274 Shares 8559 views

Jaka powinna być piaskownica dla dzieci i dlaczego jest potrzebna?

Zwykły sandbox dla dzieci to najlepszy sposób na spędzenie wolnego czasu. Ale na dziś nie wszystkie platformy są przez nie wyposażone. Dlatego rodzice w tej sytuacji potrzebują samodzielnie rozwiązać ten problem. Możesz budować taką zabawę dla swojego dziecka na ulicy w pobliżu domu na własną rękę. I jak wielkie, kiedy będzie miejsce na sandbox dla dzieci w kraju! Wtedy na pewno nie chcą wychodzić, a będziesz mieć czas, aby dbać o swoje rośliny.

Podjąć pracę

Najlepszym miejscem na sandbox dla dzieci będzie ten, który znajduje się w pobliżu domu. Wtedy nie musisz się wątpić w jego czystość. Niełatwo jest stworzyć taką strukturę. Jeśli naprawdę nie ma czasu i materiałów, możesz po prostu przynieść bukiet piasku i wlać go dookoła domu. Uwzględnij jednak fakt, że wiatr szybko wydostanie się z niego, a deszcze po prostu zacierają się. I wkrótce z tej rozrywki nie będzie śladu. Lepiej jest przeznaczyć trochę czasu i zabezpieczyć je drewnianymi deskami. Weź cztery ostrza, wprowadź je do ziemi i przybij do deski. Nie zapomnij o przykryć ich olejem lnianym. Więc możesz chronić je przed deszczem. Nie chcesz, aby Twoje dziecko siedząc na piasku, prawda? Następnie w narożach naklejamy trójkątne tabliczki. Twój projekt zostanie wzmocniony, a dziecko będzie mogło usiąść na nich, jakby na ławce. Należy rozważyć rozmiar skrzynki rozdzielczej dla dzieci. Wszystko zależy od twojego podwórka. Najlepszą opcją jest 2 x 2 m. Będzie pasował nie tylko do twojego dziecka, ale także do przyjaciół, którzy odwiedzą go. Pomyśl o tym, co pokaże twoja struktura. Może być obrusem lub łupkiem. Jeśli piaskownica dla dzieci znajduje się w otwartym słońcu, pomyśl przez dach, aby chronić dziecko przed swędzącymi promieniami. Możesz po prostu kopać w środku metalowej rury i przymocować wierzchołek płyty w postaci grzyba. Lekko pochylając je na bok, dostanie się znacznie większy cień. Obecnie piaskownice dla dzieci są sprzedawane z tworzyw sztucznych. Są one wyposażone w specjalne pokrywki, które przykrywają je, gdy nie są użytkowane i chronione przed słońcem. Musisz tylko zadbać, aby wypełnić go piaskiem, a dziecko może korzystać z gier. Są takie modele, które można dodać. Potem można zabrać ze sobą, do domku i na plażę. Są tworzone w postaci zabawnych małych zwierząt. Ich rodzaj da ci prawdziwą przyjemność.

Gry Piaskowe

Kroha jeszcze nie wie, co zrobić w takiej strukturze. Dlatego Twoim zadaniem jest nauczyć go. Najpierw przejdź do sklepu i kup zestaw dla piaskownicy. Zawiera on w sobie plastikowy wiadro, łyżkę i pleśń. Następnie sprzęt zależy od kosztu. Może być prowizja, podlewanie, a nawet młyn wodny. Na początek dziecko musi być poinformowane, że tylko z "mokrego piasku" można coś zrobić. Aby to zrobić, zorganizuj taką grę z nim. Znajdź różdżkę i zacznij rysowanie. Jeśli rysunek się okazał, piasek jest "mokry", jeśli nie ma śladu po nim, to musi być zwilżony. Tutaj i przydatne pojeniem może i butelkę wody. Oferuj swoje gry dla dzieci, w których możesz grać razem.

– "Top-top nogi na ścieżce". Piaskownica dla dzieci – jest to miejsce, gdzie można biegać boso. Nie bój się, to nie tylko wygodne, ale także bardzo przydatne. Zdejmij buty i zacznij stymulować:

– Niewiele stóp opieczętowało drogę. Top-top.

Dużych stóp opieczętowanych wzdłuż ścieżki. Top-Top ".

Niech twoja mała spróbuje odnaleźć utwory i swoje.

– Piekarnia. Weź formy i "piec" ciasta, bułki, ciasta dla przyjaciół.

"Mysz Mink". Wykonaj razem ze sobą piasek, a potem zacznij kopać tunele norek. A potem jedna "myszka" złapie kolejny w tunelu. Takie gry pomogą nie tylko świetnie spędzić czas, ale również dać dobry nastrój!