418 Shares 4244 views

Unikalne i potężne magiczne właściwości obsydianu kamienia

Magiczne właściwości obsydian kamienia przez długi czas uważany za legendarne. Fakt, że starożytnych Sumerów – jeden z pierwszych cywilizacji, które pojawiły się na naszej planecie – jest to, że zawiera ona moc trzech elementów. Sun przyznane artykuły obsydianu męskiej energii, ponieważ jest uważany za patrona magów i czarodziejów kreatorów; To dało wielkie zdolności przywódcze. Saturn może mieć wpływ na przyszłość i przeszłość. Ponadto zwiększa ambicja i pozytywny wpływ na wytrzymałość. Wreszcie, Uran miał taką energię, która jaśniała jak błyskawica, natychmiastowe i dokładne. On dał zdolność do wiedzy i mądrości. Jest to niemożliwe, aby powiedzieć na pewno, czy rzeczywiście magiczne właściwości obsydian kamienia połączyć te trzy potężne planety. Jednakże fakt, że jest ona wykorzystywana do rozwijania intuicji i nauczyć się przewidywać wydarzenia, potwierdza powyższy efekt.

Sumeryjskie właściwości magicznych właściwościach kamienia obsydianu nie są ograniczone. Sumerowie wykonane zostały z niego lustro, ale nie do codziennego użytku. Jeśli próbujesz zajrzeć do niego, zdasz sobie sprawę, że bardzo niezwykłe lustro przed sobą. W rzeczywistości, Sumerowie tej drodze i był on używany: w tych magicznych rzeczy można zobaczyć przyszłość, ujawniają tajemnice z przeszłości lub, na przykład, aby dowiedzieć się, co było wcześniej znane. Niektóre kraje obsydian lustra stosowane do tej pory, ale są one wytwarzane w postaci kulek wokół jak kiedyś zobaczyć w medium lub wróżbitów. Trzeba też pamiętać, że przez długi okres obsydianowych sferach przyszłości są o wiele lepsze do popularności swoich kryształowych „siostry”.

Astrologowie wierzą główne zupełnie różne właściwości magiczne obsydianu kamienia. Sugerują oni, że jest patronem Plutona. Pomimo faktu, że naukowcy nie uważają, że planeta, efekty astrologiczne nie poszedł nigdzie. Co więcej, to Pluton posiada najbardziej silny i potężny wpływ na ekspansję świadomości. W konsekwencji, obsydian jest kamień, który jest stałym towarzyszem i psychiczne jasnowidzów.

Należy zauważyć, że wiele osób, zarówno w starożytnych i współczesnych czasach w był używany jako kamień obsydian amulet. Jego cena nie jest wysoka: można wydać 20-25 dolarów, co kupić dla potężnego talizmanu. Istnieje amulety i tańsze, ale będą mniejsze, odpowiednio, ich wpływ nie będzie aż tak duża. Uważa się, że chroni przed złym okiem i zepsucia, przestrzega przed złymi rzeczami, które właściciel talizman będzie później żałować.

Jeśli chodzi o kolor, to w większości przypadków można zobaczyć czarny Obsidian. Jednakże istnieją czerwony, szary, brązowy i inne kolory. Ze względu na wiele kolorów można wymieszać z sztucznego marmuru. W każdym razie, czerwony, brązowy lub czarny – obsydianu – kamień, którego właściwości można nazwać wyjątkowy, bo jedyny w swoim rodzaju tak fascynujące, że nie można oderwać wzroku.