598 Shares 2664 views

Elena Borscheva: życie osobiste i twórcze

Elena Borscheva – znana guma-kobieta, utalentowana i kreatywna osoba z ogromną charyzmą. Jednocześnie Elena kochający, opiekuńczy żonę i wspaniałą matką.


dzieciństwo

Biografia Eleny Borschevoy rozpoczyna swoją premierę 11 kwietnia 1981 r. Jej matka, studentka Akademii Timiryazev, spotkała i zakochała się w obcym studenta RUDN z nietypowej nazwie Julio Santa Maria Guerra.

Po pewnym czasie, miłość dwojga młodych ludzi rodzi się Lena. Po ukończeniu uniwersytetu, jego ojciec długo, aby przekonać matkę, aby przejść z nim, ale był nieugięty. W końcu wrócił do swojego domu w Panamie, i to – w Nalczyka gdzie ich własny i przyniósł Elenu Borschevu.

Od dzieciństwa, Lena była bardzo wesoła dziewczyna, uwielbia żartować i śmiać się innym. W szkole, oprócz dobrego humoru, Barshchou różniły starannego badania i wielką etykę pracy.

Spotkanie z ojcem

Jednomyślna przez naturę, kiedy coś jeszcze młody, Elena ustalił cel: odnaleźć swojego ojca. Aby to zrobić, po ukończeniu szkoły, ona szczególnie idzie do Pyatigorsk State University językowej, gdzie z powodzeniem uczy się hiszpańskiego, który mówi papież. W 2003 roku Elena Borscheva otrzyma honorowy dyplom o specjalności „lingwista”.

W wieku osiemnastu lat Lena udaje się odnaleźć ojca przez Panama ambasady. Spotkanie odbyło się w Holandii, gdzie ma trzech synów, pracuje jako agronom i jest zaangażowana w działalność naukową. Elena przyniósł film z ich występów i pokazał je ojcu, a on przyszedł do prawdziwej radości, bo nie sądzę, jak utalentowany i słynie z rosyjskiej córki.

Kariera KVN

Jako student Uniwersytetu językowej, Elena lubi grać KVN. Przez 4 lata Barshchou był najaktywniejszym członkiem zespołu KVN nazwie „Zespół Piatigorsk” o którym pisał wiele różnych scen i żartów.

W 2004 roku jej zespół staje się mistrzem Elena Borscheva najwyższa liga KVN. Jest w KVN tworzą obraz Lena, śmiesznej i niewygodnej dziewczynka toczenia żartów prawo i lewo.

Elena i Simon Barshchou Slepakov

Co łączy Slepakova i barszcz? Oczywiście, to KVN zespół zespół Piatigorsk, gdzie Simon był kapitanem, a Elena rodzaju „twarzy” zespołu. Również mają w powszechnych i wspólnych studiów na Uniwersytecie językowej, gdzie Barshchou ukończył Wydział hiszpańskiej i Slepakov – Francuski. To w murach tej uczelni Semen widział Lena i zaprosił ją do zespołu.

Po udanym występie w ekstraklasie młodych ludzi jest często omawiane. Istnieje nawet mówiono, że Slepakov i Barshchou – kuzyni, choć nie za to nie było powodu. Jednak chyba źródłem był to stary wyrażenie żart brzmiał na scenie i od razu przeszedł do kategorii „faktów”.

Sami KVNschiki nigdy nie zwracał się do plotek i absolutnie spokojny postrzegana słyszał. Fakt, że Lena i Sam – są bratnimi duszami, przesłuchania, oczywiście, nie może być, a więzy krwi młodych ludzi nadal nie wiążą.

Elena Borscheva w Comedy Kobieta

W 2008 roku Elena staje się stroną Barshchou Comedy kobieta, popularny komiks show, transmitowany na TNT. Elena nadal korzystać z jego sceniczną osobowość, wychodzi z szeregu i pisze teksty do wszystkich uczestników.

Z Nataley Andreevnoy Epikryan, producent i autor koncepcji projektu, Lena spotkał innego KVN, gdzie pierwszy był członkiem komendy „Megapolis” i Afonyia – „reprezentacja Piatigorsk”. To Natasza w 2006 roku i zaprosiła Helenę do wzięcia udziału w nowym programie. Zostało ono wykonane przez długi, długi rok i pół, ścieżkę do ekranu telewizora, po początkowym „Komedia kobietą” był zwykły projekt klub.

