547 Shares 1984 views

Liść Laurel: właściwości magiczne, recenzje

Na pewno w kuchni każdy gospodyni ma liść laurowych. Ulepszają smak potraw, dodają szczególną pikantność każdemu produktowi. Ale ta przyprawa nie jest tak prosta, jak się wydaje na pierwszy rzut oka. Laurel – potężne narzędzie magiczne! Służy do czyszczenia pomieszczeń, pozbycia się zepsucia lub złego oka, wzmacniając tym silniejszy związek miłosny. Ponadto, wśród jego właściwości są uzdrawiające! Jest laurowym symbolem sukcesu, poświęcenia i czystości.


Bay Leaf: Legenda

Historia wyglądu laurach jest tragiczna, ale piękna. Niepowtarzalny przystojny Apollo został spłoszony szaloną miłością do pięknego Daphne. Daphne pozostała obojętna na uczucia Boga Olympusa. Dobry młody człowiek nie myślał nic lepszego niż dążenie do celu namiętności. Ovid napisał, że Apollo był praktycznie szalony, chcąc dostać nimfa. Bóg słońca ścigał delikatnego Daphne, a ona nie miała innego wyboru niż prosić bogów o pomoc. Kiedy Apollo prawie wyprzedził nimfę, jej palce już się zmieniły w gałęzie, a nogi stały się korzeniem drzewa. Daphne stał się laurem. Smutny Bóg od tamtego czasu zaczął nosić wieniec z wiecznie zielonych gałęzi laurowego drzewa na głowie.

Magiczne właściwości laurowego: z głębi wieków

Nawet w starożytnej Grecji ludzie zgadli o magicznych właściwościach liści laurowych. Zdobiły domy, odświeżając i czyszcząc pomieszczenia. Laurel, wkładając materac, przyciągał prorocze sny. Ponadto uważano, że gałęzie laurowe mogą chronić przed uderzeniami pioruna! Głowy zwycięzców zdobiły wieniecki laurowy – były symbolem triumfu i sukcesu. Mieszkańcy starożytnego Rzymu również nie zostawili tej rośliny bez zwracania uwagi. Liście laurowe, których magiczne właściwości nigdy nie były wątpliwe, były używane w różnych obrzędach religijnych. I oni również wykonywali rytuały: uzdrowione choroby, spełnione życzenia, przyciągały dobre samopoczucie i pieniądze do swoich domów.

Amulelet kariery Laurel

Aby stworzyć amulet, który pomoże Ci znaleźć pracę, nie musisz podejmować poważnych starań. Potrzebny jest jeden liść laurowy. Magiczne właściwości tego wzmocnią trzy nasiona kardamonu. Trzeba wziąć gałązkę rozmarynu – świeże lub suszone. Wszystkie elementy przyszłego amuletu należy umieścić pośrodku chusteczki zieleni. Zamiast szal, kawałek tkaniny zrobi dobrze. Kąty chustki muszą być zebrane, owinięte wstążką. Powinien zabrać paczkę. Zgodnie z tym amuletem, dzięki kardamonowi, osoba ujawnia dar elokwencji, a rozmaryn podnosi poziom intelektualności. Magiczne właściwości liścia laurowego dla kariery są również trudne do przecenienia – roślina ta przynosi dobrobyt.

Inny rytuał, pomagający znaleźć pracę, zebrał wiele dowodów na jego siłę. Musi być przeprowadzone wyłącznie na nowym księżycu. Będziesz potrzebował arkusza papieru, na którym chcesz napisać żądane stanowisko i wynagrodzenie. Następnie arkusz przełamuje małe kawałki, zmieszane z rozdrobnionymi liśćmi laurowymi (w tym rytuale laurus powinien być suchy). Ta mieszanina musi być w pięknej popielniczce i zapalona. Chłodzony popiół jest zalecany do zawinięcia w rachunku, im więcej jego godności, tym lepiej! Ubranie takiego talizmanu jest w torebce lub torebce.

Ale jeśli przyszedłeś na rozmowę z laurowym amuletem, ale nadal odmówiłeś – nie rozpaczaj! Właśnie z miejsca, które nie przynosi niczego dobrego, uratowałeś liść laurowy. Właściwości magiczne, recenzje o tym, które zaskoczenie, przejrzyj jak najszybciej. Ci, którzy już próbowali się w roli magika, powiedzmy – lauro działa bez zarzutu! W tym celu trzeba wyobrazić sobie, że pragnienie już się spełni, a nie czekać na cud!

