473 Shares 2611 views

Pampers "Haggis": cena, recenzje

Każdy rodzic chce wybrać najlepsze i najbezpieczniejsze dla swojego dziecka. Ma to w pełni zastosowanie do artykułów higienicznych dla dzieci, które są powszechnie dostępne w sprzedaży. Pampers "Haggis" od dawna zyskują popularność, ale młode mamy i tatusiowie powinni zapoznać się z tym, jakie produkty wytwarzają znaną markę.


Historia firmy

"Haggis" to marka łącząca różne higieniczne produkty dla dzieci. Należy do korporacji Kimberly Clark, która stale wprowadza innowacyjne produkty i osiągnięcia w swoich produktach. Można bezpiecznie stwierdzić, że pieluchy produkowane pod tą marką są najbardziej znane na świecie.

Eksperci z firmy zastanawiali się nad rozwojem pieluch w 1968 roku. Ten obszar nie był łatwy, a po dziesięciu latach wydano pierwszy wysokiej jakości produkt. W 1978 roku pojawiły się pierwsze pieluchy dla niemowląt tej marki. Zaledwie kilka lat po rozpoczęciu sprzedaży korporacja znalazła wiodącą pozycję wśród takich produktów higienicznych. Dzisiaj pieluchy "Haggis" dla chłopców i dziewcząt cieszy się bardzo dużą popularnością wśród rodziców.

Klasyczna linia dla Twoich ulubionych dzieci

Dzięki pieluchom z tej linii rodzice mogą zyskać pewność, że ich dziecko jest suche i wesoło. Jakość produktów jest niedroga i pozwala całej rodzinie cieszyć się szczęśliwymi momentami razem z okruchem. Nowe pieluchy mogą pochłaniać wilgoć do 12 godzin z rzędu. Pampers "Haggis Classic" są uzupełnione warstwą superabsorbentu, co zapewnia najwyższą ochronę dokładnie tam, gdzie jest to konieczne. Ta warstwa jest wypełniona specjalnym żelem blokowym, niezawodnie blokując całą wydalinę. Skóra pozostaje sucha przez dłuższy okres czasu. Ponadto wdrożony jest system "zabezpieczający przed nieszczelnością 360 stopni". Są to miękkie bariery, blokujące odpływ wilgoci wokół nóg dziecka i na plecach.

Wszystkie pieluchy "Haggis" tej linii wykonane są z miękkich materiałów, które wypuszczają powietrze. Powierzchnia każdego produktu zapewnia komfort i spokój dziecka.

Rozmiar pieluchy w zależności od ciężaru okruchu jest podany poniżej:

 • Waga 3-6 kg – pieluchy "Haggis Classic" Nr 2;
 • Od 4-9 kg – № 3;
 • Od 7 do 18 kg – № 4;
 • Od 11-25 kg – № 5.

Najdroższa pielęgnacja skóry dziecka

Pampers "Haggis Elite Soft" do tej pory są uważane za jedne z najlepszych wśród wszystkich produktów marki. Rozwój tej linii obejmował najbardziej wykwalifikowanych specjalistów.

Każdy produkt jest niezwykle miękki i wykonany na bazie naturalnego włókna bawełnianego. Specjalne mikroporowate materiały pozwalają skórze oddychać, co zapobiega powstawaniu alergii i wysypki pieluch. Ponadto delikatna warstwa "Textor" jest prezentowana po raz pierwszy. Wyposażona jest w specjalne wkładki, które zapewniają dodatkową ochronę i aksamitną strukturę pieluchy. Ultra miękka warstwa wewnętrzna Soft Absorbuje w sposób niezawodny pochłania ciekłe stolce i wilgoć, pomaga utrzymać zdrowie i suchość skóry.

Na pieluszkach tej serii znajduje się miękka taśma, która ma wysoką elastyczność. Pozwala to na wygodne przymocowanie przedmiotu do niemowlęcia i jest skutecznie uzupełnione specjalną kieszonką blokującą przepływ wilgoci na zewnątrz oraz wycięcie pępka. Jest to ważne dla higieny dziecka, co może również pomóc w wskaźniku zwilżania, który zmienia swój kolor, gdy poziom wilgotności zmienia się.

Wymiary pieluch są dobierane w zależności od wagi dziecka:

 • "Elite Soft" № 1 – do 5 kg;
 • № 2 – 4-7 kg;
 • № 3 – 5-9 kg;
 • Pampers "Haggis" № 4 – 8-14 kg.

