202 Shares 5447 views

Gdy choroba jest „ospę” powikłania mogą prowadzić do poważnych infekcji

Ospa wietrzna był kiedyś uważany za jeden z klasycznych chorób dziecięcych. Ale stało się znacznie mniej obfite po szczepionce według wynalazku. Zasadniczo, choroba jest łatwo uleczalne, ale diagnoza „ospa” komplikacje mogą nadal być.

Ospa wietrzna rozprzestrzenia się bardzo łatwo. Można się zarazić, jeśli przewoźnik zakażenia kaszle lub kicha w pobliżu. Osoba staje się dystrybutorem choroby nawet zanim pojawią się pęcherzyki wodne.

Często zdarza się, ospa wietrzna u dzieci, ale również dorośli mogą rozwijać go. Choroba pojawia się spokojnie, choć z diagnozą „ospę” komplikacje czasami występują. Starsi ludzie zwykle nosić zakażenie gorzej niż dzieci. Ciężki do takiej choroby może mieć dzieci, których układ odpornościowy jest osłabiony.

Objawy ospy wietrznej obejmuje:

– gorączka,

– ból głowy,

– ból brzucha,

pojawia się wysypka na 10-21 dni po kontakcie z wirusem.

Większość dzieci w diagnostyce choroby „ospa” powikłania nie występują.

Kiedy leczenie jest zalecane:

– ochrona przed zarysowaniem i pęcherzyki szkody;

– nosić fajne, lekkie, luźne ubranie.

– nie narażać skóry długiej ekspozycji na działanie wilgoci i wysokiej temperatury.

W rzadkich przypadkach diagnoza „ospa wietrzna” powikłań może prowadzić do poważnych infekcji, takich jak zapalenie mózgu. Ponadto, choroba może być skomplikowane przez:

– zespół Reye'a. Jest to rzadka, ale często ciężkie, a nawet śmiertelne choroby, która często dotyka dzieci i młodzieży. W cierpieniu z rozpoznaniem zespołu Reye'a powszechnie obserwowane zmiany psychiczne. Choroba może przebiegać spokojnie i postęp, prowadząc pacjenta do śpiączki. Możliwy wynik śmiertelny ;

– zapalenie mięśnia sercowego. Jest to zapalenie mięśnia sercowego. Może to być spowodowane przez szereg infekcji i wirusów i chorób immunologicznych. Dzięki tej choroby, wirus wpływa na mięsień sercowy i powoduje miejscowe stany zapalne;

– zapalenie płuc. Jest to zakażenie płuc wywołane przez bakterie, grzyby lub pasożyty. Charakteryzuje się ona głównie z zapaleniem pęcherzyków płucnych. Jest to bardzo poważna choroba. To jest bardzo niebezpieczne dla dzieci. Dzieci młodsze niż rok, częściej niż inni, aby uzyskać rozwoju zapalenia płuc. Ich objawy są słabe. Oznaki zniszczenia są kaszel, ewentualnie z zielonego śluzu z płuc, gorączka, przyspieszony oddech, gorączka, wymioty, biegunka;

– defekty. Pomimo faktu, że ospa wietrzna nie pozostawia blizn, mogą nadal być generowane, jeśli pacjent porysowana pęcherzyków. Tak więc nie jest to naruszenie górnej warstwy skóry i niewiele pozostaje w gojeniu blizn. Mogą one potrwać kilka miesięcy, ale może i pobyt.

Jeśli chory ospa wietrzna dojrzały człowiek, a następnie przenieść zakażenia jest znacznie cięższy niż dziecko. Dlatego powikłania u dorosłych więcej.

Najpoważniejszą konsekwencją choroby jest dodanie zakażeń bakteryjnych typu, takie jak zapalenie mózgu. To może prowadzić nawet do śmierci. Aby tego uniknąć, nie czesać pęcherzyki, aby zapobiec zakażeniu.

Nawet dorosły może zakłócać widzenie występuje lub całkowitą utratę ich. Reumatyzm jest również jednym z powikłań ospy wietrznej.

Kobiety, które stały się zakażone ospą wietrzną podczas ciąży może być zainfekowany i owoców. Kiedy diagnoza matki z „ospa wietrzna” powikłań u dzieci, które urodziły się, nie może być od razu widoczne, ale po jakimś czasie, dlaczego seduet zawsze być zaszczepione, ponieważ szczepionka jest zazwyczaj całkowicie zapobiec chorobie lub sprawić, że przepływ choroby jest bardzo łagodny i spokojny. Powikłania ospy wietrznej wystąpić, ale można ich uniknąć przy odpowiednim leczeniu.