzania relacji w parach. Ten rytuał często pomaga tym, którzy od dawna żyją i czują, że pożar dawnej pasji stopniowo się kończy. W tym przypadku, dzięki prostym manipulacjom, magik zwraca zainteresowanie człowieka wybranym, ich stosunki seksualne stają się coraz częstsze i jaśniejsze, a połączenie duchowe jest silniejsze. Zazwyczaj wiązanie seksualne trwa do sześciu miesięcy. Ona nie niszczy człowieka w jakikolwiek sposób na poziomie psychologicznym lub fizycznym. Wszakże w trwałym sojuszu nawiązano wiele relacji między partnerami, a ceremonia tylko przez chwilę zaostrza uczucie. W przyszłości małżonkowie wykonują świetną robotę bez interwencji magii.

Privorot to zupełnie inny rodzaj magii. Należy do kategorii korupcji, ponieważ zmusza człowieka do całkowitej zmiany swojego przeznaczenia, z góry ustalonego dla niego od urodzenia. Wielu czarodziejów wyjaśnia zaklęcie miłosne jako zapętlenie przedmiotu obrzędu na energię klienta. On całkowicie opuści swoją drogę życia i jest dostosowany tylko do energii swojego partnera. Bez niego nie może istnieć, dlatego zawsze stara się być blisko.

Takie przywiązanie nie przechodzi bez śladu, przedmiot zaklęcia zaczyna cierpieć na różne choroby, zaburzenia psychiczne i aktywnie spożywać alkohol. Często zaklęcia miłosne kończą się śmiercią jednej osoby z pary. A przypadki, w których bhakta zabija swojego partnera z zazdrości lub z innych powodów jest powszechny, a kończy samobójstwo. Możesz usunąć zaklęcie miłosne, ale w każdym razie, efekt już wykonany będzie miał czas, aby zaszkodzić danej osobie. Warto zauważyć, że wiele magów zniechęca kobiety do robienia miłosnych czarów.

Egipt jest bardzo złożonym rytuałem i nie ma skutku wstecznego. Ten rytuał odbywa się na zawsze i jest oparty na energii magika, klienta i celu tego oddziaływania. W wyniku diabła mężczyzna lub kobieta nie będzie mógł nawiązać intymnej relacji z innymi partnerami. W zależności od rodzaju rytuału osoba, do której euguet jest stworzona, może w ogóle nie czuć zainteresowania przedstawicieli płci przeciwnej, a także fizycznie nie mogą wchodzić w intymne relacje z nimi.

Wiele kobiet uważa, że nawet w celu zapobiegania zdradom warto spróbować euglietu. Komentarze kobiet, które sprawiły, że obrzędy zachęcają inne kobiety do sprawiedliwego seksu, aby utrzymać związek, aby uciec się do magii. Ale nie myśl, że ten rytuał jest panaceum dla kłopotów i gwarantuje ci wieczne szczęście. Podobnie jak każda inna magiczna interwencja, euguet ma wiele konsekwencji, o czym mówimy później.

Kogo mogę zrobić eugulet?

Zwykle, magiczne rytumy są wykorzystywane przez kobiety. Próbują uratować małżeństwo i chronić swoich mężów przed zdradą. Oczywiście obawy te mają pewne powody.

Niestety, w dzisiejszym społeczeństwie wierność nie jest uważana za cnotę, a mężczyźni chętnie dywersyfikują swoje życie, w tym przez częste powieści po boku. Ale kobiety mają też euglietę. Co to jest w odniesieniu do sprawiedliwego seksu? Tak, ogólnie, obrzędy dla mężczyzn i kobiet nie różnią się od siebie. Panie w wyniku obrządku na zawsze przestają być zainteresowane obcymi i całą ich pasją koncentruje się na umiłowanym i jedynym.

Egipt – warunki udanego obrzędu

Wiele kobiet interesuje się tym, co jest konieczne, aby euglieta mogła działać. Opinie klientów magicznych salonów i tych, którzy zdołali samodzielnie wykonać rytuał, pomogą Ci orientować się w niezbędnych warunkach sukcesu.

Przede wszystkim trzeba wiedzieć, że euguet działa tylko wtedy, gdy istnieją bliskie relacje pomiędzy partnerami. Nie można zrobić rytuału dla osoby, z którą nie korzystałeś seksualnie. Taki rytuał jest stratą czasu i wysiłku, nigdy się nie sprawdzi.

Pamiętaj, że nie można anulować ceremonii, więc uważaj, czy jesteś gotowy spędzić resztę swojego życia z tym mężczyzną. Magowie zdają sobie sprawę z smutnych przypadków, gdy para zniknęła trochę czasu po rytuacie, ale partnerzy nie zdołali przerwać swojego stosunku płciowego. W rezultacie byli tacy nieszczęśliwi ludzie, którzy w jakikolwiek sposób nie potrafili budować relacji z innymi partnerami.

Nie musisz robić euguetu, jeśli nie jesteś gotowy, aby zaspokoić seksualne pragnienia swojego mężczyzny w przyszłości. Wszak zawsze będzie on chciał, a nawet w erotycznych snach, aby reprezentować tylko jego wybrany. Jeśli kobieta odmawia partnera w intymnym związku, para zacznie kłócić się, a zamiast pożądanego wzmocnienia związku, on po prostu rozpada się.