Prowadzimy kłótnie: oczyszczenie domu z liść laurowy

A jakie magiczne właściwości liści laurowych pomogą pozbyć się melancholii i skandali, sporu i łez? Warto zauważyć, że przez wieki magicy wykorzystywali liście tej rośliny jako najlepsze środki do czyszczenia energii mieszkalnych. Przecież oni, jak się okazało, usuwają wszelkie negatywne nagromadzone w domu, w ciągu kilku dni. Istnieje kilka sposobów czyszczenia i ochrony domu, zebranych najbardziej entuzjastycznych opinii:

  1. Suche liście muszą być rozłożone na spodkach i umieszczone we wszystkich zakątkach mieszkania. Tydzień później laurowy należy zastąpić nowym. Cała negatywna energia odejdzie z odrzuconymi liśćmi.
  2. W nowej patelni trzeba podgrzewać kilka gałęzi laurowych. Kiedy liście się rozgrzewają, możesz medytować, podziękować Wszechświata za wszystko, co masz, lub modlić się. Potem na wszystkich pomieszczeniach powinny być nalane patelnie z parującą liśćmi laurowymi, skrupulatnie dmuchane w każdym rogu. Po rytuale, w żadnym przypadku nie należy dotykać liści – ponieważ pochłonęły wszystkie negatywne. Musi być natychmiast wyrzucony.

Wykonywanie pragnień i przyciąganie szczęścia

Liść Zatoki jest wspaniałym pomocnikiem w wykonywaniu cenionych marzeń. Najprostszym sposobem jest rozdrobnienie kilku liści między dłońmi, wdychanie ich delikatnego zapachu i wymówienie głośnych głośnych. Przyciąga laurach i miłości – w tym celu należy ciągnąć liść laurowych (w liczbie pięciu sztuk) na szkarłatną nitkę i przymocować je do domu.

Nowicjusze esoteryzmu zaleca się wstawiać laurowy liść w buty w przeddzień ceremonii małżeństwa – to sprawi, że życie rodzinne będzie długie i bardzo szczęśliwe!

Ci, którzy potrzebują przychodów finansowych, również skorzystają z magicznych właściwości liści laurowych. Trzy liście, smarowane olejkiem eterycznym, należy umieścić w bezpiecznej, torebce lub trumnie, gdzie leżą pieniądze.

Laurel, potwierdzony przez tych, którzy uciekają się do jego pomocy, jest skutecznym sposobem na przyciągnięcie powodzenia. W tym celu kilka liści trzeba kruszyć i po prostu dodać do kąpieli.

Urok aromatyczny: magiczne właściwości liści laurowych, chroniące przed kłopotami

Pomoże ocalić laury przed niepowodzeniem i złym okiem – wystarczy nosić tylko kilka liści w torebce lub kieszeni. Ponadto roślina ta może chronić małe dzieci przed złym okiem. Aby to zrobić, musisz naprawić w łóżeczku kilka gałęzi laurowych i okresowo zmieniać je na świeże. Wśród magicznych właściwości laurach jest zwycięstwo nad obawami i niepewnością. A nawet mały liść może ujawnić w osobie dar wróżenia!

Tajemnice wzmocnienia magicznego efektu i zasady korzystania z laurach

Najważniejsze, co musisz pamiętać, używając liści laurowych, – właściwości magiczne są zwiększone, jeśli laurowy jest świeży. Jeśli nie ma możliwości uzyskania świeżych arkuszy, można oszukiwać – na sucho, aby kapać olejek laurowy. I, oczywiście, podczas jakichkolwiek rytuałów trzeba szczerze wierzyć, że pożądane spełnienie będzie prawdą!

Ciekawe fakty

Liście laurowe, których magiczne właściwości już znasz, nie były pierwotnie używane jako przyprawa. Z jego pomocą woda była pachnąca. Nalewka laurowego umycia rąk. Tylko w pierwszym wieku naszych czasów liście laurowe zaczęły dodawać do żywności. Początkowo dodawano je tylko do deserów. I dopiero po kilku dekadach liście tej rośliny zaczęły być wykorzystywane do nadania specjalnego smaku potrawom mięsnym. Do dziś tradycja przybyła na wieniec laurowy na głowach zwycięzców. Ponadto słowo "laureat" pochodzi od nazwy rośliny. Dosłownie to znaczy "zwieńczone laurami"!