754 Shares 8676 views

„Tsinepar”: instrukcję obsługi, wskazań, przeciwwskazań

Każdy lek ma swoje wskazania i przeciwwskazania. Oni zawsze są jasno określone w instrukcji. Korzystnie, jeden lub inny lek podawano po specjalisty testu. Ale jeśli zdecydujesz się wziąć leki na własną rękę, trzeba najpierw mieć pewność, aby przeczytać streszczenie.


Proponowany artykuł poniżej można zobaczyć, że raporty „Tsinepar” oznacza instrukcję użycia. Pamiętaj, że analiza danych nie jest powodem do autoterapii. Jeśli znajdziesz się w określonych wskazaniach, powinno się skonsultować się z lekarzem.

Charakterystyka produktu: skład

O leku „Tsinepar” Instrukcja mówi, że jest to działanie przeciwzapalne, przeciwgorączkowe i przeciwbólowe właściwości. Odnosi się do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych, które są sprzedawane bez recepty.

Odprowadzane z nazwą leku w dwóch formach. Sieć aptek, można nabyć środki w postaci tabletek. W każdej kapsułce – 500 mg paracetamolu i 50 – diklofenak. Również ma dużą popularnością „Tsinepar Active” (żel). Instrukcje użytkowania stanowi, że zawiera diklofenak w ilości 1 g, olej lniany, salicylan metylu i mentol (na 100 gramów leku). Istnieje również forma dla dzieci leku – zawieszenia. Jego główne składniki czynne są ibuprofen i paracetamol.

Cel tabletki

Co to jest lek „świadectwo Tsinepar”? Wiele zależy od postaci o przedłużonym działaniu. Tabletki są podejmowane tylko w środku. Są one potrzebne w następujących sytuacjach:

 • bóle różnego pochodzenia: ból zęba, migrena;
 • choroby układu mięśniowo-szkieletowego: zapalenie stawów, zapalenie kaletki maziowej, zapalenie stawów;
 • Infekcje układu oddechowego, pokarmowego i górnych dróg oddechowych: zapalenie płuc, zapalenie oskrzeli, zapalenie ucha środkowego, zapalenie zatok, zapalenie migdałków;
 • żółciowych i kolka nerkowa;
 • w ginekologii: algomenorrhea, zapalenia macicy i adnexitis;
 • nerwobóle, bóle mięśni;
 • gorączka różnego pochodzenia;
 • Ból i stan zapalny spowodowany interwencji chirurgicznych.

Lek nie jest wykorzystywany do celów prewencji. Odnosi się do preparatów w leczeniu objawowym.

Wskazania do stosowania żelu

O oznacza ręczną „Tsinepar” (żel) instrukcja mówi, że jest on stosowany tylko zewnętrznie. W tych samych wskazaniach dla leku, są następujące:

 • Choroby kości i więzadła (zapalenie stawów, zapalenie kaletki);
 • Patologia mięśni i stawów (lumbago rwa kulszowa);
 • obrzęk tkanek miękkich spowodowane przez stan zapalny;
 • stan po zabiegu, któremu towarzyszy silny ból;
 • urazy ścięgien, mięśni i stawów (skręcenie, stłuczenie).

Stosowanie zawiesiny

O leki instrukcja „Tsinepar KID„informuje, że instrukcja jest wskazany do stosowania u dzieci. Główne sprawy, które wymagają stosowania leku, co następuje:

 • wzrost temperatury o różnym charakterze;
 • Stan po immunizacji;
 • bolesne ząbkowanie;
 • objawowego leczenia chorób górnych dróg oddechowych;
 • Infekcje układu oddechowego;
 • urazy i siniaki, zapalne choroby tkanek miękkich.

Warto wspomnieć, że stosowanie samoleczenia u dzieci jest nie do przyjęcia. Przed użyciem zawiesinę należy pokazać dziecko do lekarza.

„Tsinepar”: przeciwwskazania do leczenia

Żaden z tych leków nie jest przypisane obecności nadwrażliwości jego kompozycji. Pamiętaj, że wszystkie trzy leki mają różne składniki aktywne i dodatkowe komponenty. Zabrania się wykorzystywania środków wewnętrznie w chorobach jelit i żołądka. Jeśli wcześniej osoba ma reakcji alergicznej na niesteroidowych leków przeciwzapalnych, a to jest niezbędne, aby zrezygnować z terapii. Leków nie powołuje się w okresie ciąży i karmienia piersią. Żel wolno używać naruszenie integralności tkanki miękkiej. Ponadto, maść nie jest zalecany dla dzieci poniżej 6 lat. Tabletki są przeciwwskazane dziecko przed 18 rokiem życia.

Zawieszenie może być stosowany u dzieci od 6 miesięcy. W niektórych przypadkach, syrop podawać kobietom w ciąży ze szczególną ostrożnością.

„Tsinepar”: stosowanie leków

Żel stosuje się tylko miejscowo. Zabrania przyczyna leku do błony śluzowej i uszkodzonej tkanki. Dzień dozwolone trzy aplikacje. W każdym użyciu można wycisnąć do czterech gramów leku (pasek ośmiu centymetrów). Następnie leczyć obszarze zagrożonym, delikatnie pocierając maść aż wchłonie. Czas trwania leczenia nie powinien przekraczać dziesięciu dni.

