241 Shares 4204 views

Czerwona ryba w multivarka „Redmond”: jak gotować z sosem śmietanowym

Ryby w multivarka „Redmond” zawsze okazuje się kruche, soczyste i bardzo smaczne. Dzisiaj przyjrzymy się metoda krok po kroku gotowania łososia z warzywami SMAŻONYMI i śmietanie. Należy zauważyć, że taka aromatyczna potrawa wymaga zastosowania tylko do stołu razem z dekoracji.

Krok po kroku do gotowania ryb w multivarka „Redmond”

Niezbędne składniki do naczynia:

  • żarówka duże cebule – 2 szt.;
  • Mrożony łosoś – 2 duże kawałki;
  • Świeże marchew średnio – 3 szt;.
  • Olej rafinowany roślinny – 55 ml (ruszt);
  • sól jodowana, papryka słodka – dodaj rybę do smaku;
  • masło – 25 g (Sos);
  • tłusty krem – 110 ml (Sos);
  • suszy koper – 1 łyżeczka (Sos);
  • mąka pszenna – 6 dużej łyżki (łącznie 1, sosu, pozostałe do obvalivaniya rybich).

łosoś przetwarzanie

Ryby w multivarka „Redmond” okazuje pyszne z wszelkiego rodzaju produktów morskich lub rzecznych. Zdecydowaliśmy się kupić różowy łosoś, ponieważ ma dobry tłuszcz, co oznacza, że po obróbce cieplnej będzie szczególnie soczyste. Tak więc, głównym składnikiem jest wymagana do mycia, czyszczenia i cięty na odcinki steki grubości 4 cm. Po tym łososia trzeba smaku solą, ziele angielskie i odstawić na 15-25 minut.

przetwórstwa warzyw

Ryby w multivarka „Redmond” będzie znacznie bardziej aromatyczne i satysfakcjonujące, jeśli przygotowana z wszelkich warzyw. W związku z tym zdecydowaliśmy się kupić marchew i cebulę. Powinny one być czyste, trzeć na tarce dużych i posiekać nożem, odpowiednio.

sos gotowanie

Jeśli ryba w multivarka „Redmond” przygotowywany w połączeniu z dowolnym dekoracji, wtedy pożądane jest oddzielnie dokonać kremowym sosie. Po tym wszystkim, nie zdarza się na lunch suchawy. Wymaga to mikser, ubić śmietanę z roztopionym masłem, oraz smak suszonego kopru, mąki pszennej i wymieszać ponownie.

sautéing warzyw

Dla brytfann roślinne muszą być reprezentowane w sposób następujący: należy wlać starte marchew i cebulę w multivarku posiekane, smak oleju i przypraw, a następnie gotuje się w trybie przerywanym przez 15 minut. Gdy warzywa są różowe, powinny one być na czas, należy wyjąć z miski i umieścić na talerzu.

Obróbka cieplna pokarmu

W tej samej pojemności, które zostały uprzednio Pieczone warzywa należy dokładnie umieścić różowy łosoś, rolki w mące pszennej. Ponadto urządzenie ma obowiązek umieścić w trybie pieczenia przez 40 minut. Piętnaście minut później, ryby muszą być przewracane i czekać na zakończenie programu. Pod koniec różowego łososia należy umieścić rumiane warzywa i zalać je sosem uprzednio przygotowane. W tej kompozycji, ryby muszą przetrwać na ogrzewaniu przez około 20 minut, a następnie ułożyć na płytkach.

Jak wnieść na stół

Czerwony ryby, pieczone w multivarka „Redmond” w sosie kremowym, serwowane na obiad tylko z dodatkami. To może być gotowane na parze warzywa i zboża i makarony i ziemniaki, i tak dalej. D.