601 Shares 3266 views

Wózki elewacyjne "Hesba" – kombinacja stylu, komfortu legendarnej jakości niemieckiej

Wózek dziecięcy "Hesba" jest obecnie uważany za produkt premium. Najbardziej postępowe młode rodziny odkryły to nazwisko niedawno, a historia producenta ma prawie 100 lat. Dlaczego tak się dzieje? Odpowiedź jest prosta. To nie tylko stosunkowo wysoka cena, ale fakt, że producent nigdy nie zadał sobie trudu, aby napełnić rynek swoimi produktami. W naszym wieku zaawansowanych technologii i tłoczenia przenośników trudno uwierzyć, ale ta roślina nadal używa ręcznego montażu. Dlatego każdy wózek "Hesba" można słusznie nazwać sztuką. Nic dziwnego, że w pakiecie "Deluxe VIP" wózek ten jest jednym z pięciu najdroższych na świecie. W zależności od konfiguracji koszt wózka wynosi 1600-3600 USD.


Historyczne tło

Fabryka wózków dziecięcych Hesba została otwarta w 1925 roku. W ciągu pierwszego ćwierci wieku istnienia producent wytworzył wózki inwalidzkie tylko dla lalek i zabawek, a dopiero w 1950 r. Po raz pierwszy zwolnił wóz dziecięcy.

Od pierwszych dni do chwili obecnej cała produkcja znajduje się w Bawarii (Niemcy). Wszystkie materiały, części zamienne i podzespoły używane do produkcji wózków inwalidzkich są produkowane w Europie i spełniają wysokie standardy jakości. Wielkość produkcji jest stosunkowo niewielka i ograniczona faktem, że procesy nie są przenośnikami. Większość operacji wykonywana jest ręcznie.

Wyróżniające cechy produktów

"Hesba" to wózek klasy elitarnej. Jeśli dostaniesz taki transport niemowląt dla dziecka, ryzyko spotkania rodziny przechodzącej tym samym modelem będzie nieistotne. Charakterystycznymi cechami tych wózków są klasyczne wzornictwo, legendarna niemiecka jakość, znakomity wygląd, duża funkcjonalność, zgodność z wymogami współczesnego rynku. Dzięki temu Twój wózek "Hesba" (opinie o producencie pokazują jakość i dbałość o każdy szczegół) zawsze pozostaną unikalne i rozpoznawalne.

Firma uważa, że przyczynia się do osobistego wkładu w szczęśliwe dzieciństwo małych konsumentów i zdaje sobie sprawę z całego ciężaru odpowiedzialności za to wysokie oświadczenie. Dlatego wszystkie materiały użyte do wytworzenia wózek są przyjazne dla środowiska i posiadają odpowiednie certyfikaty. Ponadto każdy wózek "Hesba" posiada trzyletnią gwarancję od producenta.

Zawartość opakowania

Zakład produkuje kilka modeli wózków spacerowych przeznaczonych do użytku od urodzenia. Każdy model jest dostępny w jednej z czterech klas:

  • Siedzisko, osłona i nosidełko wykonane są z wysokiej jakości tekstyliów, na rączce – podszewka z naturalnej miękkiej skóry;
  • Luksusowo wyściełane fotele, uchwyt na wózki dziecięce, obręcz kieszeni oraz krawędź noszona są skórzane, pozostałe elementy wykonane są z wysokiej jakości tekstyliów;
  • Deluxe – poręcze, tylna i boczna część fotela, a także uchwyt na wózki dziecięce, górna część kieszeni i boczne części kołyski są ozdobione naturalną skórą, reszta to wysokiej jakości tekstylia;
  • Deluxe VIP – obudowa wózek dziecięcy i podszewka na rękojeści z prawdziwej skóry.

Wszystkie modele w dowolnej z czterech opcji konstrukcyjnych są wyposażone w podwozie, do którego można wybierać koła (biała, czarna nadmuchiwana duża średnica, czarna, nadmuchiwana średnica). Zestaw zawiera nakrycie nóg na nogi, torbę, kolebkę na kolebkę i pompę.

Skład

Condor Coupe ("Condor Coupe") – wózek spacerowy "Hesba", którego zdjęcie nadaje mu styl sportowy, często staje się wyborem młodych i aktywnych rodziców.

Corrado ("Corrado") różni się bardziej surowym stylem klasycznym.

Concepto Cabrio ("Concepto Cabrio") najbardziej przestronny wózek "Hesba". Opinie rodziców wskazują, że nawet w przypadku tego transportu duże dzieci są wygodne.

Concepto ("Concepto") to nowoczesny transport dla dzieci w stylu kazhual.