186 Shares 4973 views

Przepisy Sterlets Gotowanie

Sturgeon należący do rodziny jesiotrów. Ryba była bardzo lubiący rosyjskiego cara Iwana Groznego, a Peter chciałem zobaczyć go na stole codziennie, więc jest uważany za królewski jesiotra ryb.


Chociaż gwiazdka zwane czerwone mięso, ryby, ona jest biała. Smak jest podobny do cielęciny, i ma prawie żadnych kości. Mięso, zwłaszcza łydki ryb zawierała bardzo przydatne dla ludzkiego kwasów tłuszczowych, zmniejszenie komórek nerwowych i zapobiec pojawieniu się raka.

Istnieją różne przepisy na Sterlet: może to być gotowane na parze, pieczone i dusić, piec, dym i zrobić aspic. Czasami sterlets dodać wino lub szampana.

Danie okazało się pyszne, trzeba wybrać odpowiedni ryby. Sprawdzić, świeże ryby, czy też nie może być w prosty sposób – umieścić go w rękę i zobaczyć go wiszące z rękami czy nie.

Oferujemy receptur Sterlet. Oto, na przykład jesiotr pieczony w soli morskiej. Potrzebne będą następujące elementy:

* Sturgeon 2 kg
Sól morska dużych 3,5 kg
Sól morska płytkie 1 kg
* Gorczycy (nasiona) 100 g
* Oliwek 1 łyżka
* Pieprz biały proszek, sól

Przed gotować jesiotra, konieczne jest, aby rozmrozić, usunąć skrzela, wnętrzności i czyste, a następnie opłukać, usunąć płetwy grzbietowej i vizigu, zaczepiając go wokół rozwidlenia ogona. Ryby suszy ręcznikiem i wypłukiwany wewnątrz sól i pieprz biały. Kielich wlewa soli morskiej, musztarda i wlać wszystkie szkła wodnego. Mieszaninę rozłożone na blasze i umieścić go na brzuchu ryby w dół.

Oliwa z oliwek jest konieczne, aby nasmarować ryby do tyłu i po bokach, a następnie łagodnie naciskając rąk, posypać pozostałą mieszaninę gwiazdkę. Pieczenia ryby umieszczane w nagrzanym do dwustu stopni piekarnika i piec.

Preparat sterletowy w piecu trwa około pół godziny. Przygotuj ryby są usuwane z pieca i usunąć skórę. Jeśli solą plamki, powstałe ciasto należy przerwać przez uderzanie młotkiem. Przed podaniem jesiotra ozdobione zieleni i pomidorkami.

Ryby mogą być pieczone w piekarniku w pergaminem – nie będzie wyciekać sok, a ryba się bardzo soczyste i apetyczne. Ten przepis jest bardzo prosty sterlet. Musimy podjąć ryb, pieprz i umieścić go na kartce pergaminu. Z wierzchu umieścić bazylię lub natkę pietruszki i kilka groszek ziele angielskie. Następnie ryby jest owinięty i umieszczono w rozgrzanym piecu w temperaturze 180 ° C Po 45 minutach gotowania w piecu Sterlet ryb zostanie ukończony i gotowy, aby Mu służono, podlewanie je sokiem z cytryny na wierzchu. można ozdobić go z plasterki cytryny.

Przepisy Sterlet na siatce nie jest zbyt skomplikowana. Oto jeden z nich.

* Ryby 1 kg
* Masło 100g
* Bułka tarta
* Lemon 1 szt
* Majonez i sos pomidorowy 250g
* Sól, pieprz

Oczyszczone ryb na części, to jest konieczne w celu usunięcia wilgoci i pocierać tkaniny ze wszystkich stron soli i pieprzu, pędzla z masłem i rolki w bułce tartej. Ryba może być smażone przez części lub całych tusz. Aby to zrobić, trzeba usunąć płetwy ryb i spłaszczyć bez oddzielania od siebie połówki. Po tym gwiazdka jest zbyt suche płótno, sól i pieprz, skropić masłem i rolki w bułce tartej, a następnie umieścić na półce i umieścić w rozgrzanym brojlerów. Podają gotowej ryby i frytki mogą być ozdobione plasterkami cytryny.

Istnieją, oczywiście, bardzo skomplikowane przepisy na jesiotra, na przykład pieczone warzywa i nadziać je ryby, na przemian z warstwami serem i krewetkami lub gotować jesiotra pod sosie szampańskim. Mimo to, nie ma to jak grill lub węglach, a do tego wypatroszone wystarczająco posypać z sokiem z cytryny, aromat z przypraw i soli do smaku.