333 Shares 5959 views

Dlaczego blink oszczędność energii żarówki światła? Dlaczego wyłączenie oszczędzania energii miga?

W dzisiejszym świecie, użytkownicy coraz częściej stosowane w miejsce tradycyjnych żarówek oszczędności energii swoich „sióstr”. Jednak wraz z wygody i oszczędności w eksploatacji tych urządzeń się nieoczekiwane problemy. Wśród takich „niespodzianek” są często określane jako migające moduł oświetleniowy po wyłączeniu. Dlaczego blink energii żarówki oszczędność światła? Załóżmy zbadać.


Jak to działa? Różnica między różnymi rodzajami lamp

Jak wiadomo, producenci produkują kilka rodzajów lamp. Najbardziej popularne i szeroko stosowane do niedawna były zwykłe żarówki. Takie akcesoria oświetlenie emituje światło z powodu bardzo silnej intensywności, specjalnego przewodu grzejnego wewnątrz bańki szklanej. To się nazywa „włókno”.

Istnieją także świetlówki i żarówki oszczędność energii światła. W tych urządzeniach oświetleniowych żarnik jest nieobecny. Działanie tych świateł są ze względu na powstawanie różnicy potencjałów. Elektrony latające w gazie wewnątrz urządzenia powoduje jego świecenie.

Przez zmniejszenie prądu przepływającego przez włókna, dioda zaczyna światło ściemniacza, a jeśli jest znacznie spada i może być całkowicie ugaszony.

Zanim zaczniesz rozumieć, dlaczego blink energooszczędnych żarówek, ustalić, w jakim są stanie.

  1. Zasilanie jest dostarczane do lampy i jest on wyłączony.
  2. Żarówka zapala się małą mocą. Czasami może to być obecny w małych ilościach zbyt małych do jego uruchomienia. W ten sposób ma miejsce stopniowe ładowania kondensatora. Kiedy napięcie wystarczające są gromadzone, jest krótki wyłącznik żarówki. Jednakże, kondensator jest odprowadzana w tej samej chwili, oraz urządzenie wyłączy się natychmiast. Proces ten wygląda jakby miga oszczędzania energii żarówkę.
  3. Po wytworzeniu wystarczającej mocy dla normalnej pracy do jednostki oświetleniowej jest włączona dioda. Urządzenie służy do wykonywania jego funkcji main – oświetlenie w pomieszczeniu, obiekty, tereny i tak dalej.

Teraz, że jesteś trochę obeznany z zasadą lampochek- „gospodyni”, można zacząć rozumieć, dlaczego energooszczędna migania żarówek.

Przyczyny migające żarówki energooszczędne

Jak wspomniano, konstrukcja lampochki- „gospodyni” obejmuje kondensator jest ładowany do określonego napięcia, przy którym początek, który jest włączenie urządzenia. Jednak nie wszystko jest takie proste. Więc dlaczego migają żarówki oszczędność energii światła? Miganie nie występuje od ładunku kondensatora, przyczyna leży w obecności niewielki prąd płynący przez żarówkę. Że ładuje kondensator.

Pierwszym powodem

Prawie wszyscy użytkownicy, zadawać pytania, dlaczego żarówki lampy energooszczędne światło, mają do czynienia z urządzeniami, które są podłączone do przełącznika z oświetleniem. Jest dostarczyć oświetlenie żarówki w przełącznik dostarczonej ilości prądu, a to z kolei ładuje kondensator, powodując miganie urządzenia oświetleniowego.

Jak radzić sobie z obróbką blacharską? jedną z metod

Wcześniej pisaliśmy, dlaczego zamknąć energooszczędne żarówki miganie. W tym przypadku, jak żarnik lampy, gwintowane zamiast „gospodyń” nie miga. Dlatego najprostszym rozwiązaniem jest zastąpienie lamp energooszczędnych ich „siostry” żarnika. Jednak w tym wariancie będzie musiał zapomnieć o oszczędnego wydatkowania energii elektrycznej.

Oczywiście, można wybrać kilka lamp energooszczędnych. Jednak w niektórych przypadkach, to rozwiązanie nie jest bardzo wydajne (na przykład w suficie tylko jeden róg na lampie, ale lampa jest zbyt silny nie chcą używać). Teraz, że rozumie dlaczego żarówki energooszczędne światła migają, można dodać do nich jeden skok: rezystor lutowniczej równolegle z kasetą 10-20 omów. Ten element jest „opóźnienie” mały prąd z powodu których doszło migać.

Drugim powodem

Zastanawiacie się, dlaczego energooszczędnych Lampka miga? Jest jeszcze jeden powód – jest zero przerwa. W tym przypadku wydaje się, że do urządzenia oświetleniowego stale przychodzi faza. pojawia zera po wyłączeniu przełącznika.

Drugim sposobem radzenia sobie z miga

Jeśli masz taką sytuację, nie ma potrzeby, aby ponownie faza i zero w grupie oświetlenia w panelu, jeśli takie rzeczy dzieje się wokół domu czy mieszkania. Sytuacja może być łatwiej – czasem wystarczy ponownie iteracji programu, tylko w pewnym skrzynki przyłączeniowej.