Troska o najmniejsze

Dzieci, które właśnie się urodziły potrzebują szczególnej uwagi i opieki. Seria Pampers "Haggis" Noworodka zaprojektowana specjalnie dla noworodków. Pozwalają dbać o skórę najmłodszych dzieci, ponieważ są wykonane z innowacyjnego materiału. Są łagodne, jak najlżejsza bawełna i doskonale przechodzą przez powietrze. Wszystkie te cechy tworzą komfortowe, suche środowisko pod produktem, co eliminuje pojawienie się podrażnień. Każda pielucha ma szeroką elastyczną taśmę, nieważki nadające się do ponownego użycia elementy mocujące. Wilgotność jest dobrze zabezpieczona wewnątrz warstwy chłonnej, co eliminuje ryzyko przecieków, zwłaszcza na plecach, ponieważ większość dziecka leży. Miękkie mankiety nie pozwalają na wycieki wokół nóg i nie pozostawiają śladów na delikatnej skórze.

Pieluchy dla niemowląt "Haggis" mają następujące cechy:

 • Wskaźnik wilgotności zmienia się na niebieski, kiedy zmienia się pieluchę;
 • Klamry są szczególnie miękkie i są wykonane z zaokrąglonych końców, które nie pocierają skóry dziecka (są zawsze mocno zamocowane w dowolnym miejscu produktu, co przyczynia się do perfekcji);
 • Warstwa wewnętrzna jest reprezentowana przez specjalny materiał Soft Touch;
 • Wszystkie artykuły higieny dziecięce idealnie przechodzą przez powietrze.

Modele linii "New Born" są produkowane w ilości 1, co odpowiada wadze od 0 do 5 kg, a nr 2, obliczonej dla 3-6 kg.

Torebki-majtki "Mały Vockers"

Takie produkty mogą być najlepszym rozwiązaniem dla aktywnych, już wychowanych dzieci. Aby zmienić pieluchę, możliwe jest "w ruchu", bez wkładania dziecka na stół do przewijania. Specjalne wygodne boczne otwory w taki sposób, aby można było szybko usuwać majtki, a nie skąpy i bez rozbierania dziecka. Jest to bardzo wygodne w przypadku, gdy najważniejszy członek rodziny szybko śpi, zaangażowany w coś lub na spacerze.

Miękkie wkładki boczne mają odpowiednią elastyczność, co zapewnia łatwość poruszania się dziecka aktywnego. Figi doskonale dopasowują się do figury i nie poślizgają się, niezależnie od tego jak aktywnie porusza się dziecko. Pampers "Haggis" doskonale absorbują i chronią przed odpływem wilgoci nawet podczas snu.

Cechy linii:

 • Elastyczne wkładki, przechodzące przez miękki pas i boki majtek, doskonale siedzą i nie pocierają skóry nawet przy aktywnym ruchu;
 • Skrupulatność i szybkość zmian majtek są zapewnione przez otwarcie gniazda wielokrotnego użytku;
 • Produkt jako pielucha idealnie siedzi na rysunku, a jako majtki nie wsuwa się nawet z aktywnym ruchem;
 • Warstwa chłonna jest w stanie pochłaniać około pół litra płynu i niezawodnie chroni nawet podczas snu w nocy;
 • W modelach dla chłopców znajduje się specjalna warstwa "superabsorpcji".

Zakres rozmiarów:

 • Modele serii Little Vockers nr 4 – 9-14 kg;
 • Pampers "Haggis" № 5 – 13-17 kg;
 • Pieluchy № 6 – 16-22 kg;

Seria Ultra Comfort dla dziewcząt i chłopców

Pieluchy nowej generacji charakteryzują się specjalnie zaprojektowaną warstwą chłonną. Produkty stały się oszałamiająco miękkie i miękkie, mają idealne dopasowanie, dzięki czemu dziecko jest zawsze chronione przed wyciekami, a wilgoć jest wchłaniana w ciągu kilku sekund. Dzieci będą czuć szczególny komfort dzięki szerokiej klamry z zaokrąglonymi krawędziami, a elastyczna taśma utrzymuje oparcie w suchym miejscu. Ustala produkt dokładnie na sylwetce dziecka, chroniąc go przed pocieraniem. Projekt jest prezentowany przez zaskakująco wesoły i atrakcyjny charakter Disneya.

Cechy linii:

 • Anatomicznie wyregulowany kształt. Zakrzywione w szczególny sposób gumowe paski pozwalają chronić nogi dziecka przed pocieraniem.
 • Superelastyczny pas. Dzięki temu rozwiązanie jest mocno przymocowane do kształtu dziecka i nie pozwala na rozwój podrażnień.
 • Miękkie materiały zapewniają niezrównany komfort.
 • Rysowanie zaokrąglonych klamer jest wygodne. Bezpiecznie naprawiają produkt, nie ingerując w aktywne ruchy dziecka.
 • Mikroporowate materiały pozwalają skórze oddychać, co zapobiega tworzeniu się pieluszki.
 • Specjalna warstwa, która wyróżnia majtki "Haggis" dla dziewcząt, znajduje się w centrum, w modelach dla chłopców – wyżej.

