532 Shares 5688 views

Witalij Gibert: Superman, a nie tylko

Mystic i ezoteryczny Witalij Gibert stał się znany opinii publicznej zaledwie kilka lat temu, kiedy pojawił się na niebieskim ekranie w 11 sezonu „The Battle of medium”. Dzięki temu projektowi cute rudowłosy mężczyzna był gwiazdą, powodując w sercach wielu młodych telezritelnits bić nieco szybciej niż zwykle, gdy siedzieli przed telewizorem i kanału TNT. Ten facet był prawdziwym odkryciem programy o ludziach z nadprzyrodzonymi zdolnościami. Przez cały sezon, opinia ekspertów była niezachwiana: Witalij Gibert – najpotężniejszym medium wszystkim, którzy wzięli udział w tym projekcie.

Dzieciństwo i młodość

Trądzik urodził się w najzwyklejszym rodziny w Elista (stolica Kałmucji za) w marcu 1988 r. Przed nim, nikt z rodziny zdolności psychiczne posiadał, był urodzonym „dziwne”.

Jeszcze w szpitalu, lekarze i pielęgniarki byli zaskoczeni, co piękne dziecko, a nie jak inne tots. Często matki i pielęgniarek przyszedł go podziwiać.

Witalij Gibert uprawiane w konwencjonalnej, ale bardzo troskliwej i kochającej rodziny w typowym domu. Poza rodzicami miał dwie córki, z których jedna jest starsza Vitalik, drugi – Under.

Od dzieciństwa czuł przejaw dar, znał dość ostro odczuwa wszystko, co go otacza, reaguje na niesprawiedliwości, agresji i okrucieństwa świata. Dlatego ze wszystkich sił starał się zrobić wszystko, co w jego mocy, aby uczynić ten świat lepszym niż to było wcześniej. Trądzik studiował w szkole średniej, ale klasa była z błędu prawnego.

Mamo! Mamo! Mamo!

Pomimo faktu, że trądzik jest bardzo młody, jego życie było tragedią: stracił najdroższego osobę do niego – jego matkę. Przyszłość psychiczny Witalij Gibert Byłem jeszcze młody, kiedy zmarł na raka matki. Lekarze stwierdzili miała prosty stan zapalny i kazał jej być traktowane przez ocieplenie. Procedury te doprowadziły do smutnych konsekwencji, ponieważ ze względu na leczenie rak zaczął się bardzo szybko rozwijać. Aby najmłodsza siostra nie widziała matkę w fatalnym stanie, że wszystko skrócenie jej życie, Witalij zabrał dziecko do krewnych.

Podczas pogrzebu, młody psychiczny (będąc jeszcze jako nastolatek) bardzo chciał dostać moją matkę z powrotem do życia, był po prostu obsesję winni mu żal. Później facet powiedział mi, że był w tym czasie w jakiś niezrozumiały sposób był w stanie zobaczyć ducha matki. Właśnie w tym momencie zdał sobie sprawę, że jest on w stanie zobaczyć, co inni nie wiedzą. Ale w tym samym czasie z tym facetem Rozumiem, że nie powinniśmy przebywać na ich umiejętności, ponieważ nie każdy może zrozumieć i zaakceptować to, co to jest.

Z biegiem czasu, młody człowiek zaczął studiować ezoterycznych. Jego tata był pewien dziwny fascynacja jej syna – to tylko tymczasowe fanaberia, ale Witalij nie zatrzymał ćwiczeń.

Naprzód do „medium bojowe”!

Często w tym telewizorem w czasie, gdy transmisja transmisja „The Battle of medium” Witalij Gibert złapał się na myśli, że on naprawdę chce spróbować swoich sił na to, aby przetestować ich zdolności. Ale w tym samym czasie, pomyślał, powinienem to zrobić, czy nie. A teraz, kiedy na kanale TNT było ogłoszenie castingu do następnego sezonu, młody jasnowidz i uzdrowiciel dostał trzy postacie – trzy ręce. Do niego przyszła świadomość, że jest to symbol głównej nagrody show jest nadawany.

Jak się później okazało, decyzja, która miała Witalij Gibert (opinie o nim z wyrazem wdzięczności i podziwu można znaleźć na stronach publikacje), okazały się być prawidłowe. Jest to młody człowiek o łagodnym i przenikliwych oczach pojawił się wyraźny zwycięzca, otrzymując 90 procent głosów.

Widząc syna tylko na ekranie, Papież Vitali był wstrząśnięty. Wcześniej się nie podoba ten show, teraz nie uronić ani jednego problemu, często przeglądając je jeszcze. Upewniając się, że jestem zdolny do jego syna, ojca, znów rozmawia z nim przez telefon, powiedział, że jest z nich dumny. Dla Witalija było najwyższe uznanie swoich umiejętności, możliwości i umiejętności.

Dostępne gdy młody mag serce?

Na to pytanie próbuje bezskutecznie uzyskać odpowiedź fanów Vitaly Gibert od momentu, kiedy po raz pierwszy zobaczyłem go konkurować z innymi wróżki. Po pierwszym wydaniu w dniu transferu i nocy dziewczęta (a nawet starsze kobiety) wypełnione deklaracje online w ich bardzo ciepłych uczuć do niego.

Tak, Witalij Gibert. Zdjęcia odzwierciedlają cute rudowłosego chłopca z sprytnych i inteligentnych oczach. Teraz on jest idolem tysięcy płci pięknej, która mocno wierzy, że wszystko, co wychodzi z jego ust. Jest mało prawdopodobne, że on wierzy w takim kulcie kobiet, gdyby ktoś powiedział mu o lat dwanaście czy piętnaście lat temu, jako dziecko myślał, że dość brzydki chłopiec. Każda plamka była jego wrogiem. To właśnie z powodu uszczelniać szydzili raz.

W swoim życiu osobistym Vitali nie pozwoli nikomu, tylko nieznacznie otwierając zasłonę. W wieku osiemnastu lat, był zakochany w dziewczynie, która jest bardzo podobny do swojej matki. Początkowo to ona poszukiwane uwagę faceta, a kiedy został zniewolony przez nią, odwróciła się od niego jak od nudnych zabawek. Wiele razy Witalij starał się wznowić ich związek, ale mu się nie udało. Teraz żyje w nadziei na spotkanie z bardzo wyjątkowy i niepowtarzalny.

W każdym wywiadzie Vitali mówi, że nie jest w stanie leczyć osoby z śmiertelnej choroby; nie obiecują ludziom niesamowite bogactwo lub sukcesu w biznesie. Gibert pewien: ludzie mogą rozwiązać wszelkie problemy na własną rękę. Ważne jest, aby wysłać go do właściwej ścieżce.