494 Shares 6531 views

Ciasto z dżemem. przepis na

Cake – potrawa wykonana z ciasta i mającym wypełnienie wewnątrz. To może być smażone, pieczone i dodać go absolutnie żadnych dodatków w Twojej wygody. Ciasto dla tortu może być różna: drożdże, puff lub gąbki.
Istnieje wiele różnych receptur, od prostych do bardziej złożonych. Najbardziej łatwy i szybki przepis jest uważany ciasto z dżemem.

Do jego przygotowania potrzebujemy:
-on kubek zacięcia,
-chaynaya sody
-stakan jogurt
-polstakana cukier
-dwa jajka
-400 g mąki

Przygotowanie:
Wybrany jam dodanie sody, wymieszać i dać na około 2-3 minut. Po dodaniu jogurt, cukier, mąkę, jajka i wymieszać wszystko dokładnie, aby uniknąć grudek pozostanie. Ciasto powinno mieć niezbyt gruba.

Zapoznaj się z formy do pieczenia, dobrą płaszcz z jego oleju roślinnego łyżka i rozłożyć ciasto. Piec jam ciasta w piekarniku wcześniej ogrzanym do 180 ° w ciągu 45-60 minut.
Gotowe ciasto powinno być dobrze się i stają się bujne. Pokroić na kawałki i podawać z herbatą.

Jeśli nie masz czasu, a na przybycie gości nadal muszą mieć czas, aby upiec ciasto, które jest bardzo dobry przepis, który pomoże w każdej sytuacji – szybko ciasto z dżemem.

Aby przygotować ciasto, musimy:
-The banku mleko skondensowane
-dwa jajka
-kartofelny skrobia – 200 gramów
-pachka proszku do pieczenia do ciasta
-varene
sól -schepotka
-sladkaya proszek

Przygotowanie:
Jaja zmieszano z zagęszczonego mleka, dodania środka rozsadzającego dla testu, soli i wszystkich łagodnie miesza aż do uzyskania jednorodnej mieszaniny. Wlać powoli skrobi, wymieszać i ponownie zagnieść ciasto. Dla spójności nie powinna być zbyt gruba.

W formie wysmarowanej ostrożnie wlać ciasto i umieścić piec w nagrzanym piekarniku. Piec, aż skończysz, które mogą być sprawdzone przez trzymanie wykałaczkę do ciasta. Jeśli kiedyś suche i czyste, to ciasto jest gotowe.
Kiedy był trochę chłodny, smaruje powierzchnię dowolnym dżemem i posypać opcjonalnym proszku.

Innym smaczne i łatwy przepis na ciasto – flan z dżemem. Ten deser jest dobrze nadaje się nie tylko do herbaty, ale także do każdego innego napoju. Pieczone ciasto ciasta, z których można formować różne biżuterii dla niego.

Do pieczenia, musimy:
-on paczka masła
-dwa jajka
0,5 kg mąki
cukier -stakan
-schepotka wanilina
-chaynaya łyżeczka proszku do pieczenia
-varene do gustu

Przygotowanie:
W łaźni wodnej powinien stopić masło, a po ochłodzeniu, dodać cukier, jajka, szczyptę wanilii i dobrze wymieszać, aż będzie gładkie.

W mąki dodać proszek do pieczenia, wymieszać i powoli wlać do ciasta, do tego czasu, aż nabiera elastyczności i nie będzie trzymać się rękami.
Otrzymany podzielić chleb na dwie części, z których jedna może być większa niż druga. Weź największy kawałek ciasta i przewrócił go na placek, na wysokości około jednego centymetra. Ważne jest, aby pamiętać, że podczas pieczenia ciasto rośnie dwukrotnie.
Wzdłuż krawędzi zderzaków ciasto formowanie i tylnej stronie noża, aby nacięcia na nich. Teraz, w środku warstwy ciasta spread dżemu, najlepiej gęstej, tak, że nie rozprzestrzenił się na blasze.

Części badanej, która jest mniejsza, czy wici i formę tych siatkowej górę tortu. Jeśli ciasto jest w lewo, możliwe jest uformowanie dekorację w postaci kwiatów lub figurek.

Ponadto, Rozgrzej piekarnik do 180 stopni i piec ustawiony dżem ciasto przez 40 minut. Gdy jest rumiane, należy go usunąć z pieca, jak ciasto kruche jest w stanie bardzo szybko spalić.

Ciasto z dżemem spodoba się zarówno dorosłych jak i dzieci.