138 Shares 1868 views

Gdzie są zrzuty ekranu w „pary” – aby znaleźć przewodnika

Musimy dowiedzieć się, gdzie są zrzuty ekranu w „pary”. Kwestia ta jest przedmiotem zainteresowania wielu użytkowników. Zwłaszcza jeśli planujemy mieszać zdjęć na innych stronach. W każdym razie, jest to interesujące zobaczyć, że masz w trakcie gry. Spróbujmy dowiedzieć się, który zapisuje zrzuty ekranu „Łaźnia”, i starają się je znaleźć na komputerze.


Program

Pierwsza opcja – aby wyświetlić zapisane zdjęcia bezpośrednio w aplikacji. Co do zasady, punkt ten nie powoduje większych trudności dla użytkowników. Nie wiem, gdzie zdjęcia w „pary”? Potem nadszedł czas, aby spojrzeć na centrum społeczności danej zabawki. To tutaj można zobaczyć ekrany cudzych.

To wystarczy, aby przejść do społeczności, a następnie wybierz, gdzie „ekranu”. To wszystko. Kilka minut czekania – można podziwiać zdjęcia innych ludzi i zakładać własne tam. Można stosować specjalne filtry w celu ułatwienia poszukiwania konkretnych obrazów. Pomagają one skonfigurować opcje wyświetlania obrazu. To, czego potrzebujesz, jeśli szukasz czegoś konkretnego.

na komputerze

Często jednak pytanie, gdzie są zrzuty ekranu w „Para” obejmuje własne obrazy. Je znaleźć o wiele bardziej skomplikowane niż te, które zostały wykonane i wysłane przez innych użytkowników. Dlaczego?

Cały problem polega na tym, że wszystkie zrzuty ekranu będzie „składany” w „zachęta” w bibliotece gier. Można go znaleźć, jeśli pamiętać zabawkę ścieżkę instalacji. Przejdź przez nią, a następnie wybierz folder, zrzuty ekranu. To właśnie tutaj, a wszystkie zdjęcia będą pewna gra, która może być wykonana tylko z konta.

Istnieje jednak inna wersja wydarzeń. To pomaga zrozumieć, gdzie screeny są w „pary”. Mówimy o użyciu tej samej nazwy aplikacji do przeglądania i przeszukiwania.

Wszystko jej zawsze z Tobą

Wróć do programu Steam. Tutaj każdy użytkownik ma możliwość przeglądania wszystkich z nich, aby zrobić zdjęcia. Dodatkowo, masz prawo do przesyłania zdjęć do społeczności gry. Bezpośrednio z programu.

Gdzie są zrzuty ekranu w „pary”? Idź do wniosku o dopuszczenie, a następnie Panel sterowania, kliknij „Widok”. Będziesz miał długą listę z wieloma liniami. Aby zobaczyć swoje zdjęcia, kliknij „ekranu”. Dalej – otworzyć … „Display” w okienku, które się pojawi, wybierz gdzie pożądana gra i wtedy zobaczyć, co zostanie poproszony. Ważne – nie można zobaczyć listę tych zabawek, które nie tworzą zrzuty ekranu. Nie martw się, jak być powinno.