Pigułki przyjmuje się doustnie. Dzienna dawka wynosi dwie kapsułki trzy. Podzielić wyżej wymienionych części jest konieczne 2-3 odbioru. Przerwa pomiędzy stosowaniem leku musi wynosić co najmniej pięć do ośmiu godzin. Lek jest pożądane stosowanie po posiłku z wodą. Jednakże, jeśli chcesz uzyskać szybki efekt, pigułki są wykorzystywane przed posiłkiem. Leki podjęta w ciągu 5-7 dni.

O zawieszeniu „Tsinepar” Instrukcja mówi, że jest wyznaczony dla dzieci w zależności od ich wieku i masy ciała. W każdym przypadku, gdy wybrany specjalistycznej osobny program aplikacji. W celu obniżenia temperatury kompozycji nie stosuje się dłużej niż trzy dni. W razie potrzeby, zapewniają działanie przeciwbólowe, zawiesina może być dawanie dziecku pięć dni.

Działania niepożądane

Na leki „Tsinepar” oznacza instrukcja mówi, że może powodować działania niepożądane. Zgodnie ze schematem dawkowania i negatywnych objawów zazwyczaj nie występują. Jednak powinny one być odczytywane i kiedy pierwsze objawy objawy, zasięgnąć porady lekarskiej.

Po zastosowaniu żelu poczuł lekkie pieczenie. Jednak, to idzie na własnych w ciągu kilku minut i nie jest powodem do odstawienia leku. Przy zastosowaniu leku doustnego mogą być alergia (wysypka, obrzęk, zaczerwienienie skóry). Ponadto, istnieją dowody na to, że czasami czuję ból w żołądku i niestrawności. Długotrwałe stosowanie leków lub przedawkowania określona hepatotoksyczności i nefrotoksyczności mogą wystąpić bóle głowy, duszności. Wśród skutki uboczne są również wskazane zawroty głowy, senność, utrata przytomności.

Interakcje z lekami i substancjami

Opisany lek wolno używać z innymi NLPZ opartych na tych samych składników aktywnych. Niektóre antybiotyki mogą zwiększyć efekt „Tsinepara”. Zabrania podczas leczenia pić alkoholu. Może to prowadzić do poważnych działań niepożądanych, które są uzupełniane przez inne objawy.

Jednoczesne użycie antykoagulantów czasami krwawień. Przy zastosowaniu innych leków należy skonsultować się z ekspertami. Na leku „Tsinepar” Instrukcja mówi, że odstęp pomiędzy przyjęciem różnych leków musi być co najmniej trzy godziny.

Recenzje medycynie w różnych formach wydaniu

Konsumenci twierdzą, że działa szybko i skutecznie leczyć „Tsinepar”. Instrukcje użytkowania potwierdza te informacje. Streszczenie donosi, że po otrzymaniu tabletek lub zawiesiny efekt przeciwbólowy występuje już po 20 minutach. Gorączka wyeliminować dane postaci dawkowania przez jedną godzinę.

Pacjenci mówią, syrop dla dzieci, ma przyjemny słodki smak. Dlatego prawie nigdy nie pojawia się trudność w stosowaniu leku do leczenia najmłodszych pacjentów. Większość dzieci z przyjemnością wypić lekarstwo. Również dorośli konsumenci używają czasami postać leku do siebie. Jednakże, dawkowanie dla osób dorosłych powinna być większa niż małe dziecko.

O żelu do stosowania miejscowego, są różne reakcje. Większość konsumentów są skłonni uwierzyć, że lek jest bardzo skuteczny. Po jego odkładania się zimno i bólu. Działanie to jest spowodowane obecnością mentolu w kompozycji leku. Diklofenak jest szybko penetruje tkanki i działa na obszarze zagrożonym. Maść zmniejsza stan zapalny, zwiększa aktywność ruchową, likwiduje ból. Również lek pozwala zmiękczyć skórę, aby zwiększyć wytrzymałość naczyń włosowatych.

O lekarstw „Tsinepar„Wielu konsumentów powiedzieć, że jest to dość trudne do znalezienia w sieci aptecznych. Do swobodnie dostępne leki są sprzedawane na Ukrainie. Indyjska firma wyprodukowała lek. Ale z silnym pragnieniem, zawsze można zamówić lek w danej aptece. Należy pamiętać, że leki muszą być zakupione tylko w miejscach, które są licencjonowane, aby je sprzedać. Nie kupuj podróbek.

Podsumowując …

Wiesz jakie informacje zawiera „Tsinepar” instrukcje Przygotowanie do pracy. Jego szczególną cechą jest to, że każda postać ma inny skład. Tak więc, głównym składnikiem żelu jest diklofenak, diklofenak i tabletki zawierają paracetamolu. Zawieszenie dla dzieci zawierają ibuprofen i paracetamol. Lek jest szybko wywołuje efekt terapeutyczny. Według konsumentów, rezultat jest zauważalny już w ciągu pierwszej godziny po nałożeniu. Maści do użytku zewnętrznego, a działa w ogóle w ciągu pierwszych 2-3 minut. Efekt wykorzystania środków jest utrzymywana przez długi czas.

Pomimo wszystkich pozytywnych cech leku, to nie powinien być stosowany samodzielnie. Przed terapią, należy skonsultować się ze specjalistą i uzyskać pewne zalecenia. Nie zapomnij, aby badać wskazania i przeciwwskazania, jak również zwrócić uwagę na sposób korzystania z narkotyków, niezależnie od formy jego wydania. Wszystko co najlepsze dla Ciebie, nie chorują!