853 Shares 1783 views

Gdzie zapisać zdjęcia na „windose 8”, lub wszystkie zrzuty ekranu systemu operacyjnego

Nie tylko być w stanie wykonać zdjęcia. Trzeba także znaleźć je na komputerze. Dlatego użytkownicy są zainteresowani, gdzie screeny są zapisywane w „windose 8”. Jeśli znasz ten można zapisać się od niepotrzebnych problemów. Należy jednak również zbadać kwestię, w jaki sposób najlepiej oddaje do ekranu zrobić w tym systemie operacyjnym. Po tym wszystkim, to jest już znane, a tak wiele nowych funkcji.

cechy systemu

Ale po pierwsze, o jak zrobić zrzut ekranu „windose 8”. W rzeczywistości, to nie jest tak trudne, jak mogłoby się wydawać. Jeśli są bezpośrednio w systemie operacyjnym, a następnie wszystko, czego potrzebujesz – jest, aby otworzyć okno, które chcesz przechwycić. A potem – kliknij na jakiejś kombinacji klawiszy na klawiaturze.

Co czerpać? Znajdź ikonę „windose” oraz Print Screen. Jeśli jednocześnie przytrzymać je, zrzut ekranu zostanie podjęta. Nic skomplikowanego, prawda? Teraz musimy znaleźć zrzut ekranu „windose 8”. Ale jak to zrobić? Gdzie przechowywane, wykonane przez obrazy użytkowników?

poszukiwanie

Postaramy się odpowiedzieć na to pytanie. W komputerze znajduje się folder o nazwie „Obrazy”. To wszystko, a to pomoże Ci zrozumieć, gdzie zapisać zdjęcia na „windose 8”.

Po zrobieniu zdjęcia, musisz zalogować się do katalogu użytkownika (gdzie „My Documents” jest już zapisany). Spójrzmy teraz na „Pictures”. Można zauważyć, że pojawił się w nowym folderze. Nazywa się „ekranu”. Otwórz ją i patrzeć na wynik. Wszystkie zdjęcia wykonane przy pomocy klawiatury, zostanie tutaj przechowywane. Jeśli chcesz, po zapisaniu, można przenieść pliki obrazów gdziekolwiek jesteś. Ale początkowo będzie musiał ich szukać w „Zrzuty ekranu”.

gdzie zapisać

Ale nie jest to jedyny scenariusz. Chodzi o to, że czasami odpowiedź gdzie zapisać zdjęcia na „windose 8”, jest zdolny do użytkownika. Powinien znać odpowiedź. Wszystko zależy od tego, w jaki sposób „usunięcie” obrazu.

Znajduje się recepcja, stosowanie tylko przycisk Print Screen. W tym przypadku trzeba będzie otworzyć dowolny edytor zdjęć, a następnie wkleić obraz z tylnej części schowka (Ctrl + V). Następnie zapisać obraz w folderze. A co najważniejsze, przechowywać ścieżkę do niego. Tak więc, jeśli utworzyć zrzut ekranu przy użyciu edytor graficzny, system operacyjny, obraz pozostanie na danej ścieżce. To trzeba zdecydować się – gdzie jest to wygodne, a tam sklep.

z programu

Jednak i tutaj nie możemy zakończyć dzisiejszą rozmowę. Po tym wszystkim, jest kilka scenariuszy. Na przykład, możemy utworzyć obraz przy użyciu specjalnego programu na „windose 8”. Gdzie zapisywać zrzuty ekranu? Co do zasady, w odpowiednim folderze z aplikacją.

Na przykład, dla zadania, można korzystać ze wszystkich znanych Fraps. W ustawieniach programu w odpowiedniej sekcji (zrzuty ekranu) można zobaczyć dokładną ścieżkę do zapisania powstałych obrazów. Zazwyczaj jest to coś jak C: // Program Files / Fraps / Pics. To tutaj znajdziecie wszystkie zdjęcia, które kiedykolwiek zrobić. W zasadzie, można tworzyć zrzuty ekranu i każdy inny program. Znaczenie nie ulega zmianie. Wszystkie obrazy są zapisywane w odpowiedniej sekcji w folderze z aplikacją.

parowy

Ale czasami ludzie zadają takie pytania, które są najczęściej zainteresowani gracze. Na przykład, gdy zrzuty ekranowe zostały zapisane w „windose 8”, wykonana w programie „pary”. To nie wystarczy, aby uczynić je. Trzeba także znaleźć dane obrazu. I to nie tylko w tym samym klienta gry, a komputer w ogóle.

Można odpowiedzieć mniej więcej taki sam jak w poprzednim przypadku. W folderze z programem. W tym przypadku, w innym miejscu, którego nazwa – Userdata. Jak znaleźć ten folder? Idź na „Para” ścieżki instalacyjnej programu. Nie będzie userData. W tym, co do zasady, istnieje katalog osób trzecich. Spójrz na nich. Każda poświęcona jest jednej grze. Teraz, poszukaj odpowiedniej opcji i spojrzeć tam w pilocie. Wewnątrz będzie folder o nazwie ekranu. Jednak zostanie on umieszczony wcześniej w „dokumencie” z datą fotografowania. Że wszystkie problemy zostały rozwiązane. Teraz już wiesz, gdzie screeny są zapisywane w „windose 8” made in „zachętę”. Znajdź je, nawiasem mówiąc, można użyć klienta gry. Wystarczy przejść do „Zrzuty ekranu”, który znajduje się w bibliotece, a następnie kliknij „Pokaż na dysku.”

podsumowując

Więc nauczyłem się robić, i znaleźć zrzuty ekranu w „windose 8” systemu operacyjnego. Jak widać, nie jest tak trudne, jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Warto zwrócić uwagę na fakt, że czasami przycisk Print Screen nie działa. W tym przypadku trzeba ponownie zainstalować (lub aktualizacji) sterowniki na komputerze. Następnie spróbuj Screen Capture w dowolny sposób.

Jeśli masz wątpliwości, że można znaleźć folder „images” w systemie operacyjnym, to najlepiej użyć specjalnego oprogramowania do przechwytywania pulpitu. Wszystkie obrazy, jak zostało powiedziane, będą przechowywane w folderze z aplikacją.