899 Shares 1617 views

Słynny prezenter „co? Gdzie? Kiedy?”. Woroszyłow Vladimir Yakovlevich: biografia, rodzina i kariera

Bohater naszego artykułu jest gospodarzem „Co? Gdzie? Kiedy? „Woroszyłow Vladimir. Ten człowiek żył długi i urozmaicony wydarzenia życiowe. Dzisiaj mówimy o tym, gdzie się urodził i studiował jak dostał w telewizji, a kto był w związku.


Biografia: Rodzina

Woroszyłow Vladimir Yakovlevich urodzony 10 marca 1930 w mieście Simferopol, położonej na Półwyspie Krymskim. Kalmanovich – imię, które nasz bohater otrzymał przy narodzinach. Woroszyłow i po roku został pierwszym małżeństwie. Chcąc ukryć żydowskie korzenie, wziął nazwisko żony.

W jaki rodzina została wniesiona Vladimir? Jego ojciec, Jakow Dawidowicz była pracownikiem ministerialnym. Jego matka, Vera B., zajmował się szyciem ubrań w domu.

Szkolne i studenckie lata

W 1943 roku rodzina przeniosła się do Moskwy. Rodzice wysłał syna do szkoły dla uzdolnionych dzieci. Jest on nie tylko studiował nauki ścisłe i humanistyczne, ale również odwiedził różne kręgi.

Po ukończeniu szkoły średniej, Vladimir od pierwszej chwili wszedł do Academy of Arts. Był uważany za jednego z najlepszych studentów na kursie. Ojciec i matka nie miał wątpliwości, że jego syn stanie się sławnym artystą. Ale facet miał swoje własne plany na przyszłość. Vladimir uczestniczących w Moskwie Art Theatre School. Jego wybór padł na wydziale produkcyjnym. Ukończył również Advanced Reżyserii kursów.

wiek dojrzały

W 1955 roku dystrybucja Vladimir Woroszyłow udał się do Niemiec. Tam pracował przez kilka miesięcy przez artystę w teatrze, stworzonej przez grupę żołnierzy radzieckich.

W okresie od 1955 do 1965 roku, nasz bohater zbudował karierę. Był dyrektorem artystycznym kilku moskiewskich teatrów, wśród których Moskiewski Teatr Artystyczny, Teatr. Stanisławski i Teatr Mały.

Praca w telewizji

Po raz pierwszy w telewizji, nasz bohater pojawił się w 1966 roku. Początkowo pracował za kulisami. Jego obowiązki obejmowały strzelanie filmów dokumentalnych i dramatów postoju. Z tych celów udało mu w 100%.

W 1968 roku jeden z największych projektów Woroszyłow był prezentowanych w Telewizji Centralnej nadawanie – „Aukcja”. Pracował również w programie „No dalej, chłopaki!”.

Program „Co? Gdzie? Kiedy „: Woroszyłow jako ołów

Znani w całym kraju inteligentnego transferu pierwszy wyemitowany we wrześniu 1975 r. W ciągu zaledwie kilku dziesięcioleci formatu transmisji zmieniła się znacząco. W latach 1970, studenci różnych wydziałów Uniwersytetu Moskiewskiego wzięli udział w grze „Co? Gdzie? Kiedy?”. Woroszyłow sam wymyślił dla nich pytania.

W 1991 roku, przeniesienie ewoluowała w kasynie intelektualnej. Od teraz, zawodnicy i publiczność, wysyłać pytania, można zarabiać własne zdanie.

Kiedy gospodarz „Co? Gdzie? Kiedy „Woroszyłow zmarł, jego firma kontynuowała pasierb Boris Kryuk. Najlepszym kandydatem i jest niemożliwe do wyobrażenia. Przez wiele lat, a jego głos jest słyszany widzów podczas oglądania programu.

życie osobiste

Wykształcony, pewny siebie człowiek z naturalnym wdziękiem – Vladimir Woroszyłow ( „Co Gdzie Kiedy ???”). Nasz bohater biografii wskazuje, że nigdy nie miałem problemu z brakiem kobiecej uwagi.

Znani TV 4 razy sformalizować związek. Jego pierwszą żoną była piękną kobietą. Jej nazwisko i zawód nie zostały ujawnione. Ale zajęło jej imię Vladimir Ya. Para mieszkała razem od kilku lat. Potem następuje rozwód.

Druga żona prawny stał się prezenter TV Tatiana Kukarkin. A ta kobieta nie tworzą szczęśliwe życie rodzinne. Rozwiedli się.

Woroszyłow Vladimir Yakovlevich krótko nosił stan kawalerski. Poznał uroczą dziewczynę rodzinie Muzycznego. Wkrótce nasz bohater oferowane dłoń i serce. Powiedziała, że tak. Para grany przez sowieckich standardów, skromny ślub. Z jego wybranej Vladimir mieszkała przez kilka lat. Z biegiem czasu, ich związek zaczął się pogarszać. W końcu skończyło się rozwodem.

Czwarta żona Woroszyłow za – Natalia Stetsenko. Ta kobieta była współautorem programu „Co? Gdzie? Kiedy? „A także pełnił funkcję CEO firmy” Play TV”. W 1984 roku pobrali się w jednym z urzędów stanu cywilnego w stolicy. Legenda przyjęta do rodziny Natasha syna z pierwszego małżeństwa – Boris Hook. Stosunki między małżonkami były skomplikowane i dalekie od doskonałości. Vladimir Y. wielokrotnie odszedł od żony, a potem wrócił.

Wkrótce okazało się o romansie i Woroszyłow Natalia Klimova. W rzeczywistości, żył z nią, będąc w stanie Stetsenko. Prawo żona nie nalegają na sformalizowanie relacji. To wszystko ustawione. W 1997 roku Natasha Klimova dał Władimir uroczą córkę. W 67 lat, stał się pierwszym ojcem. Legenda doted na jego córkę, która została nazwana na cześć matki – Nataszy.

Vladimir Woroszyłow pogrzeb

Fani „Co? Gdzie? Kiedy „przygotowuje się do obchodów rocznicy ulubionego programu. Ale ich radość był nękany tragiczne wydarzenie. 10 marca 2001 roku z powodu życia poszedł wiodącą pokaz intelektualnego, „co? Gdzie? Kiedy?”. Woroszyłow zmarł z powodu zmasowanego ataku serca. Martwe ciało Władimira Jakovljević znaleźć na swojej daczy w Peredelkino.

Pożegnanie słynnego prezentera telewizyjnego, która odbyła się w domku myśliwskim w ogrodzie Neskuchnii. To właśnie tam, że usuwa wszystkie problemy „Co? Gdzie? Kiedy”. Woroszyłow został pochowany na cmentarzu Vagankovsky.

Po 2 latach od śmierci naszego bohatera na jego grób, pomnik z czarnego marmuru. Wykonana jest w formie sześcianu. Jaka jest idea rzeźbiarza Nikita Shangin? Ta kostka symbolizuje czarną skrzynkę, która pojawia się regularnie w kasynie intelektualnej.

Konkludując

Dziś wspominamy jedną inteligentną, jasną i utalentowaną osobą – prowadzący program „Co? Gdzie? Kiedy?”. Woroszyłow VY zbudowany błyskotliwą karierę w telewizji, które okazały się jak prawdziwy profesjonalista. On jest pamiętany i kochany przez wielu ludzi w naszym rozległym kraju. Niech spoczywa w pokoju …