802 Shares 1246 views

Trzy proste sposoby, jak klawiatury, aby wpisać „pies”

W tym małym artykule przeanalizujemy to trzy najbardziej proste sposoby, jak klawiatury, aby wpisać „pies”. Również na podstawie prostoty, każda z metod zostaną podane zalecenia dotyczące ich stosowania w praktyce.

Dlaczego nazywają go?

W segmencie rosyjskojęzycznej Internetu za znakiem „@” jest mocno tkwi nazwę „pies” czy „pies”. Wyjaśnia to po prostu: ten symbol wygląda znacznie przypomina zsiadłe tytułowego zwierzęcia. Stąd nazwa. W Izraelu, symbol ten jest nazywany „strudel”, ale Turcja ma inną nazwę – „rozeta”.

Gdy jest to konieczne?

W „pies” znak jest wpisywany na klawiaturze jest głównie w trzech przypadkach:

 • Kiedy skrzynkę elektroniczną ustawić. To niekoniecznie nazwa skrzynki pocztowej oraz obsługę poczty elektronicznej jest dzielona przez symbol „psa”.
 • Podczas wpisywania dokument tekstowy, który znowu, że wszyscy ten sam symbol – „@”.
 • Podczas edycji kodu niestandardowego, na przykład podczas wpisywania pliku poleceń (ma rozszerzenie * .bat «») «pies” służy do podkreślenia komentarze.

Głównym sposobem

Najprostszym sposobem, jak pisać na klawiaturze „dog” – jest zastosowanie układu języku angielskim. Ten symbol jest zawarty w jego rozszerzonego zestawu. W tym przypadku, ustawia algorytm jest:

 • Przełączyć się na języku angielskim wejściowego. Odbywa się to za pomocą specjalnej kombinacji klawiszy lub za pomocą paska języka. W pierwszym przypadku, najczęstszą kombinacją Alt «» + «Shift» lub «Ctrl Shift,» + «». Ale bar język znajduje się na pasku zadań w prawym dolnym rogu ekranu – trzeba przełączyć się doprowadzić wskaźnik manipulatora kliknąć lewy przycisk myszy i wybierz z listy tego samego przycisku języka angielskiego – odpowiada to skrót «En».
 • Następnie możemy przejść do aplikacji, w których należy wprowadzić symbol „@”. To powinno być wstępnie uruchomiony, a następnie szukać „psy” jest zminimalizowane. Przytrzymaj prawy przycisk Alt «» i, nie zwalniając go, naciśnij Tab «» dopóki wskaźnik w oknie nie przenieść nas w odpowiednim zastosowaniu (na przykład w oknie przeglądarki). Następnie skierować kursor myszy na polu wprowadzania i zobowiązać jednego kliknięcia jej lewy przycisk.
 • Po ukazaniu migającym kursorem na wejściu pułapek terenowych klawisz «Shift» (może być zarówno w lewo i prawo) i nie zwalniając go, naciśnij „2” w górnej części klawiatury znaków. Jest to również symbol „@” jest wyświetlany. Po tym powinien pojawić się odpowiednią ikonę w obszarze roboczym otwartej aplikacji.

Metoda ta jest uniwersalna i działa na wszystkich komputerach z systemem „windose”. Jego jedyną wadą – jest potrzeba, aby przełączyć się na język angielski. Jeśli nie, zostanie wprowadzony cytaty, które są przypisane do tego przycisku w rosyjskiej klawiaturze. Dlatego konieczne jest, aby wprowadzić tylko symbol „pies” w języku angielskim.

Używamy schowka

Innym sposobem rozwiązania tego problemu jest na klawiaturze, aby wpisać „pies” – jest wykorzystanie w schowku. Ponownie, należy zauważyć, że ta metoda działa na wszystkich komputerach z „windose” systemu operacyjnego. Jej główną wadą – jest potrzeba oryginalnego symbolu. Tylko po to żeby go na komputerze osobistym podłączonym do globalnej sieci. Ale na osobnym komputerze, będzie to bardzo trudne do zrobienia. Kolejność aby rozwiązać ten problem w tym przypadku jest następująca:

 • „@” Symbol źródła. Najprościej zrobić to w przeglądarce. Uruchomić dowolną zainstalowaną przeglądarkę internetową i w polu wyszukiwania wpisać „znak psa” i nacisnąć «Enter». Lista odpowiedzi znaleźć ten symbol i wybierz ją lewym przyciskiem manipulatora.
 • W następnym kroku podświetlony znak należy umieścić w schowku. To wystarczy wcisnąć kombinację klawiszy Ctrl «» i «C». Możliwe jest również w tym celu skorzystać z menu kontekstowego na prawym ramieniu. Z listy wybierz element do skopiowania.
 • Potem idziemy do aplikacji, do której chcesz wstawić symbol „@”. Jeśli w przeglądarce, a następnie przejść do jego odpowiedniej zakładce. Jeśli jest to kolejna aplikacja, które są wrzucane do niego za pomocą paska zadań (to wcześniej musi być uruchomiony, a następnie szukać „psy” jest zminimalizowane).
 • Następnie należy kliknąć lewy przycisk manipulatora w polu wejściowym. Po pojawieniu się kursora wejściowego, naciśnij Ctrl «» i «C». Można również skorzystać z menu kontekstowego, ale teraz trzeba użyć elementu „Wklej”.

W porównaniu do poprzedniej metody, w tym przypadku konieczne jest, aby zrobić więcej. Kolejnym kluczowym Wadą tej metody jest konieczność oryginalnego symbolu, który nie jest na każdym komputerze można otrzymać.

Z kodu aplikacji

Innym sposobem, w jaki sposób umieścić „psa” na klawiaturze, oparta na wykorzystaniu kodów ASCII. W tym przypadku, procedura określona w następujący sposób:

 • Wykonywanie aktywnych aplikacji pole wejściowe za pomocą jednego kliknięcia lewym przyciskiem manipulatora.
 • Po pojawieniu się migający kursor prawym kolanie kluczowego „Alt” i przytrzymać go na sekwencje klawiszy numerycznych ty kombinacja „064”.
 • Następnie zwolnij «Alt» – wtedy powinien pojawić się on „@”.

Ta metoda działa z każdym układ klawiatury. Jej główną wadą – jest to konieczność, aby pamiętać specjalny kod, który nie zawsze jest to możliwe.

wyniki

Teraz przyjrzyjmy się, jak klawiatury, aby wpisać „pies” jest najłatwiej. Najprostszym sposobem z tych trzech – pierwszy. Używa układ klawiatury English (to jest na każdym komputerze) i odbywa się przy minimalnym działaniu. W drugim przypadku, trzeba mieć oryginalną płytę, a trzeci – do zapamiętania specjalny numer kodu (nie jest to bardzo wygodne). Dlatego też, w praktyce jest to najbardziej efektywne wykorzystanie pierwszego sposobu.