242 Shares 6872 views

bramy bezpieczeństwa dzieci i wysięgniki

Jak tylko dziecko dorasta i zaczyna pełzać po mieszkaniu, zastanawiając się nowe ciekawe miejsca i wydarzenia, zaczyna odkrywać nowy świat jasny, to wpada w strefie zagrożenia dla poważnych obrażeń. Nowoczesny dom jest pełen niebezpiecznych miejscach: Apteczki, pudełka noży, garnków wrzącej zupy na piecu, schodów, kominków, gniazdek elektrycznych, drzwi, które można przyciąć palców, i wiele innych.

Każdy rozsądny rodzic jest po prostu obowiązek dbać o bezpieczeństwo dziecka w domu, ale jak stale monitorować dziecko nie jest możliwe, a czasem nie ma siły, można to zrobić za pomocą specjalnych blokad, czapki, barier i innych akcesoriów.

Do tej pory na rynku rosyjskim szeroki asortyment towarów o bezpieczeństwo dziecka w domu, począwszy od prostych czapki na gniazdek elektrycznych, najbardziej skomplikowane systemy ogrodzenia dla schodów i kominków.

Dla ciekawskich dzieci opracowała specjalną gamę akcesoriów: wtyki do gniazd, specjalne pachołków drzwi wewnętrzne, drzwi lodówki i drzwi szafek i szuflad, ochrona narożników stołów, blokery okien, drzwi balkonowych i moskitiery, Schody do kąpieli i wiele produktów, które nie pozwalają dziecko wspiąć się tam, gdzie nie powinny.

W nowoczesnych mieszkaniach wielkie niebezpieczeństwo jest telewizor plazmowy zamontowany na podłodze lub na półce, ponieważ dziecko może łatwo zdjąć go na siebie, aby pomóc uniknąć tych problemów specjalne pasy. Za pomocą takiego urządzenia można bezpiecznie podłączyć standardowe LCD lub Plazma na ścianie, zapobiegając jej urwania i przewrócenia się na dziecko.

Myślę, że nikt nie będzie twierdzą, że kominek w domu jest naprawdę niebezpieczna dla dziecka, a drabina, która może zjechać w dół i poważnie rannych dziecko? Aby zwalczyć te problemy wyprodukowała specjalne bramy bezpieczeństwa dzieci i ogrodzeń.

Bramki bezpieczeństwa są dwojakiego rodzaju:

– na dystansowych

– do montażu na ścianie

Główne zalety dystansowych bramy na to zdolność do zwiększenia długości do zainstalowania w różnych szerokości otworu i zdolność do instalacji bez uszkodzenia wnętrza. Nie trzeba psuć mury poprzez wywiercenie otworów.

Nie posiadające tych właściwości, brama w murze do montażu na jego koszt wyprzedzić konkurenta około 2-3 razy.

Warto również zauważyć, że brama bezpieczeństwa dla dzieci są podzielone przez produkcję materiałów, są one metalu i drewna, jak również różne kolory, dzięki czemu można „dopasować” do każdego wnętrza.

Ostatnio modne stało się trzymać w mieszkaniu dużych psów, aby chronić dzieci przed niepożądanym kontaktem ze zwierzętami istnieją szczególne przeszkody, zwiększonej wysokości w dużej dorosłego psa nie może przeskoczyć nad nimi, aby dostać się do pokoju z małym dzieckiem.

Systemy ogrodzeń wygodne odgrodzić duże obszary i kominki, schody, gdzie nie ma fizycznej możliwości zainstalowania bramy bezpieczeństwa dzieci i utworzyć wysepki jak kojcu. Główną zaletą tej bariery systemowe możliwością zwiększenia niemal w nieskończoność.

Bezpieczeństwo dzieci jest najważniejszym zadaniem współczesnych rodziców, a wiele urządzeń produkowanych dzisiaj pomaga skutecznie radzić sobie z nim.

Najbardziej dokładne i wysokiej jakości akcesoria dla bezpieczeństwa oferowanych przez największych producentów europejskich :. IKEA, Dziecko Dan, Chicco, Safe & Care, LindaM, itd. Produkty tych firm gwarantuje dziecku bezpieczeństwo, lekkość i łatwość instalacji, integralność wnętrza swojego mieszkania.