232 Shares 8431 views

Ex-członek „Dom-2” Olga Własowa Sekret biografia i życie osobiste

Olga Własowa – młoda dziewczyna z rzeźbiona postać i charakter bitchy. Zasłynęła dzięki udziałowi w reality show „Dom-2”. Chcesz wiedzieć, gdzie się urodziła, studiował i pracował? Jak się jej życie po opuszczeniu projekt? Teraz powiemy wszystko.

Olga Własowa: biografia (krótka)

Nasza bohaterka urodziła się 18 lipca 1989 w Perm. Jej rodzice – zwykli ludzie, którzy nie mają związek z telewizji. Jak dla Olgi, że od najmłodszych lat marzył o sławie.

Własow absolwentem Uniwersytetu Pedagogicznego humanitarnej w swoim rodzinnym mieście Perm. Po ukończeniu brunetka zebrała swoje rzeczy i wyjechał do Moskwy. Przez pewien czas pracowała jako modelka i administrator w hotelu.

Olga Własowa, "Dom-2"

13 listopada 2014 za projekt doszedł do 4 osób (w tym jedna kobieta). W rezultacie, show były tylko dwie kobiety – Olga i Daria. Który wyraził również swoją sympatię Własow? W tym czasie lubi Nikita Kuznetsov. Ale facet nie odpowiedziała Olga odwzajemnić. A następnie na szczupłej brunetki zauważył Vadim Ryzhov. Był w stanie osiągnąć piękne położenie. Wkrótce chłopcy zadeklarowało kilka i osiedlili się w oddzielnym pomieszczeniu.

plotka

Nasza bohaterka – cute girl i zrelaksowany. Już w pierwszym tygodniu spędziłem projektu okazało się wyraźnie przejawia się. Nie jest zaskakujące, że wokół jej osoby, wielu nieprzyjemnych plotek. Sieć posiada informacje na temat „ciemnej” przeszłości, Olga. Pozornie ona jest złodziejem i byłym narkomanem. Byli tacy, którzy oskarżali własnego handlu ciała. Vlasov takie plotki tylko bawić.

Miłość na wyspach

Olga Własowa był wśród 8 uczestników, którzy przeszli do nowego zestawu „Dom-2”. Chłopcy wsiedli do samolotu, który zabrał ich na Seszelach. Były 4 pary: Ella Sukhanov i Tregubenko Igor Vick Romanet i Cherkasov Andrei Egor i Holyavin Afrikantov Marina i Ola z Vadimom Ryzhovym.

Na początku uczestnicy musieli żyć w namiotach. Jeśli tylko „dziki” siedlisko innych par zgromadziła, że Olga i Vadim są natomiast wypadł. Facet i dziewczyna regularnie pojechaliśmy siebie z namiotu. Ich skandale przemian szybkiego pojednania. Reszta chłopaków nie wiedział, jak zareagować na tę parę.

Na początku grudnia 2014 r Vadim Ryzhov dotkliwie pobić swoją dziewczynę. W czasie tej strasznej rzeczy człowiek wygnany nie tylko z wyspy, ale także z projektem. Przez pewien czas, Olga Własowa była na Seszelach bez pary. Ona często miał potyczek z Ella i Vika. Jej jedynym przyjacielem na wyspie była Marina Afrikantova.

Wkrótce uczestnicy mieli wrócić na polanę. Nasza bohaterka stara się budować relacje z kimś wolnych mężczyzn. Ale to nie wyszło. 23 grudnia 2014 wyszła z projektem, powołując się na powody rodzinne.

Życie poza obrysem

Olga Własowa jest aktywnym użytkownikiem sieci społecznych. Ona ciągle stawia nowe zdjęcia, dzielić się swoimi sukcesami i komunikacji z abonentami.

Patrząc na jej zdjęcia, można powiedzieć, że spędza dużo czasu w klubach i na świeckich stron. Brunetka ubierać stylowy i kosztowne. Jednak źródła dochodów ona nie ujawniać. Jego położenie jest to, że każdy myśli, że najlepiej ich zepsucia.