133 Shares 8191 views

Diagnostic Policy Service nie jest uruchomiony: jak to naprawić? Nie można uruchomić politykę diagnostycznego: co robić?

Niektórzy użytkownicy systemów Windows, w oparciu o „Siedem” i wyższe są czasami do czynienia z problemem, że po uruchomieniu niektórych aplikacji, które są regulowane w celu wykorzystania ich połączenia sieciowego, wydał komunikat o błędzie informujący, że usługa Polityka diagnostyczne nie jest uruchomiony. Spróbuj dowiedzieć się, co to jest i dlaczego muszę określoną usługę. Między innymi, podamy kilka wskazówek, aby rozwiązać ten problem na różne sposoby.


Co oznacza komunikat „Diagnostic Policy Service nie jest uruchomiona”?

Przede wszystkim, należy rozumieć, że taki błąd jest związany wyłącznie z konfiguracją sieci i Internetu. Gdy pojawi się komunikat, że usługa Diagnostic Policy nie jest uruchomiony system Windows 8 lub 7, na przykład, oznacza, że użytkownik nie ma wystarczających uprawnień do przeprowadzania zmiany ustawień związanych z połączeniami sieciowymi.

Najczęściej przejawia się to w przypadku tak zwanych zespołów pirat, aniżeli oficjalna dystrybucja używany podczas instalacji systemu. Co to jest najbardziej smutne, więc jest pojawienie się wiadomości, które nie mogą uruchomić usługę Diagnostic Policy, mimo że użytkownik ma uprawnienia administratora przy wejściu do systemu (jak wierzy). W rzeczywistości, w systemach zaczynające się od „Siedem”, wciąż jest super konto administratora. Zauważyłem, ponieważ czasami trzeba uruchomić program poprzez kliknięcie prawym przyciskiem wyboru odpowiedniego menu typu spust? Oczywiście, to „uchetku” można wyłączyć w najprostszy sposób, jednak, jak pokazuje praktyka, nie zawsze działa.

Diagnostic Policy Service nie jest uruchomiony: jak rozwiązać sytuację, po prostu?

Jeśli chodzi o najprostszą metodą na usunięcie problemu, aby zacząć to, aby upewnić się, że terminal komputer lub laptop on zainstalowany oficjalną wersję Windows.

Bez tego nie można nawet próbować coś zmienić, choć niektóre wersje ustawień manualnych może pracować.

Aby rozpocząć po wiadomości, że usługa Diagnostic Policy nie działa, można spróbować ponownie uruchomić system lub uczynić go odzyskać od punktu kontrolnego (rollback) do poprzedniego stanu (ale tylko pod warunkiem, że wcześniej żadnych problemów, i to działało w porządku ). Jeśli to nie pomoże, konieczne jest, jak mówią, w tym mózgu, i stosować metody radykalne.

Edytować klucze rejestru systemowego

W zasadzie problem jak uruchomić Windows 7 lub 8 Diagnostic Policy, został rozwiązany za pomocą edycji rejestru lub klawisz polityki bezpieczeństwa. Obaj redaktorzy w ogóle, powielać ustawienia. Wystarczy dokonać zmian w jednym z nich, nie będzie mógł zrezygnować z zachowania w drugiej.

Więc, co nam potrzeba? Na początek – polecenie regedit edytora połączeń z menu «Run» (Win + R). A następnie przejdź do gałęzi HKLM, gdzie przez drzewie folderów systemu Przejdź do sekcji Diag. Grupa Usługa sieciowa do zainstalowania pełnej rozdzielczości instalacji „flaga” i zapisać zmiany. Chodzi o to, że problem zniknie po ponownym uruchomieniu komputera.

Używamy sekcji Usługi ręcznego startu

Jeżeli powyższa opcja nie działa, możliwe jest, aby zrobić inaczej. Używamy tego samego menu „Uruchom” i wpisz services.msc polecenia.

Po zalogowaniu się, należy sprawdzić edytor serwis skonfigurować agenta zabezpieczeń IPSec, diagnostycznych węzeł usług i samej usługi. Jeżeli wartość początku narażona jest inny niż automatyczny, to należy zmienić (na pierwsze i trzecie, po drugie, w celu ustalenia wartości „Manual”). Ponownie, to trzeba ponownie uruchomić system.

Resetowanie ustawień sieciowych

Załóżmy teraz, że opcja: ponownie, pojawi się komunikat informujący, że Diagnostic Policy Service nie jest uruchomiony. Co zrobić w tym przypadku? To proste. Należy zresetować ustawienia sieci, jeśli są one zarejestrowane ręcznie (adres IP i DNS-server).

Na początek, można skonfigurować automatyczne odbieranie im.

Jeśli to nie pomoże, należy użyć wiersza polecenia wezwanie, w którym następujące rejestry:

pconfig / release

ipconfig / renew

ipconfig / flushdns

netsh int ip resetowania c: log1.txt

netsh winsock reset z: log2.txt

shutdown -r -t 0 (reset terminala).

