306 Shares 3521 views

Co zrobić, jeśli program „Explorer” restartuje czas?

Postęp technologiczny jest zawsze do przodu, a teraz hasło „komputer w każdym domu!” nie jest już nowością. Dziś jest to raczej konieczność, ponieważ wszystkie dane od dawna włączony do nowego poziomu cyfrowego. Jest możliwe, aby rozwiązać wiele problemów i pozbyć się niesamowitą ilością papierkowej roboty, aby ułatwić wyszukiwanie i zwiększenie dostępności przestrzeni informacyjnej. Jednocześnie, jak można by się spodziewać, nie było innych przeszkód napotkanych i walczyć każdego dnia. Na przykład w lipcu 2009 na Windows 7 platformy Wystąpił błąd, kiedy program „Explorer” restartuje stale. Ta nieszczęśliwa sytuacja tworzy masę dyskomfort, ponieważ praca przy komputerze staje się niemożliwe.

"Explorer" Windows – kara lub sygnał?

Rozważmy następujący przykład. Ty ani niczego użytkownik postanowił dostać się do pracy, albo, powiedzmy, do gry, ale za każdym razem, gdy próbuję otworzyć dany folder na ekranie pojawi się komunikat: „Program” Przeglądaj „wznowiona”. Dobrze, jeśli wszystko będzie po prostu zamknięcia, ale jeśli błąd ten pojawia się dwa razy, trzy razy, a następnie po raz kolejny, nie dziwi fakt, że większość użytkowników systemu Windows będą przeklinać dzień, w którym miały kontaktu z tym systemem operacyjnym. To nie daje żadnej możliwości, aby odpowiednio pracować na komputerze, a na dziesiątym zamknięcia zaczyna szalenie irytujące, nie wspominając o tym, że rozwiązanie problemu trwa długo i precyzyjny algorytm nie ma. Dlatego problem „Explorer” Windows 7 – jeden z najbardziej sentymentalnych problemów w tej chwili.

Więc szukamy przyczyny

Aby znaleźć sprawcę, trzeba myśleć jak przestępca. Więc jeśli masz sytuację, w której przestał działać program „Explorer”, jak radzić sobie z błędem może sugerować sam. Tak więc, zanim po raz setny, kliknij ikonę Zamknij czytać wszystko, co wypisuje. Po pierwsze, można sprawdzić kod błędu i uzyskać odpowiedź z systemu Windows firmy, która była przyczyną jego występowania. To nie zawsze dają pełny obraz tego, co się dzieje, ale spróbować warto.

Ponadto, zawsze można sprawdzić ten kod i za pomocą wyszukiwarek, ponieważ istnieje wiele forów, które wyjaśniają każdą z nich. Ponadto, należy zwrócić uwagę na propozycję umieszczoną w polu sygnału: istnieje również kilka informacji, które pomogą rozwiązać problem istoty. To zrozumienie, dlaczego program „Explorer” stałe restartuje, pomaga wybrać właściwe podejście do rozwiązania problemu.

Wybierz pasemka

Powody, dla których program „Explorer” restartuje Windows 7 zdecydowali się przeznaczyć na następujące aspekty:

  1. Problem w rejestrze systemowym lub DLL.
  2. Zgodny Application (Program narzędziowy, i tak dalej. D.), aby załadować „Eksploruj” aktualizacje, a to po prostu zaczyna się uruchomić je ponownie i ponownie.
  3. Niezgodny sterownik.
  4. Złośliwy plik lub atak wirusa.

Na podstawie powyższych powodów, możemy śmiało powiedzieć, że w przypadku, gdy „Explorer” zostaje wznowiona, problem z systemem operacyjnym brakuje. Tak więc, gdy po raz kolejny posypały się przekleństwa programistów systemu Windows, należy o tym myśleć, a potem była to pomyłka.

Pierwsze trzy powody – to po części sprawa twoich rękach, ponieważ awaria występuje z powodu nieprawidłowej instalacji lub uszkodzenia oprogramowania, a na pewno nie z powodu samego systemu. W tym przypadku prawdopodobieństwo, że jest to wirus, powodując epidemię uruchomieniu jest na tyle mały, ale należy wziąć pod uwagę. Więc uważaj, który ostatnio został zainstalowany na urządzeniu, a które mogłyby wpłynąć na to, co się dzieje. Jeśli, przez dedukcyjnego dochodzenia i burzy mózgów można dojść do wniosku o konkretnym programie, należy pozbyć się go i zobacz, w jaki sposób system będzie zachowywał się w tym przypadku.

Dziel i rządź

Nie, wyciąć części komputerowych nie jest konieczne, ale praca w systemie, to warto spróbować. Testowania wydajności komputera pod innym kontem (w przypadku, jeśli nie, utworzyć). Jeśli program „Explorer” restartuje stale i w tym przypadku problem jest bardziej globalny niż się wydaje. Ale jeśli taki problem pod innym kontem tam, można zacząć skakać z radości, ponieważ problem ma charakter lokalny, tzn wpływa specjalnie na koncie. W związku z tym, można po prostu usunąć go i pracować w nowym. Jest to jeden z najprostszych sposobów rozwiązania problemu, a to kosztuje trochę krwi.

