602 Shares 6897 views

Były członek „Dom-2” Diana Ignatyuk: biografia i życie osobiste

Diana Ignatyuk – blondynka z rzeźbiona postać, długimi włosami i niebieskimi oczami. Wokół jej osoby spacery wiele plotek. Zazdrosny twierdzą, że wielokrotnie odwoływał się do chirurgów plastycznych. Czy to prawda? Jeśli tak, co wyglądało jak Diana Ignatyuk do plastiku? Niech nas razem wokół w oczy.

biografia

Nasza bohaterka urodziła się 22 czerwca 1992 w białoruskim mieście Brest. Diana wzrosła uległego i dziwną dziewczynę. Rodzice są zawsze psuje ją, kupując piękne ubrania i ciekawe zabawki.

Po ukończeniu szkoły średniej Diana udał się do Moskwy. Ona łatwo przyjęty do Instytutu Radia i Telewizji. W wolnym czasie blondynka dorabiał jako kelnerka w restauracji, i zdjęcia modelu. Nasza bohaterka zdołała „light up” oraz w telewizji. Występowała epizodyczną rolę w serialu „UniVer” (TNT).

wygląd

Diana Ignatyuk – Dziewczynka z lalką twarzy. Ma zgrabny nos, wyraziste oczy i śnieżnobiały uśmiech. Wielu fanów „Dom-2” ma wątpliwości, że jest to naturalne piękno. I nic dziwnego.

W wywiadzie dla jednej z publikacji ona przyznała, że odwołanie się do chirurgów plastycznych. Jaki rodzaj operacji cierpiała? Po pierwsze, Diana zmienił kształt nosa. Korekcja jest udany. Ignatyuk był zadowolony z wyniku. Druga procedura nie tyle z tworzywa sztucznego jako kosmetyk. Diana zwiększyła swoje usta z botoksu. W tym białoruskiej urody nie został zatrzymany. Zawsze z kompleksów z powodu małego rozmiaru piersi. Po zgromadzeniu wymaganej ilości pieniędzy, udała się do chirurga plastycznego. Operacja trwa kilka godzin. W rezultacie stał się właścicielem blond piersi trzeciej wielkości.

Umieszczony nad zdjęciem, który przedstawia Dianę Ignatyuk przed i po plastiku. Co możemy powiedzieć? Nasza bohaterka była słodka i atrakcyjna dziewczyna i bez operacji. Jej naturalne piękno, wielu byłoby zazdrościć. Ale postanowiła poddać się modzie, zwiększając usta i piersi. Ona również wzrosła włosy, paznokcie i rzęsy.

"Dom-2": Diana i jej związek Ignatyuk

Na słynnym serialu ładna blondynka pojawiła się 16 lipca 2013 roku. Dziewczynka z Brześcia natychmiast zauważył chłopaków luźne. Arthur Ripenko i Sergey Sichkar starał się przyciągnąć uwagę Diana. Ale ich wysiłki były daremne. Nasza bohaterka przyciąga Nikita Kuznetsov, który powrócił do projektu jako „rewolucyjno-starca.”

W pierwszym dniu wyznała mu sympatii. Blondynka nie przeszkadzało, że facet jest w związku z drugiej strony – Sasha Skorodumova. Nikita sam wielokrotnie mówił, Diana, że nie trzeba „trójkąty miłosne”. Ale Ignatyuk był pewny siebie i swoich możliwości. I pewnego dnia ona osiągnęła to, co chciała. Nikita i Sasha w lewo. Kuzniecow zaczął się z nią spotkać. Para zostały rozliczone w VIP-room. Na początku ich związek był zdominowany przez miłość i zrozumienie. Ale wkrótce Diana i Nikita zaczął wykazywać wzajemnie roszczeń. Chłopcy zaklął głośno, po czym szybko pogodzić.

We wrześniu 2013 roku, oznajmiła jej rezygnacji z projektu. Na Kalwarii Diana Ignatyuk Poinformował, że Nikita rozczarowany i chce być z nim w tym samym obwodzie. Wiodący nie powstrzymało go od tego kroku.

Drugie przyjście Diana Ignatyuk

W grudniu 2013, fani „Dom-2” po raz kolejny zobaczył białoruską piękno na ekranach telewizyjnych. Diana wróciła do projektu zbudować piękny i silny związek z mężczyzną. Kilka dni później blondynka ogłosił swoją sympatię dla Aleksandru Zadoynovu. Ale człowiek nie był wolny. Spotkał się z Elina Camiri. Fakt ten nie zawstydzić Dianę. Dała Alexander grzeczności. Oto tylko kilka zniszczyć „Little D” nie powiodła się.

Przez kilka miesięcy, blondynka przebywał na singlu Status projektu. Dopiero w lutym 2014 roku jej osobistego życia do normalności. Wtedy dla projektu pochodzi od Odessa temperamentu Valery Blumenkrantz.

Po pierwsze, facet zbudował relacje z rudowłosej piękności Taney Kirilyuk. Tydzień później, para zerwała. Valera i zwrócił uwagę na Dianę. Chłopcy i dziewczęta mają wystarczającej ilości 2-3 dni, aby stać rodzinę do siebie. Osiedlili się w oddzielnym pomieszczeniu. Blumenkrantz dał swoje ukochane kwiaty, obsypany komplementami i umieszczone na jej datowania. A „Mała D” plagą jego napady złości i zachcianek. Para rozstaliśmy się, a następnie zbiegały się przy różnych okazjach.

W lipcu 2014 roku Diane i Valery opuścili projekt na własną rękę. Jednak ich życie razem „obwód” był krótkotrwały. Chłopcy wybuchł skandal.

„Po raz kolejny, cześć!”

W styczniu 2015 roku, Diana Ignatyuk ponownie przekroczyła próg „Dom-2”. Powiedziała, że jej serce jest wolne. Ale niewielu wierzyło dziewczynę. Po tym wszystkim, projekt był były chłopak Diany – Valery Blyumenkratts.

Odnowić relacje faceci pomógł „Dom-2”. Valerie i Diana wysłał nową witrynę projektu telewizor znajdujący się na Seszelach. Prezenterzy i inni uczestnicy byli przekonani, że ciepłe morze, biały piasek i łagodne słońce przyczyni się do wzmocnienia relacji pary. Ale w końcu wszystko okazało się dokładnie odwrotnie. Jeden dzień był straszny walka na wyspie. Valery ukochany uderzony w twarz z pięści. Jako karę za ten akt złej Blumenkrantz wydalony z projektu. "Dom-2" Diana Ignatyuk lewo w lutym 2015 r. Wraz ze swoim przyjacielem Tanya lewo i Ohulkova.

Konkludując

Teraz już wiesz, gdzie się urodził, studiował, a niektóre zmiany zostały wprowadzone jego wygląd Ignatyuk Diana. Rozmawialiśmy także o tym, jak jej życie ewoluowały od projektu. Życzymy tę uroczą do finansowego dobrobytu i szczęścia na froncie miłości!