Panties-pieluchy z serii "Pul-Aps" dla dziewcząt i chłopców

Przyzwyczajenie małych gospodarstw do puli nie jest tak łatwe, jak się wydaje. Proces ten wymaga, aby rodzice i reszta rodziny mieli anielską cierpliwość. Producenci artykułów higienicznych dla dzieci marki "Haggis" zbadali ten problem i wydali serię pieluszek, które pomagają uczyć dziecka, aby poszedł do toalety prawidłowo.

Modele te doskonale pasują do ciała i są wykorzystywane zgodnie z ich przeznaczeniem, tj. Jako pieluszki. Są one jednak tworzone specjalnie dla rozwijania niezależności i niezależności dziecka. Te majtki mogą być noszone przez samego dziecka.

Pomóż rodzicom w nauczaniu okruchów do puli

Niepowtarzalnością takich produktów jest to, że dziecko, gdy jest mokre, widzi, jak obrazy znikają na pasie. To wyraźnie wyjaśnia różnicę pomiędzy suchym i mokrym. Gdy dziecko uczy się tych pojęć definitywnie, podejmie kolejny krok, aby samodzielnie chodzić na garnku. Dzięki takim pieluszkom łatwiej, bardziej interesujące i szybsze. Rysunki pozwolą dziecku otrzymać "nagrodę", bo już nie znikną, ten mały zacznie zwracać uwagę na to. Wygodne wkładki po bokach i elastyczna taśma ułatwiają zmianę produktu nawet na śpiącym dziecku.

Modele dla dziewcząt i chłopców

Kiedy dzieci zaczną opanowywać garnek, rozumieją różnice między płciami, więc całkiem logiczne jest to, że pieluszki są inaczej urządzone. Projekt, który wyróżnia majtki "Haggis" dla dziewcząt, przedstawia obrazy różnych księżniczek, dla chłopców w modelach serii rysowane są znaki z kreskówki "Samochody".

Cechy linii:

 • Majtki pasują jak bielizna. Elastyczne krawędzie pomagają szybko wyjąć i założyć pieluchy "Haggis".
 • Opinie mówią, że znikający wzór wyraźnie wskazuje na zwilżenie warstwy chłonnej. Dzieci szybko uczą się tego wzorca.
 • Z zabawnymi zdjęciami możesz zagrać.

Siatka wymiaru:

 • Panty majteczki numer 3 – od 9 do 15 kg;
 • № 4 – od 14 do 18 kg;
 • № 5 – od 17 do 23 kg.

Koszt produktów marki

Poziom kosztów higieny dziecka mieści się w standardowych ramach, jeśli rodzice używają "Haggis" (pieluch). Poniżej zaprezentowano cenę wszystkich linii artykułów higienicznych.

 1. Pieluszki linii "Haggis Classic" (16 sztuk) – 140 rubli.
 2. Linia "Elite Soft" (27 sztuk) – 310 rubli.
 3. Linia "Mały Vockers" (30 sztuk) – 499 rubli.
 4. Seria "New Born" (28 sztuk) – 255 rubli.
 5. Seria "Ultra Comfort" (21 sztuk) – 256 rubli.
 6. Seria "Pool Aps" (12 sztuk) – 363 rubli.

Opinie rodziców

Kilka słów o tym, czego pielęgniarki "Haggis" zasługują od konsumentów:

 • Jeśli weźmiemy pod uwagę modele zwane pieluszkami do pieluch, nie różnią się one od analogów, ponieważ trudno jest nazwać niepowtarzalnym. Przyzwyczajenie okruchów do puli idzie znacznie szybciej. To cud, który daje pieluchy "Haggis".
 • Cena pieluch nie jest najważniejsza. Najważniejsze jest bezpieczeństwo i zdrowie dziecka. Skóra noworodka nigdy nie była pokryta wysypką i wysypką pieluszki podczas korzystania z pieluch z serii "New Born", ale może to być bardzo indywidualne, ponieważ wszystkie dzieci reagują inaczej na tę samą markę.
 • Istnieje wiele negatywnych opinii na temat pieluszek tej marki. Jednak ta reakcja pozostaje tylko wtedy, gdy rodzice kupują produkt "z drogi" lub w Internecie. Jeśli zakupisz wysokiej jakości i oryginalny produkt, doskonale chroni zdrowie dziecka i jego nastrój.

Zamiast wypełniać

Aby zapewnić, że dziecko czuje się komfortowo, a rodzice zachowują spokój, artykuły higieniczne dla dzieci muszą być zakupione tylko od rzetelnych sprzedawców. Mogą to być duże apteki lub centra handlowe. Nie kupuj pieluszek od osób trzecich, od zwykłych sprzedawców, w przeciwnym razie wzrośnie ryzyko poważnych problemów zdrowotnych małego członka rodziny.

Nie idź o sprzedawców bez skrupułów i kupuj towary dla dzieci z nadzieją zysku. Poważny wysypka, rany, podrażnienia alergiczne – nie jest to pełna lista tego, co ta gospodarka jest zagrożona. Utrzymaj zdrowie swoich dzieci. I bądź zdrowy!