Przed wykonaniem jakichkolwiek działań niezbędnych do ustalenia, czy przełącznik otwiera nie żyją drutu i zero. Do przeprowadzenia takich manipulacji na tyle, żeby wziąć pomocy wskaźnika. Należy tylko dotknąć ich do każdego z przewodów podłączonych do przełącznika.

Gdy wskaźnik nie pokazuje obecność napięcia (sam wskaźnik jest OK), a przyczyną jest naprawdę łzawienie przewodu neutralnego. Należy ponownie podłączyć go do skrzynki przyłączeniowej lub panelu. Teraz wiesz, co dokładnie zrobić, gdy świetlówka energooszczędna miga po wyłączeniu.

Innym sposobem radzenia sobie z migającym

Jeśli światło energooszczędne miga po wyłączeniu, wymienić wyłącznik. Zakup ten czas, w którym nie ma podświetlenia. można po prostu wyłączyć istniejące żarówki w przełączniku za pomocą zwykłych śrub. Wyjąć żarówkę przełącznika posuwu drutu i przekąski dla oświetlenia.

Czasem wystarczy zmienić żarówki żarowe w miejscach, z jednego pokoju do lampy- „gospodyni” z drugiej. Jak to się mówi, „tani i pogodny”. Może pomóc i wkręcania mnogorozhkovuyu żyrandola wraz z energooszczędnych żarówek przynajmniej jednego konwencjonalnych żarówek. Ważne jest, aby umieścić go w kasecie, która jest wyłączona za pomocą przycisków podświetlane.

Dlaczego energooszczędna miga? czy to jest szkodliwe?

Aby rozpocząć, należy ustalić, czy jesteś osobą nerwowy. Wiele osób miga energooszczędną żarówkę na nerwy. Nocą, migającym może straszyć nie tylko młodszych członków rodziny, ale także dorosłych. Wielu użytkowników po raz pierwszy do czynienia z tym problemem, nie trochę przestraszony, myśląc, że sprawa wadliwego okablowania. Niektórzy boją się wystąpienia i obwodu, w wyniku pożaru.

Należy pamiętać, że każde urządzenie i ma swój specyficzny zasób. Energooszczędne żarówki nie są wyjątkiem. Zazwyczaj każdy taki „przyjaciel” jest przeznaczony dla kilku tysięcy inkluzji. Jak już wiesz, jedno mrugnięcie – to w rzeczywistości jeden krok koniec operacji podejście urządzenia. Biorąc pod uwagę, że energooszczędna żarówka jest dość drogie, musi być zaniepokojony, jak zmniejszyć niepotrzebną migające światło w instrumencie. Środki podjęte w odpowiednim czasie (patrz wyżej metod rozwiązywania problemu) znacząco przedłużyć żywotność produktów.

Wiele energooszczędne żarówki przychodzą do nas z Chin. Jakość takich urządzeń jest bardzo warunkowe. Czasem migające mogą być spowodowane przez wady produkcyjne. Jednak bez skrupułów producenci, zamiast w odpowiednim czasie do dysponowania wadliwej partii, sprzedać za cenę knockdown. Niestety, bardzo często okazuje się takie produkty na naszych półkach. Jeśli rozumiesz, że zanim się wadliwego elementu, spróbuj zmienić go na wysokiej jakości towarów w sklepie. Jeżeli wymiana nie jest sukces, to lepiej po prostu wyrzucić uszkodzoną żarówkę. Wziąć pieniądze – ewentualny pożar w eksploatacji tego urządzenia można zrobić znacznie więcej szkód. I lepiej jest zakup urządzeń elektrycznych w sprawdzonych, wiarygodnych sklepach.

Posłowie

Duże znaczenie ma fakt, której firma-producent wybrać. Wiele osób kupić tanie energooszczędnych żarówek, zasadę „aby zapisać. – wtedy zaoszczędzić na cenie zakupu” Należy pamiętać, że niektóre firmy starają się produkować nie tylko lepszej jakości, ale również bardziej zaawansowane. Odnosi się to do oszczędności energii żarówki.

Większość tanich opraw oświetleniowych wykonanych z surowców o niskiej jakości. W konsekwencji – życie takich produktów nie jest duża. Wykonane z droższych surowców oraz wysokiej jakości energooszczędnych żarówek będzie nie tylko być bezpieczne dla Ciebie i Twojej rodziny. Będą one trwać znacznie dłużej – żywotność produktu, wydany przez znanych marek, może trwać od pięciu do ośmiu lat. Teraz pomyśl o tym, czy ekonomiczne kupić kilka żarówek zrobić w tym czasie, czy bardziej opłaca się kupować drogiego jeden, ale jakość? Wniosek jest jasny.

Teraz, gdy wiesz, dlaczego miga oszczędzania energii światła, i jakie są sposoby, aby rozwiązać ten problem, po prostu trzeba zacząć działać!