446 Shares 4319 views

Munk rybackiej: Kolacja, złapany na zdrowie!

Kasza manna – ulubione traktować nie tylko dzieci i dorosłych. Zużywa znaczną liczbę wędkarzy. Jest przygotowany, jednak nie dla siebie, ale dla niemych, ale żarłoczne mieszkańców rzek i jezior. W upalne lato do przynęty z wabików one dziobać szczególnie intensywne.

Munk dla wędkarzy, ze względu na jego łatwą dostępność i łatwość przygotowania, w tym prawa do połowów, natychmiast dołączył do wiodącej grupy przynętę dla ryb. To jest jasne: nie popularność, nie byłoby być nabywane bez udanego połowu. Właściwie, to nie jest daremny wędkarzy chwaląc.

Tu nie ma porozumienia w receptur. Każdy z nich oferuje swój własny, wyjątkowy, i jako dowód przedstawia fotograficzny dowód doskonałej połowu. Na przykład, wśród wskazówek , jak gotować kaszę dla wędkarzy, i znalazłem to: warzenie woda powinna być w domu z kranu i od miejsca, w którym masz zamiar rzucić wędkę! Trochę prawdy w tej rady jest: naturalna woda – na pewno nie lubią wody, chlorowane …

Najbardziej popularne, sprawdzone wielokrotnie, osławionej w każdym calu i łatwe w użyciu semoliny do wędkowania – to słynne „gaduła”. Pełna łyżka semoliny wlano do słoika i wypełnione wodą, tak że obejmuje zadu o 3-4 cm. Przerwa w przybliżeniu jedną godzinę potrzebę semoliny do pęcznienia w wodzie. Następnie należy miesza się w tym samym naczyniu z tyłu łyżką przez 20-30 minut. Jako masę wyrabiania staną się bardziej lepka. Jakość gotowych „zacieru” jest regularnie sprawdzana przez „łamanie”. Jeśli nić klejącą odcinkach łyżką bez rozdzierania 5-7 CM – przynętę gotowy.

Nawet w takim dziewiczym semoliny dla rybołówstwa jako „mash” – bardzo dyszy catchability. Ale to jest jeszcze możliwe do uzupełnienia i dla niektórych gatunków ryb Smakowe:

– na promieniowego i biały leszcze – kropli anyżku lub rozkruszonych ziaren anyżku;

– na jelca lub karpia – czosnek;

– na karpia lub IDE – cukier waniliowy lub cukier waniliowy.

Bądź ostrożny z smakach! Po pierwsze, należy je dodać kroplę (ciecz) lub zamykający (proszek). Po drugie, przynęta może zawierać jeden środek aromatyzujący. Przesadzić, mieszać różne zapachy, a ryby, zwłaszcza duże i uważać, aby nie zbliżyć, a przynęta do połowu niczego zostaną utracone.

Opakowania najlepiej na świecie dla „mash” – jednorazowej strzykawki przez dziesięć kostek. Wygodnie zmieści się w torbie choć, przynajmniej w kieszeni. Pozostawić na słońcu i wietrze – przynęta nie więdną, wpaść do wody – nie zmoknąć podczas używania rąk nie jest brudna. Wydatki „mash” jest bardzo ekonomiczny, cienka kiełbasa że podczas wytłaczania jest ciasno nawinięty na haku. Nie ma problemu, jest przechowywany w lodówce przez co najmniej miesiąc. można zamrozić i po połowów ponownie, ale wtedy przynęta straci trochę siły.

Przepisy na jak ugotować kaszę do wędkowania, tylko jeden „gaduła” nie jest koniec. Po tym wszystkim, jego głównym składnikiem, niezwykle atrakcyjny dla ryb, – gluten. Można go używać tylko jako przynęta, nie przeszkadza producenta „zacieru”.

Ugniatać z semoliny ciasto nie przykleja się do patelni. Od czasu do czasu mieszając, odstawić na godzinę. Następnie przemyć, wyginanie w strumieniu zimnej wody. Elastyczny skrzep, pozostając w wyniku mycia, jest gluten. Im bardziej dokładnie umyć ciasto, bardziej lepkie gluten otrzymać.

Ta przynęta jest utrzymywana na haku mocno, nawet przy powtarzanych i dalekich rzutów. Ze względu na słabą rozpuszczalność w wodzie może być utrzymana w opuszczonym biegu więcej niż jeden dzień. To dlatego, że z jej rozdarcie nawet mały kawałek twardej, małych ryb szybko tracą zainteresowanie na gluten, ale duża głęboko połyka przynętę i niezawodnie zlokalizować.