442 Shares 5924 views

Jest to możliwe iw jaki sposób, aby pozbyć się swoich lęków

Lęk i strach … Odwieczny towarzysz człowieka, od kołyski do grobu, i. Na pewno pamiętasz jeszcze jak dziecko drżeć boi się ciemności odległym pokoju, pomyślał, że straszliwe potwory żyją tam i czekać na odpowiedni moment, aby złapać i zjeść … i lęki dzieci schładzania zastąpione innymi – dorosłych , "poważne". Co teraz się boisz? Mówić do publiczności? Będąc sam? Albo, chorują i umierają młodo?


Normalna się bać!

Strach – to naturalny zmysł człowieka, to już dawno pomógł mu przetrwać w trudnych warunkach czasami. To nasz ochroniarz. I nie ma nic złego w tym, chyba że „chroni” nas zbyt trudne. Jeśli nie straszyć nas stale i nie przeszkadza normalnie żyć.

To jest ludzka natura bać się wielu rzeczy .. ciemności, wysokości, wodne, psy, owady, myszy, ubóstwo, choroby, otwarta przestrzeń, zamknięte, itd. Ale jest uzasadniony niepokój i strach? Na szczęście, nie. Niebezpieczeństwa w życiu nie jest tak dużo. Większość ludzi obawia się, jest pozbawiony obiektywnego powodu. To urojone lęki. A oni nie mają miejsca w życiu rozsądnej osoby.

Najstraszniejsze strach

Ale w jaki sposób pozbyć się strachu przed śmiercią, na przykład? Jesteś tak przyzwyczajony do tego uczucia, to nie wydaje się bój na śmierć nie może być! Wszystko z powodu strachu! I jakoś z tym żyć … jakoś. Napięciu. Niepewnie. Boleśnie.

Ale niech zrozumieć lęk przed śmiercią. Dlaczego boją, co nie da się uniknąć? Każda żywa istota na ziemi umrze, jeśli późno wcześnie. Priori. Tak czy nie osłoni istnienia bezużyteczne niepokoju? Czy przekształcić go w piekło torturowali siebie niewykonalnego pragnienie, by żyć wiecznie? Nie być przyjemne przyjąć z uznaniem możliwość bycia na Ziemi za jakiś czas? I cieszyć się każdą chwilą?

Jak pozbyć się strachu przed śmiercią? Paradoksalnie, ale najprostszy sposób – aby ją przyjąć, zaakceptować i nie próbować się pozbyć! Im więcej będziemy walczyć strach, tym więcej energii jest tracona. Zebrane jego nieunikniony los. Uniżyć samego siebie. Jesteś jeszcze umrze – chcesz czy nie. Boi się bezcelowe. Demo dostępne jest wyjaśnić to prosty pomysł na jego głowie. zrozumie.

Wojnę na fobie

Ze strachu umiera mniej lub bardziej wyraźne. Jest to znane każdemu. Ale istnieją obawy ludzi, z których wiele jest nieświadomy. Ale co z tobą – kto żyje? Ten, kto boi się przyznać, nawet najbliższą osobę … Jak pozbyć się strachu i lęku przed nadchodzącym tournee? Wystąpień publicznych? Co zrobić, jeśli boisz się podróżować komunikacją miejską, ponieważ istnieje tak wiele dobrych zarazki? W końcu, jak pozbyć się strachu przed zjedzone przez straszliwego potwora żyjących w ciemnym zapleczu, która jest tak dręczącej cię od dzieciństwa?

Weź kartkę i długopis. Aby pozbyć się strachu, zrobić listę wszystkich rzeczy, które boi. Nie udawać, napisać wszystko. Przyznam się we wszystkich swoich lęków. Starannie rozważyć każdy z nich. Dlaczego się boisz? Należy to zrobić? Czy istnieje jakiś obiektywny powód dla tej czy innej niepokoju? Więc można oddzielić prawdziwe od urojonych obaw. Prawdziwy urlop, być może kiedyś będzie Cię uchronić od kłopotów. Iz wyimaginowany musiał pracować.

Jeśli pokonane przez jakiegoś psychicznego strachu, pamiętaj, że – człowiek, a ty jesteś godzien radości i szczęścia. Pomyśl o tym, co daje ci przyjemność – i strach odejdzie sam. Szczególna sytuacja może wystąpić lub może nie wystąpić. Twój strach może być puste i pozbawione sensu! Dlaczego ci powiedział? Zostaw go w spokoju, i być otwarty na wszelkie przejawy życia. W każdym razie, jest to doświadczenie, jak powinno być inaczej.

W stanie paniki i lęku i ułatwia głęboki oddech. Świadomość reszta – i zdrowy rozsądek powróci i pomóc w rozwiązaniu problemu.

Jak pozbyć się strachu, gdyby nie poddaje? Idź do trick! Staraj się być zły na siebie, okoliczności, dla kogoś – to nie ma znaczenia. Anger neutralizuje strach, ale zamiast rozwiąże działać i zmienić ten stan rzeczy.

Poprzez strach na nowy poziom

Pamiętaj: kiedy człowiek pokonuje jego obawy, że rośnie i rozwija się. Jego horyzonty są szersze, poszerzając granice tożsamości, pojawiają się nowe możliwości, świat nabiera nowych kolorów. Więc nie poddawaj się swoimi obawami, przyjąć je jako dar losu, jako szansę stać się lepszy.

Spojrzeć w oczy tym strachu – i stać się nową osobą!

Artykuł został napisany w oparciu o miejscu howtogetrid.ru.