Jakie są opcje?

Jeśli sytuacja się powtarza, i utrzymuje ponownym „Explorer”, pomimo faktu, że jesteś już przy użyciu systemu z nowym kontem, należy rozważyć opcję, gdzie przyczyną awarii może służyć jako oprogramowanie lub sterownik. Jedynym sposobem – jest pozbycie uszkodzonych aplikacji, tak aby system mógł ponownie działać najlepiej. W tym przypadku, masz kilka opcji.

Wszystko odbywa się bezpiecznie

Ponieważ program „Explorer” ciągłych restartów, można spróbować dokonać bezpiecznego rozruchu komputera. W tym przypadku, ładowanie tylko ważne składniki oprogramowania, które jest wystarczające dla prawidłowego funkcjonowania systemu. Jednak inne programy czy sterowniki urządzeń nie działać. Zatem załadować stosunkowo „czystego” systemu. Metoda ta pokazuje, jak zachowywać się w „Explorer”. Nie należy się spodziewać, że nie będzie magiczna strzałka, która wskazuje na problem, jest to raczej próba identyfikacji test jako błąd pokazu. Jeśli „Explorer” działa prawidłowo, sprawa jest to, że oprogramowanie, które jest instalowane cię osobiście, a następnie szukać przyczyn należy kontynuować.

Jeśli „Explorer” ciągły restartuje a następnie rozpoczęciem sprawy w głównym jądrze. Tu może pomóc odzyskiwania systemu, lub w skrajnych przypadkach, jego całkowita wymiana.

Praca bez kierowców

Jest jeszcze inna metoda pobierania, który zapewnia rozruch bez sprawdzania podpisu sterownika. Jeśli „Explorer” działa poprawnie, problem jest kierowca (i należy pamiętać, że kierowca jest niepodpisany, który, nawiasem mówiąc, sprawia, że łatwo znaleźć problem). Kolejne kroki – znaleźć i zabić kierowcę i program, który uczynił go do życia systemu.

Wszystko musi być „czysty”

Jeśli powyższe kroki nie działają, a odpowiedzi, dlaczego program „Explorer” utrzymuje ponowne uruchomienie możliwe jest uciekać się do „czystej” uruchomić systemu operacyjnego. W rzeczywistości, jest to czysta autoloading, który jest niczym. Zrozumiałe jest, że jesteś uruchamiania systemu, a nie pobierać żadnych załączonego oprogramowania. Jeśli problem nie występuje, powodem oprogramowanie ukryte w menu startowym.

Działamy „na czole”

Jeśli dlatego, że program „Explorer” ciągle uruchamia się ponownie, jest nieprawidłowo zainstalowanych aplikacji lub sterownika, możliwe jest, aby uciekać się do dobrego starego odzyskiwania systemu. Trzeba tylko wybrać czas, aż do chwili, gdy wystąpi taki błąd. Ogólnie rzecz biorąc, jest to jeden z najbardziej skutecznych i prostych sposobów, a jeśli wątpisz w swoje umiejętności obsługi komputera, można odwołać się do niego. Istotą tej metody jest to, że po prostu uruchomić poprzedni stan systemu, w którym wszystko działało płynnie, bez utraty pozostałych danych (co oznacza, że wszystkie tworzone dokumenty nie zostaną usunięte i skasowane pliki – nie przywrócone).

ekstremalne środki

Jeżeli awaria doprowadziła do rozpaczy, a wszystkie metody zaproponowane wcześniej nie były skuteczne, konieczne jest uciekanie się do ostatnich i ekstremalnych środków. Jest to opcja, aby zakończyć resetowanie oprogramowania systemowego, który ma zastosowanie, gdy wystąpi błąd w jądrze systemu. Lub, jeśli jesteś cierpliwy i ciekawy człowiek, można spróbować obliczyć, jakie to oprogramowanie, które sprawia, że komputer działa cicho.

Aby to zrobić, należy odinstalować wszystkie programy całkowicie i zostawić tylko system „nagi”. Potem codziennie instalowania jeden wniosek i obserwować zachowanie i reakcję systemu Windows (ten zakłada aktywne wykorzystanie, a nie tylko aktualizację pulpitu). Jeśli program „Explorer” restartuje ciągle ponownie, a następnie znalezieniu dokładnie program, który „Mutila wody.” Pamiętaj, że nawet fakt, że każdy producent przysięga wszystkich świętych, że jego produkt jest kompatybilny z Windows, nie daje 100% gwarancję wierności Jego Słowu.

Jeśli problem jest popychany przez wirus

Jeśli wirus jest – to samo oprogramowanie, które po prostu ładuje system, przerywając normalnego funkcjonowania „Explorer”, trzeba będzie zrobić czyszczenie rejestru i weryfikację danych przechowywanych w folderze „Explorer”. Zmiany w nich prowadzić do pewnych konsekwencji, więc jeśli nie jesteś pewny swoich umiejętności, a następnie po prostu uruchomić analizę różnych programów antywirusowych.

Pamiętaj, że po raz pierwszy wynik nie może być, ponieważ problem jest wtedy, gdy stale restartuje „Explorer”, jest bardzo poważna i wymaga wiele uwagi. Więc proszę o cierpliwość i działać!