837 Shares 9515 views

Kurt Hummel: The Story of charakterem

Dziś pokażemy, kto jest Kurt Hummel. Zdjęcia dołączone go do tego materiału. Chodzi o fikcyjnej postaci z amerykańskiego serialu telewizyjnego „Chorus”. Jego rola była grana przez Kris Kolfer.

Przegląd

Postać Kurt Hummel pomyślany jako kontratenor, kto interesuje się modą. Nad nim jest ciągle prześladowana w szkole. Udało mu się zostać członkiem klubu chór o nazwie „Nowe Horyzonty” w Limie, który jest w stanie Ohio. Kurt próbuje zrozumieć siebie. On stoi w obliczu problemów psychologicznych i społecznych. Później, Kurt Hummel został uczniem Dalton Academy i członkiem chóru „Słowiki”. Ten zespół jest konkurentem, „Nowe Horyzonty”.

Nowy chór Kurt Hummel i Blaine Anderson pierwsze spotkanie. Spotkanie zostało dobrze przyjęte przez krytyków. Pozytywną odpowiedź została opublikowana na łamach gazety New York Post. Później wraca do szkoły McKinley. Często przybiera żeńskiej części w chórze. Jest to możliwe ze względu na wysoki głos. Kris Kolfer, roli artysty, opisuje charakter jako niezwykle pewny siebie, natomiast wspomnieć, że był to typowy nastolatek z lękami i problemami. Gra została pochwały aktor zauważyć przez krytyków i zdobył kilka nagród. Wśród nich nominację do „Złotego Globu” i „Emmy”. Kris Kolfer w 2011 roku był na liście najbardziej wpływowych ludzi na świecie pod wersją edycji Time.

odlew

Role artystę do tego filmu miał żadnego doświadczenia aktorskiego. Początkowo był traktowany jako kandydat do jego roli jako Artie Abramsa. Na przesłuchaniu aktor wykonał utwór z musicalu „Chicago” zwanego Mr. Celofan. Rayan Morfi – twórca serii – został więc pod wrażeniem wspaniałego młodego człowieka wokalem, który pojawił się Kurt Hummel bezpośrednio do niego. Jednak to było konieczne, aby utrzymać liczbę uczestników w klubie chóru. W wyniku skryptu usunięte bohatera jak Rajesh. Nazwa postaci zaczerpnięte z Kurt von Trapp, znany ze swojej pracy "The Sound of Music". Nazwisko Hammel – na porcelanowych figurek zwanych Hummel. Colfer Murphy powiedział, że to nie przypadek tzw bohaterem. Widział podobieństwa między rumianych policzkach i odrobiną figurek postaci. W odcinku zatytułowanym The Substitute nauczyciel i dyrektor chóru Will Schuester zachoruje na grypę, przynosząc halucynacje. Wyobraża sobie, studentów, jak były w dzieciństwie. Wśród nich i Kurta Hummel.

storylines

Bohater dołącza do drużyny piłkarskiej, aby zaimponować ojcu. On nie ma żadnego doświadczenia, ale pomaga wygrać pierwszy mecz, rzucając decydującego gola. Bohater opuszcza zespół, gdy trener sprawia wybierać między piłką nożną i chóru. On rywalizuje z Rachel Berry – główny solista – na właściwym wykonywaniu kobiecej partii solowej w musicalu „Wicked”. Sebastyan Smayt i Kurt Hummel są dość napięte stosunki. Jest to nowa partia „Sołowjow” konkurenci bohaterem.

Później, bohater jego partnera do wykonywania ballad miłosnych dostał Finn Hudson – piłkarz i lider chóru. Mercedes i Kurt, niezadowolony z ról w przedstawieniach wtórnych, został solistą w zespole wsparcia szkoły. Partnerem bohater opuszcza zespół. Kurt jest nadal bierze udział w specjalnym konkursie krajowym. Bart atak serca. Ma kilka dni nie wychodzi ze śpiączki. Kurt jest bardzo ciężko przeżywa teoretyczną możliwością utraty ojca. Członkowie chóru przejść do wykonywania pieśni religijnych, aby uspokoić bohatera. Jest to jednak błędne i czuje się wyobcowana z jego przyjaciół. Kiedy Bart wraca do przytomności, Kurt daje o sobie wszelkie wysiłki w celu rehabilitacji ojca. Później, bohater zaczyna szpiegować chóru Dalton Academy, jak będą rywalizować w konkursie kwalifikacyjnym z niego „nowe horyzonty”. Kurt Dalton dołączył do zespołu „Słowik”. Dodatkowo istnieje konkurencja kwalifikacyjna. To „Słowiki” i „Nowe Horyzonty” podzielił pierwsze miejsce. W rezultacie obie drużyny dostał prawo do wzięcia udziału w konkursie regionalnym.

kontakty

Hero jest blisko z ojcem, którego nazwisko jest Burt. Ich związek staje się silniejszy. Bohater był zakochany dwukrotnie. Kurt Hummel nie udało się dostać główną rolę w produkcji „West Side Story”. Boi się, że nie może połączyć dobrą wznowienia Academy w Nowym Jorku. Jednak dzięki Blaine, wysyła oświadczenie wstępne.