272 Shares 7009 views

Jak gotować nadziewane papryki w multivarka

Multivarka obecnie coraz częściej wykorzystywane dla gospodyń domowych gotowanie smaczne i zdrowe posiłki dla wszystkich okazjach. Za pomocą tego urządzenia można przygotować i duszone, gotowane, smażone potrawy. W tym artykule dowiesz się, jak gotować papryki nadziewane w multivarka szybko i łatwo!

Zacznijmy od tego, że proces gotowania to danie multivarka niewiele różni się od jej gotowanie na kuchence w zwykłej patelni. Pomimo faktu, że gotowania nadziewane papryki w patelni elektrycznej będzie trwać dłużej niż zwykle, nie trzeba stale pilnować przygotowaniu danie, i można mieć pewność, że nic nie będzie się palić, a nie uciekać. Samo urządzenie jest wyłączone, gdy wszystko jest już gotowe, i przełączy się na tryb grzania.

Aby przygotować papryki nadziewane w multivarka, potrzebne są następujące składniki:

– papryka ;

– 0,5 kg mielonego mięsa wieprzowego lub wołowego;

– 3-4 zlewki ryżu;

– cebuli;

– marchwi;

– soli;

– śmietana.

Tak więc, jeśli wszystkie powyższe trzeba, można rozpocząć proces gotowania.

  1. Ryż przemyć pod bieżącą wodą i umieścić go w multivarku Bay wodzie na kilka centymetrów nad poziomem zbóż. Blisko multivarku i rozpocząć gotowanie w trybie „Rysunek” lub „Pilaf” (w zależności od trybu, który jest dostępny od modelu). Kasza musi być parzona, więc wyłączyć urządzenie, gdy będzie absorbować wodę. Ryż powinien być lekko niedogotowane.
  2. Natomiast jęczmień przygotowuje przygotować warzywa. Trzeba obrać i posiekać cebulę i marchew, papryka przygotować. Cięcia górną część każdej pieprzu oczyścić je z nasion i gotować przez 2-3 minut we wrzącej wodzie (na normalnej płytce). Więc zmiękczyć papryki. Następnie trzeba je chłodzić.
  3. Przygotować mielone standardowy sposób przez przepuszczanie przez maszynkę do mięsa mięsa. Mięso może wziąć każdy: jego wybór zależy od gustu i możliwości. Gdy wszystko jest gotowe wołowina, konieczne jest, aby wymieszać z ostyvshim ryżu i cebuli. Dodaj sól i pieprz i dobrze wymieszać nadzienie.
  4. Kolejnym etapem przygotowania najbardziej interesujące. Większość ludzi, którzy gotować papryka faszerowana, zrobić tę pracę najłatwiej. Mówimy o procesie papryki nadziewane nadzieniem. Każdy nadziewane papryką i umieścić w pozycji pionowej w multivarku. Pieprzu być zainstalowany mocno, ponieważ w procesie gotowania, stają się trochę mniej.
  5. Po umieszczeniu nadziewane papryki w multivarka, wlać mu marchewkę i zalać niewielką ilość osolonej wody. Gdy woda jest na dnie patelni, włożyć trochę kremu na górze.
  6. Multivarki Zamknij pokrywę i włącz tryb „Gulasz” przez około godzinę. Po sygnale służyć pieprz nadziewane do stołu. Oczywiście, jeśli się te wszystkie wskazówki, dostaniesz smaczne i zdrowe danie menedżera, które zadowolą nie tylko ty, ale również członkami lub gości rodziny.

Jak widać, recepta jest bardzo prosta. Ponadto w wykazie składników, to nic specjalnego, więc gotowanie faszerowane papryki nie będzie problemem, zwłaszcza jeśli mają szczęście Multivarki! Gdy potrawa jest gotowa, zgodzi się Pan, że pieprz nadziewane w multivarka gotowania przyjemność! Bon appetit!