Edytuj uprawnienia

Ale to może nie wystarczyć. Jak zacząć polityki Diagnostyczna systemu Windows w inny sposób? Prosta. Wykorzystać prawa do edycji, aby zmienić ustawienia sieciowe.

W standardowym Windows Explorer, klikając prawym przyciskiem myszy na dysku systemowym Liter wywołać menu kontekstowe i wybierz polecenie Właściwości. Na karcie Zabezpieczenia użyć sekcji grup użytkowników i przejść do zaawansowanych ustawień. Następnie, po wyszukaniu dla zarejestrowanych użytkowników szukasz serwisowa Lokalny (przycisk „Zmień”, a następnie „Dodaj”) i ustanawia zasady gdziekolwiek zakaz stoi.

Na temat korzystania z linii komend przychodzi

Wreszcie jeden z najszybszych sposobów, aby pozbyć się tej wiadomości, że usługa polityka bezpieczeństwa nie jest uruchomiony, szybko wprowadzania wielu poleceń.

sekwencja dla systemów rosyjskich:

Administratorzy localgroup netto / dodaj networkservice

Administratorzy localgroup netto / dodaj LocalService

wyjście

Dla angielskich wersjach przepisany więcej tego samego, zmieniając tylko rosyjskojęzyczna słowo „Administratorzy” w Administratorów.

wynik

Tutaj, rzeczywiście, i wszystko, co zrobić z korekty błędu serwis i diagnostyka run. Oczywiście, wielu użytkowników może się to wydawać dość skomplikowane. Niemniej jednak, w końcu chcę zwrócić uwagę, że nie istnieją inne środki w celu skorygowania sytuacji nie będzie działać. Więc uzbroić się w cierpliwość i wiedzy.

Nawiasem mówiąc, wybór sposobu, aby rozwiązać ten problem, choć i zależy od użytkownika, jednak trzeba jasno zrozumieć, że kiedy duplikat klucze rejestru i usług rozruchu od edytora odpowiedniego nic dobrego z tego nie wyniknie. Lub zarejestruj się – lub usługi. Co to jest najbardziej smutne, usługi redaktor ma pierwszeństwo. Oznacza to, że jeśli zmiany są wykonane z jego pomocą, w rejestrze, które nie ulegają zmianie. Więc rozważyć w przyszłości.

Ale to nie wszystko. Najlepszy ze wszystkich, jak się okazuje, użyj polecenia. Fakt, że usługi systemowe Windows bez uprawnień administratora nie zawsze działa. Ponadto, jest to, aby uruchomić wiersz polecenia jako administrator jest konieczne, w przeciwnym razie nie będzie działać. Ale ogólnie rzecz biorąc, jest to najbardziej skuteczna metoda. Chociaż w niektórych przypadkach pomóc i standardowe metody.

Z drugiej strony, jeśli użytkownik zainstalowany „kreknutaya” wersja systemu operacyjnego, jak to jest nie do ponownej instalacji, to nie będzie działać. Usługa może zostać zablokowany przez inny krok w czasie instalacji wprowadzenia „left” klucza licencyjnego. Trzeba zrozumieć, że w tym przypadku lepiej jest ustanowić formalne modyfikację, w obecności odpowiedniego „żelaza” i rusza do najnowszej wersji w postaci „dziesiątki”. Ona, oczywiście, zbyt wiele zadowalające, ale nadal „buggy” na miarę „ósemka” lub jego odmiany w postaci wersji 8.1. I dlatego zaleca się, aby przejście. I, co najciekawsze, ściągnąć coś dlatego, że „dziesięć” jest całkowicie wolna od oficjalnej stronie internetowej firmy Microsoft. Dla wersji 7 i 8 mają za to zapłacić i umieścić znaczną ilość, że wielu użytkowników po prostu nie może sobie pozwolić.

W ogóle, że dla siebie, co zrobić w tej sprawie, a każda z powyższych technik zastosowania. Każdy z nich działa w jej własnego dobra i nie można go zresetować, żaden z kont. Jednakże, aby pozbyć się wiadomości, że usługa Diagnostic Policy nie jest uruchomiony, jest to możliwe i inne metody. Ze względu na ich złożoność, nie są brane pod uwagę. Oto najbardziej prostych rozwiązań, które mogą być stosowane w praktyce dla wszystkich systemów. W rzeczywistości, to naprawdę działa. Systemy te są testowane przez wielu użytkowników, w praktyce, nawet w przypadku korzystania z wersji XP i „Vista”, nie wspominając o zaktualizowanych zmian. Ale mimo wszystkich swoich zalet, też są w stanie zapewnić tego rodzaju błędu. Jak wynika, można sobie z nimi za pomocą powyższych metod.