348 Shares 1884 views

Fishhungry: rozwód, czy nie? Recenzje aktywator ugryźć Fishhungry zimę

Oznacza to nowa generacja w przynęty dla ryb stał Fishhungry dodatek (lub „głodny ryba”). Wielu rybaków są zaznajomieni z nim. Producenci twierdzą, że produkt jest w stanie nie tylko zwabić ryby z dużej odległości, ale również sprawia, że jej zwiększony apetyt. Ponieważ część składników postrzegane są duże ryby, stwierdza, że Fishhungry zwiększa nie tylko liczbę, ale także wielkość produkcji.

Jednak nie ustają debaty na Fishhungry wśród rybaków – rozwód czy nie? Aby dostać się do prawdy, konieczne jest, aby wziąć pod uwagę opinie ekspertów oraz specjalistów i miłośników wędkarstwa. Byłoby to wyjaśnić kontrowersyjną kwestią.

środki skład

Aby zrozumieć, Fishhungry – rozwód czy nie, trzeba zacząć od badania składu tego narzędzia. Jest bezpieczny dla środowiska składniki. Składa się z trzech głównych elementów.

Pierwszym z nich jest sztucznie syntetyzowane feromony, które odgrywa znaczącą rolę w drodze zastępstwa procesowego. To powoduje, że ryby zwiększony apetyt. Obok niej w tej chwili jest tylko przynętą na wędki, więc prawdopodobieństwo wyboru staje się maksymalna. Feromony, które stanowią część środków, między innymi, sprawiają, że ryby gromadzą się w stada w miejscu karmienia.

Drugi składnik, który ma Fishhungry aktywator jest specjalna kombinacja olejków eterycznych (czosnek, anyż). Ich bilans w odpowiedniej proporcji, która pozwala substancję przez dłuższy czas pozostać na miejscu przynęty.

Trzecim składnikiem jest wszechstronny żywności. Nadaje się nie tylko do rzeki, ale także dla ryb morskich.

Zasada działania przynęty

Zamierza zbadać kwestię przynęty Fishhungry – rozwód lub bardzo skuteczne narzędzie, należy zastanowić się, jak to działa. Powyższa kompozycja fizjologicznych skutków na ryby. feromony syntetyczne są zmuszeni do pracy kilku swoich odruchów.

Pierwszy środek powoduje, że ryby gromadzą się w dużych ilościach w miejscu pokarmów uzupełniających. Co więcej, ona opracowana nieodpartą chęć, by zaspokoić swój głód. I to uczucie utrzymuje w niej przez długi czas.

Środki stosowane zarówno pokojowego ryb i dla drapieżnika. Dodaje się go do zanęty do podajnika lub unosić rozwiązania. Aktywator zgryz traktowane przynęty, dysze i inne sztuczne przynęty na przynęty.

Instrukcje użytkowania

Pakiet zawiera 5 worków sprzedaży funduszy Fishhungry ( „głodny ryb”). Każde opakowanie chroni mieszaniny z dostaniem się wody lub brudu. Aby przygotować przynętę trzeba przygotować grunt. mogą to być pasty, pasze, zboża i inne podobne środki.

W przygotowanym podłożu aktywator dodaje kęsa Fishhungry. Do połowu tylko jeden worek (5 g). Do ugniecioną masę było wygodniejsze aktywator rozpuszcza się w wodzie. 1 saszetka wystarczające do 2,5 kg podstawy.

Wszystkie środki w postaci przynęty lub przynęt obrabia pokazano środków. W 0,5 litra wody saszetka rozpuszczalna drugie środki. Przed wylaniem przynęty lub przynęty zanurza się w cieczy.

Przynęty mogą być utworzone w połączeniu z obecnym środka. Te „bomby” rzucone na miejsce do łapania.

Rachunkowość dla pory roku

Istnieją pewne wytyczne, które dają doświadczonych wędkarzy, biorąc pod uwagę porę roku. Te niuanse muszą być brane pod uwagę. Recenzje aktywator gryzie zimowy Fishhungry mówić o niektórych trudności z przetwarzaniem przynęt i przynęty.

Aby gotowane płyn nie miał czasu do utwardzenia, wszystko biegów mają być przetwarzane natychmiast po przygotowaniu roztworu. Jeśli agent jest zamrożone, jego dalsze stosowanie jest wykluczone.

Gryzienie wiosną podczas tarła jest wysoka i bez użycia specjalnych narzędzi. Ale po ikrometa ryby spoczywa. W tym okresie, reprezentowany przez agenta będą musiały być bardziej odpowiednie.

