833 Shares 3448 views

Z tego co puchit żołądek?

Istnieją choroby, które lubię i prawie żadnych uszkodzeń, ale tyle niedogodność, że lepiej nie chorować. bębnica Często powoduje to kpiny innych, że gdy pierwsze oznaki społeczeństwa mają tendencję do pozostawiania osoba cierpiąca na tę chorobę. Uczucie puchit żołądka występuje, gdy brzucha gromadzi duże ilości gazów. Następnie, to nieprzyjemne uczucie idzie do cięcia bóle w jamie brzusznej, nie ma zaparcia, pogorszenie samopoczucie.


Powody, puchit żołądka, może być ustawiony. Ale przyczyną zawsze pozostanie w stagnacji i strawionego pokarmu w jelitach, które zaczyna się rozkładać, lub prościej, gnić, uwalniając dużą ilością gazu.

pochopna posiłek

Polecam do przeprowadzenia eksperymentu. Gotować grochówka lub innego naczynia, które niekoniecznie zaczyna się nabrzmiałe. Nałożyć na talerz jak można jeść. Nie jeść gorące i trochę chłodne jedzenie. Gdy potrawa jest zimno, wziąć łyżkę, małą porcję włożyć do ust i dokładnie żuć aż jedzenie zaczyna spontanicznie połknięciu. Im dłużej jedzenie jest żuć, tym lepszy wynik.

Po spożywane nie spieszyć się pić kawę, herbatę lub sok, i zrobić kilka łyków. Inne możliwe do picia lub później stopniowo. Jeśli naprawdę chcesz do picia teraz, trzeba spróbować żuć każdy kęs.

Jeśli wziął czas, podczas eksperymentu, a następnie po jakimś czasie można się dziwić, że nie puchit żołądek. Ponadto, nie będzie to, że środek ciężkości, który występuje po posiłku.

Więc z tego co puchit żołądek? To proste. Żołądek nie ma czasu do rozpuszczenia ich sok słabo żuć jedzenie, i faktycznie dostaje się do jelita w postaci, w której jest spożywana. W jelitach niestrawione jedzenie po prostu zacznie gnić, w procesie uwalniania ogromne ilości gazu.

przejadanie

Im więcej żywności w żołądku, tym trudniej jest poradzić sobie z nim. Niestrawione jedzenie trafia do jelit i tam rozpoczyna się proces fermentacji i gnicia. To może być mądry, aby jeść mniej, ale częściej?

tłustych

Tłusta żywność jest szczególnie trudny dla żołądka, a czasami rzeczywiście zatrzymuje go i nie wyróżniać się soku żołądkowego, otaczając jego ściany cienką folię.

Słabe jedzenie

Jednym z powodów, dlaczego puchit żołądek, jest złej jakości żywności. Według dietetyków, jedzenie powinno być podjęte natychmiast po ugotowaniu, a jednocześnie zawiera cenne składniki odżywcze. Po podgrzaniu jakości odżywczej pokarmu jest tracona, gdyż najbardziej przydatne wysokiego poziomu związki organiczne rozkładają skrobi i celulozy, które są słabo absorbowane przez jelita i zacząć rozkładać.

antybiotyki

Antybiotyki są mocno w życiu człowieka. Jednak zakres, w jakim korzystają oni, więc są one szkodliwe. Gdy otrzymują antybiotyki zabijają mikroflorę jelitową, zwiększa przetwarzania żywności. Pozostały niestrawione jedzenie zaczyna gnić i uwolnienia gazów.

Oprócz leków, antybiotyki są często spotykane w żywności. W celu przedłużenia trwałości towaru, bez skrupułów zabija mikroflorę producenci dodając produkty antybiotyków. Więc antybiotyki dostają się do organizmu. Dlatego małe dzieci czasami puchit żołądek.

stres

Przyczyny wzdęć może być w sytuacjach stresowych. Kiedy człowiek spożywa bez apetytu, nie ciesząc się jedzenie, nie żuć, ale po prostu połknąć popijając płynem. Ale oprócz żucia, dla lepszego trawienia żołądka jedzenie powinno być traktowane dokładnie ze śliną. Więc zamówiłem naturę, że sucha karma jest trudna do przełknięcia. Po maceracji posiłek herbata, sok lub mleko, wzdęcia i wzdęcia są świadczone. Dlatego też, jeśli nie chcesz jeść w stresie, to nie należy zmuszać się do jedzenia, tym bardziej, ze stresem żołądka prawdopodobnie również zatrzymał swoją pracę.

Dlaczego puchit żołądek? Powody są różne, ale odpowiedź jest taka sama: my właściwie wziąć jedzenie i jeść złej jakości żywności.