355 Shares 5044 views

Formy do kostki brukowej z rękami – otwartą przestrzeń do lotu fantazji!

Postawić się w stoczni lub chodnika płytek dekorować okolicę, wymaga specjalnej formy do kostki brukowej. Ich własne ręce, aby to całkiem realne byłoby pragnienie i cierpliwości. Warianty takie formy ma masę.


Formy metalowe płyty chodnikowe

Ręce mogą powłokę ścieżek lub pól, bez konieczności oddzielenia casting każdej płytki. Można po prostu z płyt metalowych do spawania ramy bez dna, prawdopodobnie prostokątnym lub kwadratowym. Wewnątrz głównej przegrody ciała ustawione. Mogą dzielić powierzchnię nie na geometrycznych kształtach, a być zakrzywiona. Ten styl pracy znosi wiele etapów układania kostki płyt. Konieczne jest jedynie, aby wyczyścić i gładkie miejsce do spania i ramy do wypełnienia w roztworze nieważne. Po zestaleniu betonu usuwa się, a ramy przesunięty się, obok już ukończone części, jeżeli jest tylko jedna forma do układania płyt. Z rękami w taki sposób, układanie pokrycia przez długi czas, więc wskazane jest, aby niektóre z tych form. Jest bardzo popularna w tej metodzie techniką „śladów”. Będzie to wymagało cięcia drewna, pianki lub niemodne z niczego szlakiem: człowiek, tygrys, fantazji. W chwili, aż roztwór jest nadal ledwie zaczęły ustawić, trzeba położyć ślad na powierzchni i trzymać przez jakiś czas – że jest dobrze trawione. Po całkowitym utwardzeniu taki wzór wygląda niezwykły i twórcze, zwłaszcza jeśli szlak jest pozostawiony jeśli bałwana lub bajecznym ogromnej bestii.

Ukształtowane formy do produkcji płyt chodnikowych

Zwykle ludzie używają zakupionego w formy dla płyt odlewniczych. Ale to jest w porządku, a sposób wytwarzania tych form w domu. Aby to zrobić, trzeba zrobić próbkę pożądanego kształtu, nasmarować je olejem wazelina i zanurzone w pojemniku z uszczelniaczem silikonowym. Gdy próbka jest pobierana ze szczeliwa, master pojawi formy silikonowe do układania płyt. Ich własne ręce, że próbka jest również łatwe. Można użyć płytki zakupu który przyciąga uwagę. Próbka może być wykonana przy użyciu jako materiału wyjściowego drewniane lub pianki wzorca. Należy stosować przed żądany rysunek wykonany konwencjonalny rzeźbiony gliny, który jest używany przez dzieci. Otrzymana forma jest praktycznie nie różnią się od tych oferowanych na rynku konsumenckim.

Wykonywanie form do płytek z kamienia naturalnego

To wygląda dobrze wykonany przez naturalne kamiennych chodnikowych płyt. Ręce formularz może być wykonany z desek odcinana od swojej skrzynki dołu. Wewnątrz pudełka jest wykonana z drewna partycje jeszcze sposób, że rozmiar każdego działu w celu spełnienia przyszłych wielkości poszczególnych płytek. Na dnie każdej komory mogą być wprowadzane kamieni lub ziemi, dając niezbędną wypełniania formularzy – będzie to top gotowej płytki. Ukrywanie folii polietylenowej wypełniacza. Następnie roztwór wlewa się do każdej z komór. Gdy płytki pochwyci, to delikatnie wyjąć i pozostawić do całkowitego utwardzenia. Na tym etapie zaleca się, aby powtórzyć syta. Uroda może być w roztworze do odlewania płytek dodać farby, glina, rozszerzoną tłucznia.