Lato Fishhungry stosować dokładnie jak instrukcjami producenta. Jesienią podczas zmian pogodowych i niekorzystnych warunków aktywatora rybacka ukąszenie będzie prawdziwym zbawieniem dla miłośników wędkarstwa.

Historia wabiącego

Aby zrozumieć, Fishhungry – rozwód lub marketerom naprawdę skuteczne narzędzie, trzeba studiować historię jego powstania. Pierwotnie przedstawiony dodatek został złożony do przemysłowej hodowli ryb w gospodarstwach specjalistycznych.

W 2011 roku, syntetyczny feromon powstał grupy włoskich naukowców kierowany przez dr Andy Moore Nauk. Uzyskały one substancję po serii badań został nazwany uniwersalnym, ponieważ jest równie dobre dla ryb z każdej rodziny.

To narzędzie jest używane w przemyśle stalowym, hodowla ryb różnych odmian do szybkiego wzrostu masy ciała osobników.

Od przekazania zwykłe środki stały się dostępne dla rybaków. W wodach otwartych, wykazywał taką samą jakość jak w gospodarstwach rybnych. Środki był popyt w wielu krajach.

Rozwód czy nie?

Jeden z rybaków z wystarczająco dużą doświadczeń twierdzą, że Fishhungry – oszustwo, podczas gdy inni nie mogą się nacieszyć ich wyników podczas podróży do stawu. Aby zrozumieć, dlaczego opinie są tak podzielone, konieczne jest, aby zrozumieć proces pozyskiwania funduszy reprezentowanych.

Gdy rybak dostaje aktywator kęs, nie może on zwrócić uwagę na szereg naruszeń pozornych. To jest obarczona zakup banalnego naśladowania. Takie środki, z oczywistych powodów, nie może uzasadniać duże nadzieje i przynieść obfite rybak połów.

Aby uniknąć nadużyć, trzeba kupić kęs aktywator w zbadanym sklepach. Oni na pewno mają certyfikaty jakości dla produktów, które są reprezentowane w sprzedaży. Jeśli z tyłu opakowania, można oglądać małe znaki, najprawdopodobniej fałszywe. Ta torba Fishhungry nie lepiej zabrać ze sobą do stawu.

negatywne opinie

W dyskusji na temat „Fishhungry – rozwód czy nie” wyróżniać, zarówno negatywne i pozytywne opinie. Ponadto, należy zauważyć, że ta sama liczba wyświetleń warunkiem, jak z jednej strony, a z drugiej strony.

Wiele negatywnych opinii, że cudowne właściwości tego produktu w rzeczywistości są fikcyjne. Ten pomysłowy wynalazek agencji reklamowych, którzy próbują wkręcać zwykłym rybakiem produkt, o którym marzy.

Niektórzy rybacy nigdy nie słyszał o takich funduszy i traktować je ze sceptycyzmem. Tam przenieść, dyskusje, w którym wszystkie środki narazić przedłożone lek, nazywając to oczywiste oszustwo. Dlatego, aby uzyskać podobny lek lub dać pierwszeństwo zaufanych marek, wybór należy wyłącznie do rybaka.

pozytywne opinie

Aktywator zgryz Fishhungry ma wiele pozytywnych opinii. Rybacy przeżywa wzrost połowu ryb w każdym sezonie. Recenzje, jak podnieść poziom ugryzienia, jak również wartość ryb można znaleźć wszędzie.

Niektóre opinie twierdzą, że za pomocą Fishhungry możliwe, aby uzyskać znaczne ilości ryb, nawet dla początkujących wędkarzy. Środek stosowany jest wszędzie, zarówno w rzeki i wody morskiej. Wędkowanie w rzekach, jeziorach, prywatne hodowle ryb narzędzie to daje dobre rezultaty.

Jednak należy zauważyć, że pozytywne opinie są obfite rozprzestrzeniania firm zajmujących się sprzedażą towarów. Dlatego ich obiektywizm trudno jest ocenić. W każdym razie, jest to dość nowy obiekt. Dlatego, konserwatywny, preferując sprawdzone i długo znane środki, aby włączyć ryb, znajduje się dziś bardzo dużo.

Wnikając w dyskusji o tym, jak Fishhungry – rozwód czy nie, można powiedzieć, że zdaniem rybaków została podzielona. Z jednej strony oznacza to nowa generacja wysokiej jakości, których skutkiem może zwiększyć kęs. Z drugiej strony, wielu wędkarzy nie słyszałem nic o złożonej wabiącego i nie chcesz, aby spróbować czegoś nowego. Decydując się na zakup takiego produktu, należy zrobić to w sprawdzonej sklepu, gdzie można zobaczyć niezbędne certyfikaty jakości dla towarów. Zmniejszy to ryzyko kupowania fałszywe.