276 Shares 8348 views

Legendarne bombki „King-ryba” i jego zastosowanie

Do tej pory, rynek rybacki reprezentował szeroki zakres różnych przynęt do połowu ryb. Zakres jest zróżnicowane i szerokości. Przynęty systemy różnią się zarówno podczas wytwarzania materiału, kształtu i koloru. Prawie każdy wędkarz ma ulubionego amatora, pomagając mu, aby nie pozostać bez połowu.


Bombki „Król-fish” i jego szeroka popularność

W internecie, duża ilość informacji o łyżka przynętę „King-fish”. Co to jest? Co przyniósł jej tak dużą popularność?

Bombki „King-fish” był praktycznie nieznany w rybaków. O jego istnieniu wiedziała tylko niewielką liczbę osób z Krasnojarska, którzy lubią wędkowania. Popularność i światową sławę przyniósł łyżką przynęta przypadek. Zdarzenie to miało miejsce w lipcu 2013 roku, kiedy rosyjski przywódca udał się na wakacje. To miejsce, gdzie mogli uciec od zgiełku miasta, został wybrany niejasne – w regionie Tuwy. W pobliżu znajduje się malowniczy jezioro, gdzie Władimir Putin i postanowił pójść na ryby z pręta przędzenia.

Bombki, które zostało użyte do tego celu, zostało wykonane przez miejscowych rzemieślników. I sprostał oczekiwaniom – to dziobnął ryby o wadze 21 kg! To było najbardziej ekscytujące chwile spędził prezydenta w sprawie połowów, jak wcześniej nie natknąć takich imponujących okazów.

Po wypatroszone ryby, stało się jasne, że nie jest głodny, i rzucił przynętę tylko dlatego, że jest bardzo przyciąga jego wygląd.

Sława Aleksandra Prokofeva, kochanka wędkarstwo

Bombki „Król-fish” własnymi rękami powstał rzemieślnik i rybaka Aleksandrom Prokofevym. Daj mu nie myśleć o własnym wynalazkiem, odkrywa nie tylko Rosja, ale także w innych krajach.

To pasja do wędkarstwa stała się rodzajem działalności dla niego. Na Aleksandra, po tym incydencie, wielu wędkarzy poszukujących kupić przynęty. I to nie pozostaje bez pracy, ponieważ codziennie otrzymuje nowe zlecenia na produkcję.

Jak to się wszystko zaczęło się od Aleksandra Pietrowicz

Wcześniej mało znany miłośnik Prokofiewa rybacka Aleksandra Pietrowicz po osiągnięciu zasłużony odpoczynek postanowił poświęcić więcej czasu na swoje hobby. Po tym wszystkim, wędkarstwo był hobby od dzieciństwa. Ale w sklepach poznał importowane tylko próbki przynęty. Jest zdenerwowany go więcej, i postanowił stworzyć udany błystki opcji. Po przestudiowaniu właściwości i cechy zagranicznych przynęt, udał się do tworzenia własnych. W tym roku był bardzo pomocny znajomość inżynierii.

Po pewnym czasie, świat widział bombki na szczupaka „King-ryby”. Wynalazca mieszkał nad brzegiem rzeki, więc wszystkie testy on przeprowadzony na wodach otwartych. To bardzo ważne, aby stworzyć błystki zwrócić większą uwagę na wszystkie niuanse: umiejscowienie środka ciężkości, kształt projektu.

Po testowanie przez Aleksandra przynęty Pietrowicz rozpoczął testy swoich przyjaciół i znajomych. Bombki wrażeniem wielu ludzi, stała się popytu, a do jego produkcji i dołączył do męża wynalazca.

Początkowo łyżka-ki „Król-fish” został wykonany bezpośrednio w mieszkaniu Aleksandra Pietrowicz. Dopiero później powstał małą maszynę do produkcji błystki. Po, że ich produkcja stała się firmą rodzinną Prokofiew rodzina.

Funkcje obrotówki "King-fish"

Bombki „King-fish” – to skrzyżowanie łyżki i kastmasterom. Istnieje kilka sztuczek do stworzenia tego pana, nawiasem mówiąc, ma przyjemność ujawnić i nie trzymać w tajemnicy.

Tak, aby utworzyć ciąg przynęty używane, którego pierwszym krokiem jest pętla, zwany top. Po czym łańcuch jest zużyty płatek i owiewki. Następnie kasmaster załączeniu. Jest to charakterystyczny otwór, który działa jako nazwisko. A dzięki specjalnemu dzwonów, tworzony jest dodatkowy hałas podczas błystki pod wodą. To brzmi bardzo przyciągane przez ryby. Trójnik łączy przędzarki korpus przy użyciu dobrze znanego pierścienia zwijającego. Są to wszystkie sztuczki, które są wykorzystywane do tworzenia przynętę.

Bombki „Tsar ryba” trwa od trzech minut. Zanim to trwa kilka komponentów czas treningu. Na każdym kawałku, nawiasem mówiąc, pokazując tytuł, który jest dostępny na płatek.

Jak zachowuje się łyżkę podczas księgowania

Podczas podłączania bombki „cara ryby” zachowuje się pod wodą dość głośny. Można to zaobserwować na wahania szczytówki. Używanie go tworzy potężne wibracje, które przyciąga uwagę ryb i jest przedmiotem zainteresowania. Dzięki tej Aleksandra Pietrowicz na jego przynęty udało mi się złapać wystąpienie o masie 45 kilogramów ryb.

Mistrz produkuje różne przynęty wielkości. Prizident Federacja Rosyjska złowionych szczupaków na największy ze wszystkich linii trollingu. Wśród zagranicznych producentów jest to dość trudne do znalezienia trolling tej wielkości.

Wynalazca nie stara się opatentować swój wynalazek. Wszystkich swoich najlepszych okazów opuszczenia terytorium przyjmującego i stawia na widok publiczny w prezentacjach przystawki rybnej.

Nazwa otrzymanych w trakcie sesji klub wędkarzy gdzie fani cichego polowanie w paletek wybrać najbardziej odpowiednie przynęty nazw łyżeczką „Tsar ryb”.

Recenzje łyżką przynęta „Król-fish”

Dzięki rybaków recenzje i profesjonaliści mogą dokonać pewnych wniosków na temat opisywanego przynęty. Zwane błystki są połowu pojemność, ponieważ ich twórcy Siebie wszystkie testy, a jeśli coś nie jest skręcony tak, jak powinien, to przerobienie przynęty. Bombki „Tsar ryba”, przeglądy, które są tylko entuzjastyczny charakter, jest wyjątkowa w swojej konstrukcji.

Jednak niektórzy rybacy mówią jego wysoki koszt. Jeżeli koryazhny stawu, gdy znaczące wyszczerbienia wędkarstwo i pęknięć trafi do kieszeni. Ale wielu fanów lubiłem błystki i są szczęśliwi, aby łowić z nimi. Ilu ludzi, tyle opinii. Można powiedzieć, że praca Spinners wynalazca „King-fish” jest godne szacunku i uznania.