245 Shares 4200 views

Tani analog „Milgamma” – czyli „Combilipen”

Dość często w naszych czasach znajdują się w patologii układu nerwowego. Pacjent może przeszkadzać takie nieprzyjemne objawy takie jak zawroty głowy, osłabienie, zaburzenia snu i niepokój. Aby szybko wrócić do normalnego życia, trzeba skierować do neuropatologa przechodzą inspekcję i uzyskać kwalifikacje leczenia. Jednym z najbardziej popularnych leków korygujących wiele objawów neurologicznych jest uważany za analogiem taniego „Milgamma” – medycyny „Combilipen”.


struktura

Lek ten zebrano cały kompleks witaminy B wytwarzany lek w postaci tabletek o kolorze białym, jak również w postaci ampułki z roztworem. Główne substancje w składzie agentów są witamina B1, witamina B6 i witamina B12. Wykonane w medycynie blister 15 sztuk w ciemnych szklanych fiolkach 2 ml każda.

Ten sam skład ma środki „Milgamma”. Analogi tanich tabletów mają okazję kupić wszystkie apteki.

Wpływ leku

Ten złożony preparat witaminy. Witamina B1 uczestniczy w przekazywaniu impulsów nerwowych. chlorowodorek pirydoksyny pomaga w regulacji metabolizmu tłuszczów, białek i węglowodanów. W związku z tym niezakłóconą wymianę prawidłowej hematopoezy, określenia normalnego funkcjonowania centralnego układu nerwowego.

Witamina B12 jest bezpośrednio zaangażowany w syntezę nukleotydów, to jest uznawany za ważny składnik dla normalnego wzrostu i rozwoju powstawania krwi komórek nabłonkowych. Ponadto cyjanokobalamina konieczne folanu metabolizmu i syntezy mieliny. Tani analog „Milgamma” w krótkim czasie, normalizuje pracę centralnego układu nerwowego.

Wskazania i przeciwwskazania

Leki podawano w kombinowanym leczeniu zapalenia nerwu wzrokowego, zapalenia nerwu nerwu twarzowego. Jest on powszechnie stosowany w celu łagodzenia bólu w osteochondroza kręgosłupa, przepuklina, destrukcyjnych zmian krążka. Nadal obowiązuje w innym polineuropatii.

Tabletek nie należy podawać w ciężkich i ostrych okresów niewydolności serca, a także dzieci. Leki przeciwwskazane ze zwiększoną wrażliwością na składniki, a także przygotowanie „Milgamma”. Analogi często mają podobne wskazania i przeciwwskazania.

Dawka leku

należy przyjmować jedną tabletkę trzy razy dziennie. Lek należy podawać po posiłku. Tabletki spłukiwane z małą ilością cieczy. Czas trwania leczenia zależy od ciężkości choroby, jak również indywidualne cechy organizmu. W większości przypadków leczenie jest jeden miesiąc.

Lek w ampułkach do podawania domięśniowego. Leki stosowane przez siedem dni, a następnie można przejść do recepcji „Combilipen” pigułki „lub” Milgamma. Analogi tani ampułka jest przechowywany w temperaturze pokojowej.

Przedawkowanie i pomoc z nią

Przedawkowania narkotyków w większości przypadków powikłanych skutków ubocznych. Pacjent z objawami zatrucia przemyto żołądka i jelit, daje napój adsorbentu i w razie konieczności, połączone roztwory do wlewów dożylnych detoksykacji.

Nie zaleca się dzielić z lekami zawierającymi lewodopę, który zmniejsza działanie witamin. Również witamina B12 nie jest kompatybilny nawet z kilku substancji, to pozwala lekarzowi podczas podawania leku.

Tani analog „Milgamma” (tabletka „Combilipen”) jest zwykle dobrze tolerowany przez pacjentów. Jednak przedawkowanie nadal możliwe. Zastosować lek musi być zgodne z instrukcją.

Skutki uboczne leku

Może wystąpienia reakcji alergicznej kompleksu witaminy. Przejawia się w postaci wysypki, świąd, pieczenie. W takich przypadkach leczenie pacjenta anulować tę funkcję i pozwolić pić lek przeciw alergii.

W bardzo rzadkich przypadkach, po wprowadzeniu w miejscu wstrzyknięcia mogą być oznaczone tachykardia, pocenie się i zawroty głowy. To nie mogą być razem w trakcie leczenia wziąć multiwitaminowy kompleks.

Tani analog „Milgamma” kosztuje około 260 rubli, i jest dostępny w prawie każdej drogerii. Jednocześnie, oryginały będą musieli zapłacić nie mniej niż 600 rubli. Jednak warto pamiętać o skutkach ubocznych. Aby użyć lek musi być ściśle według zaleceń ekspertów.

opinie

Wielu pacjentów wykorzystywać do leczenia choroby zwyrodnieniowej krążka i innych schorzeń neurologicznych „Combilipen”. On jest o wiele tańszy lek „Milgamma” i jest dostępny do leczenia wszystkich segmentach populacji. W krótkim czasie, pacjent osiągnął pozytywny efekt terapeutyczny. Zanik bólu i dyskomfortu, coraz lepszy sen i ogólny stan zdrowia poprawia się.

Eksperci sugerują, że gości „Milgamma” narkotyki „Combilipen” są skuteczne tylko w złożonej terapii. Tylko poprzez przyjmowanie tych leków nie należy spodziewać się doskonałych wyników.