498 Shares 7893 views

Jak zrobić meble dla lalek z ich własnymi rękami?

Rodzice dziewczynek doskonale wiedzą, jak trudno z finansowego punktu widzenia, do zakupu różnych akcesoriów dla lalek. Piękne ubrania, wózki i, oczywiście, meble są bardzo drogie, pod warunkiem, że są one wykonane z wysokiej jakości materiałów. Nie każda rodzina może sobie pozwolić na takie wydatki. I kupić niskiej jakości zabawki dla dzieci nie chcą. Nie jest zatem zaskoczeniem, że wielu ojców interesuje się pytanie: „Jak zrobić meble dla lalek z ich własnymi rękami”.


Nawet nie trzeba mieć specjalnych umiejętności. Wystarczy znaleźć tekturę odpadów i pokazać trochę wyobraźni. Jeśli lalka jest mały, wtedy on będzie szafę, wygodne łóżko, kuchnia. Jako analogię, w którym to przypadku można użyć tego mebla, który stoi w mieszkaniu. Wykonane na ładny wygląd słuchawki, tektura musi mieć pewne cechy, a nie tylko mieć płaską powierzchnię, ale na tyle różne właściwości wytrzymałościowe. Do mebli konieczne wyciąć poszczególne elementy i skleić je ze sobą za pomocą kleju lub taśmy. W tym przypadku, nowe łóżko lub szafa będzie trwać długo, pod warunkiem, że dziecko nie będzie je umyć.

Niektóre zabawki są znacznie ciężki, ale dlatego, że karton nie może być używany. W takiej sytuacji będzie to interesujące, aby dowiedzieć się o jak zrobić meble dla lalek z rękami z sklejki. To sprawiło, że prawie takie same. Jednakże, elementy łączące między konieczny ze specjalnym klejem lub małych wkrętów.

Jeśli tata jest bardzo zajęty, a moja matka nie jest dość dobry cieszy narzędzi stolarskich, nadszedł czas, aby dowiedzieć się, jak zrobić meble dla lalek z ich własnymi rękami z pomocą … igły lub haczyka. Posiadanie początkowych umiejętności dziania, można stworzyć piękne łóżko z baldachimem lub krzesło. Do gotowego meble trwa tyle, ile to możliwe, produkt końcowy powinien być nakrochmalony. Ponadto można wykorzystać ramkę z drutu. Jednak uciekając się do najnowszej wersji, należy upewnić się, że w trakcie gry dziecko nie jest rannych.

Nie wiedząc, jak robić na drutach, ale o obecność drutu i nici, to będzie interesujące, aby dowiedzieć się, jak zrobić meble dla lalek z ich własnymi rękami w jakikolwiek inny sposób. W tym celu konieczne jest, aby produkować z aluminiową ramą, na przykład, w postaci fotela. Fotel można uzyskać poprzez nawijanie nici z drutu. To proste.

Jeśli dom nie jest zbyt dużo karton, sklejka lub przędza będzie przydatna wiedzieć, jak zrobić meble dla lalek z rękami na złom. Na przykład, gniazdo może być wykonana z tworzywa sztucznego, butelkę. Ostre krawędzie konieczne jest odcięty, a z resztek tkanin lub starych ubrań zrobić piękny pokrywę. Ponadto, wielu rodziców do produkcji szuflad używać starych matchboxes. Klejenia ich razem, produkt może być wytwarzany z różnych polach wielkości.

Tak więc, aby meble rąk nie jest tak trudne. To zadanie może obsługiwać nie tylko papieża, ale także matkę. Musimy tylko trochę wolnego czasu, pewną ilość materiału, a maksymalnie wyobraźni, że twoja córka była najszczęśliwszą dziewczyną na świecie.