713 Shares 1162 views

Porozmawiajmy o dziecku przekłuwania uszu

Kolczyki w uszach słodkie zaklinacza wyglądać świetnie. Jest to specjalny kawałek biżuterii, która nie tylko mnoży się pięknem, ale także przyczynia się do poprawienia, na przykład niewłaściwego kształtu twarzy. Prawidłowo dobrane kolczyki mogą mieć zaokrąglony twarz i ukryć wydłużony podbródek lub ciągnąć wizualnie pulchne policzki. Dziś przebite uszy , nie tylko dziewczęta, ale także chłopcy, hołd modzie. Jakoś źle czasami jest on postrzegany. Wielu z nas ma dziwne uczucia powstać, jeśli widzimy chłopca z kolczykami. Niech nas nie potępiają działania rodziców. Porozmawiajmy o tym, jak i w jakim wieku najlepiej jest przekłuć uszy, jak przygotować dziecko do takich manipulacji kosmetycznych.


Dobrze wiedzieć

Natychmiast należy zauważyć, że przekłuwanie uszu dziecka musi być dokonana jedynie przez specjalistę w normalnym salonie piękności. Co rozumie się przez to? Po pierwsze, osoba musi być nie tylko profesjonalny, ale również doświadczenie w niezbyt skomplikowane na pierwszy rzut oka, manipulacji. Earlobe ma wiele zakończeń nerwowych. Jeśli nie wiesz, gdzie dokładnie, aby strzał, można poważnie uszkodzić zdrowia klienta. Po drugie, należy zwrócić uwagę na samego badania. Czystość i sterylność powinny być wszędzie. wymagana jest przestrzeń, odpowiednio wyposażone. Absolutnie konieczne i wygodne dla kosmetyczki i krzesełko dla dziecka. To bardzo delikatne prace – przekłuwanie uszu dzieci. Cena zabiegu jest niski. Cena zazwyczaj zawiera zestaw jednorazowy kolczyków ze złota medycznej. Po trzecie, kosmetyczka z pewnością powinny być w stanie komunikować się z małym klientem. Dziecko może być przestraszony trakcie postępowania i nie pozwolił jej dokończyć.

Jest dość prosta – do przekłuwania uszu

Pamiętam jak to zrobić przekłuwania uszu dziecka pod koniec ubiegłego wieku. Przerażające. fryzjera lub salon kosmetyczny pracownik dziecko siedzi w niewygodnym krześle i ogromny z długimi igłami nagle posiekane płat. Po wypróbowaniu się długi otwór wykonany w vdet przyniósł mama biżuterii. Często podczas gwintowania kolczyk pojawił się na chrząstkę ucha, powodując ból. W ogóle, procedura nie jest dla ludzi o słabych nerwach. Na szczęście dzisiaj jest o wiele łatwiejsze do przekłuwania ucha i dziecka szybko i bezboleśnie. Kosmetyczka działa specjalny pistolet, która jest pobierana w jednorazowej kolczyki ze złota medycznej. Po drugie, bawełna – w oko już pyszni dekoracji. Nie krew z rany nie powstaje. Dziecko nie ma czasu się bać nawet.

W jakim wieku twoje uszy przebite

Co do faktu, w jakim wieku najlepiej jest przeprowadzać przekłuwania uszu dziecka, istnieje wiele opinii. Niektórzy mówią, że jest to możliwe do roku, podczas gdy inni powinni odczekać co najmniej kilka lat, a inni w ogóle, to nie zaleca się kłuć, aż dziecko nie chce mieć biżuterii w uszach. Będziemy rozumieć? Więc zdecydowaliśmy się przebić uszy natychmiast po urodzeniu, lub dziecko poniżej jednego roku. Oczywiście, dorastania, dziecko nawet nie pamięta, co się stało z nim w gabinecie kosmetycznym. Ale myślę o dwóch rzeczach. Po pierwsze, mały klient może być przestraszony, i to z pewnością rykoszetem w przyszłości. Po drugie, po przekłuciu ucha musi dbać o rany leczyć. I będzie to powodować dyskomfort i niepokój dziecka. On po prostu nie może dać mamie do obsługi miejsca wstrzyknięcia. Prawdopodobnie lepiej do mojego dziecka, kiedy jest co najmniej trzy lata. W tym wieku dzieci mogą już powiedzieć, czy chcą zrobić, aby mieć taką dekorację w uchu. Ważne jest, aby przygotować się i porozmawiać o tym, jak do przekłuwania uszu, dziecko i informuje go, że trzeba stale być dezynfekowane po przebiciu leczyć rany. Musi być gotowy psychicznie.

Możemy wyciągnąć wnioski

Oczywiście, tylko rodzice mogą podjąć ostateczną decyzję o tym, co powinno wiek uszy przebite. Ale zanim dasz dziecku w rękach kosmetyczki, zważyć wszystko. I nie skąpić. Lepiej przekłuwać uszy w sektorze prywatnym (choć drogie) i profesjonalny gabinet kosmetyczny, fryzjera niż wątpliwe z niekompetentnego człowieka. I pamiętaj, że gdy jesteś pewien, kosmetyczka powinna umyć ręce i umieścić na sterylnych rękawiczek.