892 Shares 5489 views

Jak zrobić łyżwy z rękami

W sklepach pełne deski do skateboardingu, ale jeśli nie jest najbardziej idealnie dopasowany do swoich potrzeb? Istnieją wątpliwości. Dlatego wiele z nich interesuje się pytanie, jak zrobić własne łyżwy. Często nie deskorolka z braku finansów, ale ze względu na potrzeby wyjątkowej płycie, w pełni dostosowany do indywidualnych preferencji właściciela i jego cech fizycznych.


Wybierając nawet najdroższe i wysokiej jakości płyty, nie można całkowicie wyeliminować potrzebę adaptacji. Dlaczego dostosować do charakterystyki skate, czy można stworzyć niepowtarzalny pokładzie i dostosować go dla siebie!

Skate zrobić z rękami: od czego zacząć

Będziemy zrozumieć jak zrobić łyżwy w domu. Znajomość charakterystyk strukturalnych i odpowiedzialność – pierwszą rzeczą, trzeba mieć, od projektu. Odpowiedzieć na pytania, dlaczego trzeba łyżwy, jakie wymiary powinien mieć, co najlepiej pasuje do modyfikacji.

Trzeba jasno sformułować odpowiedź dla siebie, bo z nich będzie odpychany, tworząc układ konstrukcyjny. Zamówienia części wykonać lepiej w specjalistycznych sklepach, a łyżwy zbierać na instrukcjach, jeżeli kupiłeś gotowy do montażu zestaw lub użyj zalecenia samodzielnego montażu przedstawioną w artykule.

Tworzenie deskorolka z rękami

Jak zrobić łyżwy z zestawu kupił magazyn? Bardzo proste. Ta metoda jest podobna do gry z projektantem: masz pełny zestaw informacji oraz wszystkie niezbędne narzędzia, z którymi trzeba zbierać przedmioty, możesz skończyć z pożądaną strukturą. Ten sposób budowy jest najprostszy i najszybszy, ale nie zawsze z części fabrycznych, dostosowanych do określonego formatu, uzyskać komfortowe łyżwy.

Krok po kroku instrukcji montażu deskorolka

Aby zmontować cały pojazd, wykonaj następujące kroki:

  1. Przymocować futro do płyty: powinien pasować dokładnie i uderzył w drzewo. pęcherzyki powietrza powstałe pod ściereczką, można usunąć, ale będzie musiał poczekać do całkowitego wysuszenia obrabianego materiału.
  2. Przycinanie krawędzi i leczyć skórę po wyschnięciu. Następnie cieszyć się otwory przygotowujące do mocowań śrubowych.
  3. Przebić dziurę w nagranej płyty fabryki papieru ściernego za pomocą szydło.
  4. Zebrać koła napełnieniu wewnętrznej przestrzeni każdego z tych kół jest zaopatrzona w części fabrycznych w następującej kolejności: №1 łożyska, tuleje, łożyska №2.
  5. Na tym etapie montażu być zaangażowany w instalacji podkładek, które są zamontowane po obu stronach płytki.
  6. Po zakończeniu z podkładkami, angażują montaż koła i kompletny projekt montażu.
  7. Ponadto dostosować system amortyzujący.

Postępując zgodnie z instrukcjami montażu, będzie w stanie zrozumieć, jak zrobić kroki deskorolka, i stworzyć kompletny pojazd, nadaje się do szkolenia, jazda i gładzenia nowych sztuczek.

Wyżywienie od zera, czyli jak zbudować skatepark z materiałów złomu

Zbierz skeybord nie gorzej niż produkty fabryczne mogą być nawet z tego, co jest w zasięgu ręki. Szukasz odpowiedzi na pytanie, jak zrobić łyżwy w domu własnymi rękami? Będziemy go znaleźć!

Wykonać takie zadanie znacznie trudniejsze niż w montażu pojazdu w postaci kęsów deskorolka, ale jest to wykonalne.

W tym rozwiązaniu, system montażu omówione powyżej jest w pełni powielona, jedyną różnicą jest to, że szczegóły na deskorolce trzeba zrobić samemu.

Więc jak zrobić łyżwy od podstaw. Aby rozpocząć, trzeba pokładu drewna, składające się z kilku warstw (co najmniej siedmiu). Przed doborem planszę, obliczyć parametry przyszłego produktu, dokonywania pomiarów i tnie obrabiany przedmiot. Następnie przytrzymaj kleju.

Wytnij płyta może być gotowych szablonów, a to lepiej zaprojektować unikalny produkt w swoich rysunkach.

Problem z brakiem skór roślinnych również można łatwo rozwiązać. Wymień go na grubym papierem ściernym, która jest podobna do zasady przylegającą do materiału fabrycznego.

Jedyną rzeczą, która nadal będzie musiał kupić, to zawieszenie i łożyska. Do montażu na deskorolce w domu zestaw części fabrycznych №608 pasuje idealnie.

Jeśli jesteś w obecności wszystkich niezbędnych, trzeba tylko zebrać deskę swoich marzeń, nadać mu niepowtarzalny design i podbić nowe szczyty. Z tego możemy wywnioskować, że jeśli odpowiedni model na sprzedaż nie, nie ma nic, jak jeździć sam. To nie jest wielka sprawa!