Kategorycznie nie można zemścić się na emeryturze. Często kobieta próbuje zepsuć życie partnera, który porzucił ją i sprawował rytuał, aby młodzieniec nie mógł budować nowego związku.

I nie zapominaj, że euguet jest czarną magią, więc w każdym razie będzie wymagało od ciebie jakieś odkupienie. Ale jak bardzo kosztowne będzie dla ciebie, nawet najbardziej doświadczony mag nie może powiedzieć.

Konsekwencje Eguillet

W magicznych salonach bardzo rzadko jest ostrzec o konsekwencjach obrzędu, ale nadal istnieją. Niektóre z nich są bardzo niebezpieczne dla zdrowia mężczyzn. Jeśli kobieta spędza kobietę na samotnym mężczyźnie, może działać całkiem nieoczekiwanie, a konsekwencje będą natychmiastowe i destrukcyjne:

 • Pełna impotencja;
 • Korona celibatu ;
 • Uszkodzenie samotności;
 • Ciężka choroba psychiczna, problemy z funkcją reprodukcyjną, alkoholizm i tym podobne.

Niepoprawnie wykonane eugliet może prowadzić do śmierci partnera lub całkowitego usunięcia osoby.

Rodzaje Egilitów

We współczesnym świecie prawie każda osoba może prowadzić rytuał Euguetu. Jak zrobić ten rytuał sam opisano poniżej. Ale w przypadku czarnej magii lepiej skontaktować się ze specjalistami, przeprowadzą obrzęd i opowiedzą Ci o rodzajach euguletu i ich cechach:

 • Górna;
 • Czarny;
 • Runy Eugueta.

Siła tych rytuałów jest różna, podobnie jak przedmioty używane w rytuale. Z pomocą naszych porad każdy może zrobić domowy przedmiot. Ale po raz kolejny ostrzegamy, że przed rytuałem trzeba kilkakrotnie myśleć. I, jak mówią magowie, zrezygnuj z takiej ingerencji w twoje życie.

Egipt – jak to zrobić?

Górny eugulet jest najprostszy, ponieważ wpływa na człowieka tylko na poziomie psychologicznym. Można powiedzieć, że jest przepełniony myślą o jego seksualności niemowlęcej z innymi kobietami. W wyniku tego człowiek stara się być intymny tylko ze swoim partnerem i unika innych kontaktów.

W celu przeprowadzenia rytuału należy udać się do lasu i znaleźć padłe drzewo. Na nim kobieta powinna położyć dłonie wzywając diabelskie laski z prośbą, aby sprawić, że jej człowiek był pełen pożądania dla niej i bezsilny wobec drugiego.

Pamiętaj, że diabły leśne mogą zażądać od ciebie okupu. Koszt tego zależy od ussistów (diabłów). Czasami zabierają część zdrowia klienta.

Rytu czarnej magii

Jak zrobić czarną euglietę? Dla niego potrzebujesz absolutnie prostych przedmiotów i trochę cierpliwości. Do rytuału zapali się czerwona świeca z wosku, a przed nim owinąć zdjęcie wybranego w pustą kartkę papieru. Ta koperta musi być nożna igłami, które nie były używane zgodnie z przeznaczeniem.

Potem kobieta powinna powiedzieć: "Uszczę pana za siebie na zawsze". Żadna kobieta cię nie naciągnie, a ona mnie nie odwróci. "Jeśli mnie zostawiesz, zgubisz się, będziesz chora na łóżku". Koperta musi być ukryta pod materacem i nigdy nikomu nie pokazać. Dwa lub trzy tygodnie po ceremonii, efekty euguletu osiągną szczyt.

Uruchomiony Eguillet

W tym rytuale używana jest starożytna moc runów, ale jest bardzo ostrożna w użyciu. Wszakże runy zawsze zabierają część sił działających z nimi. Ponadto nie można anulować tego rytuału, który często nazywa się "krzyżem niewolników".

W euguletie musisz sporządzić wzór runiczny w następującej kolejności:

 • Nautiz;
 • Kenaz;
 • Tyur;
 • Vuño;
 • Nautiz.

Najlepiej zastosować formułę do ciała mężczyzny, ale można napisać runy na kartce papieru i umieścić ją pod materacem. Ale musisz wybrać stronę, w której mężczyzna śpi.

Recenzje (Egil'ete)

Dla tych, którzy nigdy nie robili euguetu, co to jest – szybkie komentarze i recenzje dziewcząt, które już wykonały ten rytuał. Prawie wszystkie recenzje są niezwykle entuzjastyczne i pozytywne. Dlatego możemy stwierdzić, że euguet nadal działa.

Ale praktykujący magowie twierdzą, że bez żadnych negatywnych konsekwencji nie można zrobić jednego obrządu czarnej magii. I to czarownicy, którzy pozostawiają ostrzeżenia dla tych, którzy planują się zabezpieczyć przed niewiernością partnera. Oczywiście, magia może zrobić prawie wszystko, ale nie warto rozwiązać problemów miłosnych z nim. Przecież uczucia i emocje w stosunku do siebie nie powinny podlegać kontroli zewnętrznej.