Wiele kobiet interesuje fanów sztuki wyglądał tak nietypowy pseudonim Santa Maria Guerra? W rzeczywistości, to nie jest wyobraźnia dziewczynka i nazwisko ojca. Barshchou pamięta, że kiedyś zdradził, że jej tata nazwie Julio, a rosyjskiego sposób jej pełna nazwa powinna brzmieć jak Elena Hulevna Santa Maria Guerra. Koledzy na scenie powiedział ze śmiechem zatrzymany, i tak powstał pomysł, aby korzystać z tego pseudonimu jako pseudonimem.

Barshchou popularność znacznie wzrosła, znalazła ogromną liczbę fanów jego twórczości. Wkrótce zdjęcia Eleny Borschevoy zaczęły pojawiać się w różnych czasopismach. I mówi, że yumoristka stać się prawdziwą gwiazdą.

Opieka „Komedii”

Jednak pomimo spotkał chwała jaśnieje na scenie przez około 4 lat w postaci śmiesznej brzydkiego Elena Borscheva postanawia opuścić projekt.

W maju 2012 roku, że upłynął okres umowy z TNT kanału TV. Przed yumoristka pojawiło się pytanie: do poruszania się w jednym rejsie lub przedłużyć umowę. Po długich obradach Barshchou wciąż wolą robić swoje solowy projekt, który przeznaczony do drastycznie zmienić swój wizerunek.

Wielu kolegów Helena scena powiedzieć, że to było dość dawno na to, ale ze względu na wycofanie się z projektu nikomu nie jest niespodzianką, ponieważ było dość przewidywalne. Barshchou ogrzać przyjazne stosunki ze wspólnikiem programu.

Obecnie, Elena, jak poprzednio, pomagając napisać dowcipy zespół Pyatigorsk KVN i bardzo skutecznie prowadzi szkolenia na bardzo blisko niego: „Jak rozwijać poczucie humoru”

ciekawostki

Elena wzięła udział w znanych programach telewizyjnych takich jak „Jedz i chudniesz” i „Taxi” na TNT, „Let Them Talk” na pierwszym kanale i „dziękuję Bogu, że przyszedł!”, „Dobre żarty”, „To jest moje dziecko? ! „” historie w szczegółach „na STS.

W 2012 roku zrealizował swoje marzenie z dzieciństwa barszcz – stała się członkiem projektu „Fort Boyard” (popularny show, które odbyło się w pierwszym kanale).

Elena Borscheva naprawdę chce jechać do Hiszpanii. Jak mówi yumoristka ujrzała żyć wielu krajach hiszpańskojęzycznych, aby nauczyć się języka na uczelni, a nawet przez jakiś czas uczył swoich kursów, ale w większości z Hiszpanii do odwiedzenia i to nie było możliwe.

życie osobiste

W grudniu 2004 roku w jednej z gier KVN Elena ze słowami zachwytu wszedł młody mężczyzna i pocałował ją delikatnie w policzek. Wymienili kilka słów, młodzi wymienili numery telefonów i spotkał się następnego dnia. Valery, a mianowicie tzw wentylator Lena dał jej zwiedzanie zabytków stolicy kulturalnej. Para szybko zorientował się, że mieli wiele wspólnego, a oni marzą o tym samym – dużą i szczęśliwą rodzinę. Sprawa zaczęła. W czerwcu 2005 Elena i Valery Barshchou Yushkevich postanowili zawiązać węzeł. Uroczystości ślubne odbyły się w Rosji i na Białorusi – Valery domu. mąż Eleny Barshchou – mistrz sportów ciężarów, profesjonalnym trenerem fitness, a następnie dziewczyna czuje się jak mur.

W 2007 roku wielka miłość rodzi się w rodzinie Yushkevich pojawiła się dziewczyna. Dziecko urodziło się w pierwszym miesiącu wiosny, ale dlatego Valery chciał nazwać jej Martę. Pomimo faktu, że Elena wybrała inną nazwę dla swoich córek – Pauline, postanowiła zgodzić się ze współmałżonkiem. Elena Borscheva z mężem, więc tych, którzy chcą stać się rodzicami, nie mogli się nacieszyć ich dziecka.

Teraz Marta 7 lat, była zaangażowana w tenisa. Według Elena, zawsze chciała mieć dziecko uzależniony od jakiegokolwiek sportu. Martha, moja matka jest bardzo aktywny i ambitny, a kto wie, może on rosnąć, będzie również stać się prawdziwą gwiazdą.

Biografia Eleny Borschevoy, słynny yumoristka, jest ulubieńcem publiczności, niezwykle interesujące. Jej występy i emanuje pozytywną energię, niezwykłą charyzmę i ogromny talent wrodzoną prawdziwą gwiazdą.